Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porec- Istria 10.2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 17.10.2007 11:58

Ostatniego dnia w niedziele przy wyjezdzie zaszla nieprzyjemna sytuacja. Po oddaniu kluczy pani w recepcji podala mi rachunek za pobyt i poprosila o karte kredytowa 8O . Ja spytalem sie po co jej potrzebna karta, skoro za pobyt tutaj zaplacilem juz w maju. Pani uprzejmym tonem stwierdzila, ze to niemozliwe poniewaz ona ma w komputerze zapisane: platnosc na miejscu. Pokazalem jej voucher z biura podrozy z adnotacja- zaplacone i podalem nr tel do agentki z Chorwacji, z ktora przed wyjazdem rozmawialem. Poniewaz byla to niedziela agentka nie mogla sprawdzic w biurze czy jest to rzeczywiscie zaplacone. Obydwie stwierdzily zebym zaplacil jeszcze raz a w przypadku gdy w poniedzialek okaze sie ze wakacje rzeczywiscie byly zaplacone to otrzymam zwrot :evil: . Powiedzialem, ze jest to absolutnie niemozlwe i jak maja balagan w przeplywie informacji to jest to nie moja wina. Jednoczesnie musze powiedziec, ze jeden z paszportow byl wciaz na recepcji. Po kilkunastu minutach i wykonaniu kilku telefonow pani przepraszajac oddala mi paszport, podziekowala za pobyt i zaprosila w przyszlym roku :) . Apartamenty Lanterna naleza do firmy link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej. Wczesniej placac za wakacje tego nie wiedzialem. Wlasnie przez strone internetowa link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej placi sie bezposrednio. Ja wykupilem je z firmy o nazwie Gulliver Travel -posrednika przed ktorym przestrzegam :!: . Od maja do wrzesnia nie przelali pieniedzy i przez to ja mialem problemy. Nie wplynelo jednak to na mnie w jakis negatywny sposob. Mam nauczke i w przyszlosci bede wiedzial co robic i gdzie zamawiac wakacje. A Lanterne i Porec i tak bardzo milo wspominam :lol: .

Zeby nie bylo zbyt pieknie w drodze powrotnej samolot znow byl opozniony tym razem 3.5 godz. I w ten sposob znow z opoznieniem wrocilismy do domu.
Podsumowujac moja krotka relacje- BARDZO podobalo sie nam w Chorwacji i juz zastanawiamy sie nad przyszlymi wakacjami. Jednoczesnie juz za nia tesknie :cry: Pozdrawiam wszystkich :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.10.2007 12:30

witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 17.10.2007 12:36

szkoda, że już koniec :(
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 23.10.2007 10:43

he he 15 godzin samolotem gratuluje ;-) autkie z domku na "bijala uvala" Porec 12 godzin z postojami
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.10.2007 10:49

wojtek. napisał(a):he he 15 godzin samolotem gratuluje ;-) autkie z domku na "bijala uvala" Porec 12 godzin z postojami


A gdzie ten domek :?:
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 23.10.2007 12:14

ciesz sie Wojtku ze tak blisko mieszkasz :D .
ja niestety mam duzo dalej, ale to nic. Liczy sie przeciez przygoda. Zawsze to cos nowego i nauka na przyszlosc, prawda? :wink: :papa:
No wlasnie- a gdzie ten domek?
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 24.10.2007 13:03

domek w górkach na dolnym ślasku
Fakt że prawie na czeskiej granicy ale do cro choćby był przelot z Worcławia to i tak wolałbym samochodem wiecej można zabrać a i zatrzymać sie po drodze choćby w Postojnej, wiedniu, czy Salzburgu. a i w przyszłym roku będzie problem z psiakiem którego do samolotu raczej nie zabiorę :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2007 13:43

wojtek. napisał(a):domek w górkach na dolnym ślasku
Fakt że prawie na czeskiej granicy ale do cro choćby był przelot z Worcławia to i tak wolałbym samochodem wiecej można zabrać a i zatrzymać sie po drodze choćby w Postojnej, wiedniu, czy Salzburgu. a i w przyszłym roku będzie problem z psiakiem którego do samolotu raczej nie zabiorę :)


To wszystko wyjaśnia, ale nie dziw się drzinowi, jakbyś mieszkał w Anglii czy Irlandii , to też do Cro leciałbyś samolotem.
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 24.10.2007 13:56

drzin napisał(a):ciesz sie Wojtku ze tak blisko mieszkasz :D .
ja niestety mam duzo dalej, ale to nic. Liczy sie przeciez przygoda. Zawsze to cos nowego i nauka na przyszlosc, prawda? :wink: :papa:
No wlasnie- a gdzie ten domek?


ciekawe ile czasu zabrała by ci podróż samochodem z GB????
2 -3 dni? czy wiecej?
ze zwiedzaniem to pewnie i z tydzień, hihihihihi :lol:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 24.10.2007 13:59

witki napisał(a):
drzin napisał(a):ciesz sie Wojtku ze tak blisko mieszkasz :D .
ja niestety mam duzo dalej, ale to nic. Liczy sie przeciez przygoda. Zawsze to cos nowego i nauka na przyszlosc, prawda? :wink: :papa:
No wlasnie- a gdzie ten domek?


ciekawe ile czasu zabrała by ci podróż samochodem z GB????
2 -3 dni? czy wiecej?
ze zwiedzaniem to pewnie i z tydzień, hihihihihi :lol:


haha, juz wiem
według Auto Route wyszło ok. 1855 km, czas około 20 godzin non-stop
na trasie Lincoln - Poreć

to wcale nie jest tak źle???
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 24.10.2007 14:03

No niestety. Ode mnie z domu do Porec jest 1888 km wg "Michelin Route Finder" :( . Mimo to w przyszlym roku chcialbym udac sie autem z miedzyspaniem w okolicach Stuttgartu. Na Istrie oczywiscie bo najblizej :wink: :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 24.10.2007 15:03

drzin napisał(a):No niestety. Ode mnie z domu do Porec jest 1888 km wg "Michelin Route Finder" :( . Mimo to w przyszlym roku chcialbym udac sie autem z miedzyspaniem w okolicach Stuttgartu. Na Istrie oczywiscie bo najblizej :wink: :papa:

dzin - jak już chcesz ze spaniem, to rusz sie troszke dalej, do Dalmacji
samochodem łatwiej sie przemieszczasz, można troszke Istri troszke Dalmacji
pomyśl nad tym...
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 24.10.2007 15:20

Myslalem nad tym. Dalmacja to jest moje marzenie ale dodatkowe 400 km robi swoje. Jak sie jedzie 800 km to moze nie ma wielkiej roznicy ale przy prawie 2000km te dodatkowe 400 robi duza roznice. A jade z dwojgiem dzieci. Ale pomysle o tym.....Pozdrawiam :papa:
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 05.11.2007 13:16

ale mi sie oberwało ... i słusznie.

zapomniałem że obecnie najwięcej polaków mieszka w londynie ;-)

i nie doczytałem stopki w podpisie "drzina" z gb to fakt kawałek jest do cro.

ale ja tak sobie mysle że to prawie jak z polski do hiszpani a też się zastanawiam czy nie skoczyc tam autkiem dzieląć podróż np. na dwa etapy z małym zwiedzaniem czegoś po drodze...
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 05.11.2007 13:39

A to się zaczytałam znów tych relacjach :lol: Fajnie :D Takie lenistwo błogie, że aż się miło zrobiło! No - może z wyjątkiem tych finansowych stresów...

Z samolotami, to tak niestety już chyba jest... Nam w tym roku 2-godzinne opóźnienie wylotu z Krakowa do Barcelony tak pokrzyżowało plany dojazdu w Pireneje autobusami (misterny plan połączeń wziął w łeb), że półtorej dnia koczowałyśmy na tamtejszym PKS-ie :lol:

Drzin - co do odległości - to przecież możesz zrealizować marzenie o Dalmacji siedząc kilka dni na Istrii a potem ruszając na kilka dni dalej...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Porec- Istria 10.2007 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone