Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porec - Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MARK 7
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 20.02.2008
Porec - Bijela Uvala

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK 7 » 20.02.2008 12:13

Witam, wybieramy się w czerwcu na camp Bijela Uvala. Trochę informacji juz tu znalazłem na temat campu i samej miejscowości, ale może ktoś był i podzieliłby się praktycznymi poradami. Szczególnie interesują mnie też ew. wycieczki z Poreca (małymi statkami, promami) do Rovinj, Triestu, Wenecji. (możliwości, ceny itp. ) - oprócz Jadrolinii bo to już sprawdzałem.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 20.02.2008 21:26

selim
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) selim » 20.05.2008 11:47

Tez- wybieram się pod koniec czerwca ....
może- ktoś tam był ?
jobda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jobda » 29.05.2008 18:42

MARK 7 napisał(a):Witam, wybieramy się w czerwcu na camp Bijela Uvala. Trochę informacji juz tu znalazłem na temat campu i samej miejscowości, ale może ktoś był i podzieliłby się praktycznymi poradami. Szczególnie interesują mnie też ew. wycieczki z Poreca (małymi statkami, promami) do Rovinj, Triestu, Wenecji. (możliwości, ceny itp. ) - oprócz Jadrolinii bo to już sprawdzałem.


Witam, ja też wybieram się na ten camping, ale na poczatku września. Podobnie jak Ty mam tyko informacje z netu. Brakuje porad kogoś kto tam był. Zarezerwowaliśmy z mężem domek przez Vacansoleil. Jestem bardzo ciekawa jakie będą Twoje wrażenia i nie ukrywam, ze liczę na trochę informacji praktycznych po Twoim powrocie. Pozdrawiam :)
mirela1990
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirela1990 » 09.06.2008 14:50

selim napisał(a):Tez- wybieram się pod koniec czerwca ....
może- ktoś tam był ?


Spędziłam 2 tygodnie w Bijela uvala,toalety rewelacyjne(dobrze wyposażone,suszarki,czyściuteńkie),na terenie campingu sa 2 fajne baseny,codziennie program animatorski m.in aerobik.Fajna plaża i morze.Nie można sie tam nudzic, świetne knajpki,wieczorami można potańczyc.Chętnie udostępnie zdjęcia i odpowiem na różne pytania adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
balus
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.09.2005
Bijela Uvala

Nieprzeczytany postnapisał(a) balus » 14.06.2008 00:10

Witam! :) Byłem na Camp Bijela Uvala dwa razy. 1 raz w sierpniu 07 i 2 raz we wrześniu 07. Warunki na Campie były super! Może na początku wspomne o natężeniu... biorąc pod uwage ze był to początek sierpnia to mogę powiedzieć ze było dość duże ale to chyba normalne w tym terminie. My przyjechaliśmy w sobote z samego rana ok godz 9/10 i chyba trafiliśmy na odpowiednią porę bo niektórzy sie zwijali i zostawili troche wiecej przestrzeni :) z mijającym czasem było troche gorzej bo coraz wiecej i wiecej... UWAGA pamiętajcie zeby ustawic sie tak aby nikt wam nie przeszkadzał bo ja miałem taka sytuacje że poszlismy na plaże a jak wracaliśmy to niemcy wogole nie patrzą tylko rozbijaja namiot przed twoim wyjsciem z namiotu dosłownie 1.5 metra... (ja ich pogoniłem i sie wyniesli 10m dalej :) ), wiec najlepiej zastwacie sobie jakoś odpowiednio samochodem terenik i bedzie wtedy komfortowo :). Plaże są czyste i ogólnie nie ma co narzekać... Woda jak to w Chorwacji... cristal :) Po wyjsciu z wody można sie spłukać z soli... (natryski są przy plaży) Prysznice i Wc non stop praktycznie są sprzątane wiec jak wchodzicie do nich to czujecie sie mile zaskoczni :) Na Campingu jest Supermarket, bankomat, w recepcji jest internet ale za opłatą a dokładnie nie powiem ile bo nie pamiętam, można sobie coś też ciepłego zjeść... Na koniec jeszcze napisze że jak byłem we wrześniu na tym samym Campie to miejsc było praktycznie wszędzie...
Jeśli macie jakies pytania to pytajcie. Pozdrawiam
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 14.06.2008 07:04

Duży zadbany camp. Węzły sanitarne czyściutkie, sprzątane codziennie. Pani sprzątająca była tam codziennie przez kilka godzin. Fajne baseny, jeden w centrum campu, drugi tuż przy morzu. Fajna alejka spacerowa wzdłuż morza , ach te zachody :-) połączona z zelene laguna. Miejsc na spacerki do woli. Przechodząc w stronę Zelenej Laguny (campy dzieli płot) przechodzimy przez plażę naturystów, jak mówi moja córka : a tutaj golasy się opalają :-) Sklepiki i drobna gastronomia jak na każdym dużym campie. Do dyspozycji korty, mini golf , stoły do ping ponga, miejsca zabaw dla dzieci, lodówki do wynajecia. Ogólnie bardzo fajne miejsce. Do Poreca jakies 4 km łatwiutki dojazd. A w okolicy jak to na Istri same perełki do zwiedzania "Rovin" itp. W drodze na Istrię warto zachaczyć o Postojną, drogo i mnóstwo ludzi ale zobaczyć warto.
selim
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) selim » 17.06.2008 15:07

Dzięki za info ...

wstawię po powrocie swoje ...dla potomnych :wink:
Robiru
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robiru » 20.06.2008 09:07

Hej,
ja wyjezdzam jutro, choc na Bijela Uvala bededopiero 5.07.
Czy moz ktos podac namiary na ten camp dla GPS? nie moge nigdzie znalezc.
pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.06.2008 09:37

w okolicy bywamy na fkk ulica czyli chyba po sasiedzku Zielena Laguna. Komfortowy camp godny polecenia
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 20.06.2008 10:05

ROBIRU

Celuj w Poreć Camp jest dobrze oznaczony zjazd w prawo z drogi Poreć Vrsar ....... jadąc od Poreć. Jakieś 3-4 km , udanego urlopu.
selim
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) selim » 20.06.2008 10:24

Jest może darmowy internet tam ?
-bo zastanawiam się , czy brać laptopa :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2008 10:50

selim napisał(a):Jest może darmowy internet tam ?
-bo zastanawiam się , czy brać laptopa :?:


Balus kilka postów wyżej pisał , że internet w recepcji jest płatny.
selim
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) selim » 20.06.2008 12:11

Dzięki , dobre i to ...ale chodziło mi o Wifi
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008
Bijela Uvala

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 20.06.2008 21:19

Witam!
Po postach widzę że na przełomie sierpnia i wrześna na campie będzie sporo naszych z forum. Ja jadę już trzeci raz ze wględu na dzieci i infrastrukturę (baseny, świeży chleb i bułki prosto z piekarni-kolejka jak w latach 80) generalnie b.wygodnie. Korzystam z oferty selectcampu (mobilhom), na prawo od wjazdu. Poziom campu b.dobry. JOBDA będziesz miał trochę daleko do basenów gdyż twój domek jest na lewo od bramy w zacienionym miejscu, bliżej małej przystani jachtowej. Fajne uliczki na spacery. Net jest w recepcji. Podobno jest też WiFi ( gdzieś na forum była taka informacja). Pomimo wielkości jest to cichy camp (niż np.Stoja w Puli).
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Porec - Bijela Uvala
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone