Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porec - Bijela Uvala

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jobda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jobda » 23.06.2008 16:02

Wielbiciel, dzięki za info o domkach, chyba polubimy dalekie spacery :D .
A jaka w przyblizeniu jest odległość od domków do plaży?
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 24.06.2008 08:29

Witaj jobda
Masz bliżej niż ja. Jak wejdziesz na google map to dokładnie widać, twoja kwatera jest przy krawędzi lasu nad portem cztery alejki do plaży lub w prawo od gł.ulicy koło marketu na drugą zatoczkę (lepsza infrastruktura,lecz tłum) ale woda cieplejsza. Dla dzieciaków oba baseny są super ze słodką wodą. Moja kwatera jest na prawo od wjazdu tylko nie ma mobilhoma.
jobda
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jobda » 24.06.2008 17:17

Dziękuję, zobaczyliśmy sobie na google map, nastawiamy się powoli na fajny odpoczynek :) Jedziemy 2-14 wrzesnia z okolic Wawy
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 24.06.2008 21:59

My jesteśmy od 23.08 do 06.09.
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 25.06.2008 08:48

Co do netu. Jest w recepcji takie stanowisko z kilkoma komputerami(na lewo od wejścia).
W 2007 godzina kosztowała chyba 30 kun(nie pamiętam), nie trzeba jej wykorzystać od razu. Można po kawałku, system zlicza ile się korzystało.

Pozdrawiam
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.07.2012 08:17

Wiem ze juz dawno byl zalozony ten temat, ale mam pytanie do Wielbiciela? Jak daleko jest z tych domkow selectcampu do morza? Mamy zarezerwowane 2 domki wewrzesniu na bijela uvala i chcielibysmy wiedziec jaka odleglosc do morza
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Porec - Bijela Uvala - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone