Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012
Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 08.08.2013 17:02

we wrześniu jadę z dziećmi do Baskej Vody. Jakie pontony/materace się spradzają w przypadku waszych pociech. Chodzi mi o dzieci w wieku 2-3 latka.
np na allegro znalazłam takie pontony, jedne z całym dnem:
http://allegro.pl/ponton-zabka-rybka-ma ... 58061.html
drugie z dziurami na nogi:
http://allegro.pl/ponton-kolo-ratunkowe ... 72189.html

które się lepiej sprawdzają? czy te z dziurami nie drapią i nie uwierają?
Użytkownik usunięty
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2013 19:11

Na pontonach dla dzieci się nie znam- wyrosłem ;) Proponuję byś zmieniła temat na Pontoniki, materace i koła dla dzieci. Po to by temat z pontonami na silniki nie mylił się z Twoim.

Serdecznie pozdrawiam smoki3.
Chavele
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chavele » 08.08.2013 20:21

to może już na Pontoniki, materacyki i kółeczka dla dzieci? ;)
Użytkownik usunięty
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2013 06:44

Chavele napisał(a):to może już na Pontoniki, materacyki i kółeczka dla dzieci? ;)



Jeśli masz takie życzenie, w sumie to wolny kraj. Obrazek
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.08.2013 07:24

Dziecku przynajmniej mojemu to najlepiej sprawdza się nie sprzęt pływający a drugie dziecko :D -kolega bądż koleżanka ponieważ bez towarzystwa to ani rusz,co chwila mamooooo,tatooooo :papa:
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 09.08.2013 15:49

Ta zebra z otworami w dnie jest ok. Mój 4-letni syn ma od dwóch lat coś podobnego (auto z kierownicą) i sprawdza się rewelacyjnie. Pozycja malucha jest prawie pionowa co sprawia, że na morzu przy małych falach jest stabilny i sprawia wiele frajdy. Odradzam natomiast np pompowanych skuterów, gdyż nie spisują się wogóle. Sam skuter jest dość wysoki co w połączeniu z maluchem na nim siedzącym jest strasznie wywrotny. Jeśli chodzi o firmy to polecam bestway oraz intex, ale wszelkie "made in china" za parę złotych (jak zebry czy auta) też dają radę.
Niedawno "autko" syna złapało "kapcia", ale żal wyrzucać i zakleiłem specjalną bezbarwną łatką i dobrym klejem do tego rodzaju materiałów :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2013 15:53

A może po prostu taki dmuchany trzykomorowy kapok dla malca?
norbert_p
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbert_p » 09.08.2013 16:00

W kapok również byłem zaopatrzony, ale syn miał go kilka razy... Wiadomo przydatna rzecz, ale podczas dłuższego noszenia w wodzie lekko obtarł malucha pod pachami. Poza tym syn narzekał, że jest w nim gorąco. Może lepsze są motylki?
Generalnie w moim przypadku sprawdziło się to autko oraz mały pontonik czyli coś gdzie można dziecko wsadzić, aby siedziało.
Wszelkie orki, delfiny itp to raczej dla starszych dzieci, które same będą w stanie utrzymać się na nich. Trzymanie dziecka, aby nie spadło i pchanie tego czegoś po wodzie nie jest najlepsze.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 09.08.2013 21:12

Zgadza się. Te wszelkie orki i delfiny fajnie wyglądają na zdjęciu w basenie. Małe dziecko nie jest w stanie objąć ich nogami i trzeba je trzymać. Noo, może płaski krokodyl się nadaje :wink:
Małe kółko też bywa zawodne. W zeszłym roku siedzieliśmy na plaży , dzieci parę metrów dalej w wodzie i nagle mój mąż się zrywa i wbiega do wody. Nawet nie zauważyłam jak najmłodszy (wtedy 5,5) w sekundę wyśliznął się z kółka dołem i poszedł na dno bo akurat tam już nie miał gruntu. Po prostu jemu się wydawało, że ma i chciał wyjść dołem z kółka i po dnie wyjść z wody. A, no i starszy brat przecież miał grunt :wink:
Generalnie my zabieramy: 3 materace, 1 rękawki, 1 kamizelkę, 3 koła duże z oparciami, 4 maski, 1 dmuchany ponton-mamy trójkę dzieci.
Aaa! Z dmuchanych rzeczy dla dzieci bardzo polecam decathlon Ublo.
http://www.decathlon.pl/ublo-niebieskie-id_8202574.html
To taka tuba, która ma w dnie plastikowe okienko. Baaardzo przydatna do oglądania dna morskiego , przy brzegu dla dzieci , które boją się jeszcze zanurzyć twarz w masce. Dla dorosłych też fajne. Mieliśmy z zeszłym roku i na plaży pożyczali od nas Niemcy dla swojego dziecka.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Pontony, materace i koła dla dzieci- co się Wam sprawdza?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone