Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pontonowy raj(d) wyspowy. Hvar.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.07.2015 12:18

Suuuuper to wszystko wygląda od strony morza :P ,
ale ja bym się chyba skitrała ze strachu tak daleko od brzegu w takiej maleńkiej łódeczce :oops: ,
nie pomogłaby nawet kamizelka i skrzydełka na wszystkich kończynach :wink: .
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.07.2015 12:23

mysza73 napisał(a):Suuuuper to wszystko wygląda od strony morza :P ,
ale ja bym się chyba skitrała ze strachu tak daleko od brzegu w takiej maleńkiej łódeczce :oops: ,
nie pomogłaby nawet kamizelka i skrzydełka na wszystkich kończynach :wink: .


Ja w tym roku miałam stracha tylko na jednej pontonowej wycieczce... ale nie będę wyprzedzała relacji :mrgreen: Na ten odcinek dostaniesz specjalne zaproszenie ;)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.07.2015 12:26

Roxi napisał(a):
mysza73 napisał(a):Suuuuper to wszystko wygląda od strony morza :P ,
ale ja bym się chyba skitrała ze strachu tak daleko od brzegu w takiej maleńkiej łódeczce :oops: ,
nie pomogłaby nawet kamizelka i skrzydełka na wszystkich kończynach :wink: .


Ja w tym roku miałam stracha tylko na jednej pontonowej wycieczce... ale nie będę wyprzedzała relacji :mrgreen: Na ten odcinek dostaniesz specjalne zaproszenie ;)

Dzięki :roll: :wink:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 15.07.2015 12:56

Cudna pontonowa Chorwacja :hearts: A te zakamarki jakie ciekawe! Chłopy z naszej paczki na pewno by się tam wybrali ;) W sumie, to i ja chętnie bym się tam wkręciła :D W tym roku napadła ich myśl pontonowa ;) A więc może w mojej tegorocznej relacji będzie trochę Lefkady od strony morza :mrgreen: Szkoda, że chcą kupić bez silnika :( Ale co tam - liczy się pomysł :oczko_usmiech:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 15.07.2015 13:08

Czytam, oglądam i z niecierpliwością czekam na zdjęcia z pontonu oraz z wody. ;)
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 15.07.2015 15:11

Ufff, z pewnością bedzie się działo :D
Roxi, z niecierpliwością czekałem na Twoja kolejną - BARDZO WCIĄGAJĄCĄ - relację
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.07.2015 15:13

Fajna ta parcela, aczkolwiek chyba dla abstynentów ( liche to ogrodzenie. :? )
:wink:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 15.07.2015 15:38

To było moje największe marzenie w czasie pobytu w Jagodnej: zobaczyć skały od strony morza 8)
Dziękuję za tą wycieczkę :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.07.2015 19:31

Eunike1984 napisał(a):Cudna pontonowa Chorwacja :hearts: A te zakamarki jakie ciekawe! Chłopy z naszej paczki na pewno by się tam wybrali ;) W sumie, to i ja chętnie bym się tam wkręciła :D W tym roku napadła ich myśl pontonowa ;) A więc może w mojej tegorocznej relacji będzie trochę Lefkady od strony morza :mrgreen: Szkoda, że chcą kupić bez silnika :( Ale co tam - liczy się pomysł :oczko_usmiech:


Pontonowa Chorwacja to naprawdę super sprawa :) Jeżeli, tak jak na Hvarze, jest stacja benzynowa dostępna z wody to można praktycznie zrezygnować z samochodu.
Widzę, że Tobie też szykuje się kilka wycieczek na gumiaku. Co z tego, że bez silnika? Od czegoś trzeba zacząć :)

razpol napisał(a):Czytam, oglądam i z niecierpliwością czekam na zdjęcia z pontonu oraz z wody. ;)


W takim razie zapraszam na ciąg dalszy :)

Dromader napisał(a):Roxi, z niecierpliwością czekałem na Twoja kolejną - BARDZO WCIĄGAJĄCĄ - relację


Bardzo mi miło, że relacja się podobała :)

anakin napisał(a):Fajna ta parcela, aczkolwiek chyba dla abstynentów ( liche to ogrodzenie. :? )


Abstynentów tam nie było, więc ciężko mi powiedzieć :mrgreen:
A winko na Lili było zacneeee...

AniaJ. napisał(a):To było moje największe marzenie w czasie pobytu w Jagodnej: zobaczyć skały od strony morza 8)
Dziękuję za tą wycieczkę :D


Proszę bardzo :)
W późniejszych odcinkach będą pokazane jeszcze te okolice, ale ze znacznie większej odległości, więc też serdecznie zapraszam :)
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 15.07.2015 21:09

Halo! Jest tu ktoś? Bo myślałam, że ten ciąg dalszy to dzisiaj się pojawi... w nawiązaniu do Waszej miejscówki - widok pierwsza klasa :)
Jadaccy
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 05.06.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jadaccy » 15.07.2015 22:40

Za czym się dopchałam do sceny to zmieniłam zdanie co mam Ci napisać. Najpierw miało być tak: Hvar, Jagodna, Lili i do tego Siwy ! Musze tu być :!:
Ale teraz po tych fotach mam ochotę Ci napisać i po co tak zachwalasz :? Za rok w czerwcu przyjedziesz i miejsca będziesz szukać pod apartmanem! I całe szczęście, że do recepcji blisko :oczko_usmiech:
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 16.07.2015 08:12

Mam nadzieje że te chmury to były przejściowe. Pontonowa wyprawa super
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.07.2015 09:58

Sara76 napisał(a):Halo! Jest tu ktoś? Bo myślałam, że ten ciąg dalszy to dzisiaj się pojawi... w nawiązaniu do Waszej miejscówki - widok pierwsza klasa :)


Jest jest :)
Odcinek pojawi się pewnie lada moment, jeszcze tylko zdjęcia :)

Jadaccy napisał(a):Za czym się dopchałam do sceny to zmieniłam zdanie co mam Ci napisać. Najpierw miało być tak: Hvar, Jagodna, Lili i do tego Siwy ! Musze tu być :!:


No proszę jaki świat mały :) Nurkowałeś u Siwego?

Jadaccy napisał(a):Ale teraz po tych fotach mam ochotę Ci napisać i po co tak zachwalasz :? Za rok w czerwcu przyjedziesz i miejsca będziesz szukać pod apartmanem! I całe szczęście, że do recepcji blisko :oczko_usmiech:


Wiesz co? Chyba masz rację 8O
Całe szczęście, że my pewnie i tak w czerwcu pojedziemy, więc ruch na campie będzie mniejszy :)

Kryniu napisał(a):Mam nadzieje że te chmury to były przejściowe. Pontonowa wyprawa super


To było jedyne pół dnia brzydkiej pogody. Chociaż, czy to była brzydka pogoda? Trochę mniej słoneczka i tyle. Pod koniec tygodnia będziemy tęsknić za chwilą wytchnienia od tego skwaru :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.07.2015 10:38

Dzień 2: Niewyjściowo do Hvaru cd

Zwiedzanie samego Hvaru, czytaj wejście na twierdzę, zostawiliśmy sobie na inny dzień. Dziś korzystając z pobytu w mieście, gdzie jest większy sklep zrobiliśmy po prostu zakupy ;)

Obrazek

Rzut oka na agawy i idziemy do Studenaca.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hvar zawsze mi się bardzo podobał, ale po ciszy i bezludziu Jagodnej trudno mi się przyzwyczaić do takiej ilości ludzi. Chociaż i tak jest luźno, w końcu to jeszcze niepełny sezon.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po szybkiej wizycie w Hvarze nasz powrót na Lili zaczynamy od zatankowania Uninurka. Super sprawa, bo stacja benzynowa jest przy wodzie i można sobie przy niej zacumować, zatankować, zapłacić i ciszyć kolejnymi kilometrami wodnych wycieczek.
Rok temu będąc Peljescu i stacjonując na campie Divna, po paliwko musieliśmy jeździć aż do Orebica, czyli kilkadziesiąt kilometrów. Dlatego tak bardzo docenialiśmy wodą stację benzynową w Hvarze :)

Stacja jest w tych okolicach:

Obrazek

Któregoś dnia robiłam zdjęcia z bliska, więc pewnie pokażą się w późniejszych odcinakch.

Płyniemy.

Obrazek

Pokazały się nawet spore fale, ale zawsze, podkreślam zawsze, w drugiej części dnia Jadran falował od strony Hvaru do Jagodnej. Dlatego też powrót, pomimo sporego falowania, odbywał się w komfortowych warunkach ;)

Obrazek

Obrazek

Próba wiosełek :lol:

Obrazek

Po pierwszej wycieczce należała nam się nagroda :)

Obrazek

Resztę tak fajnego dnia spędziliśmy na naszej plaży. Naprawdę jest bardzo ładna... tfu... co ja piszę, plaża jest bez sensu. Mała, zatłoczona, jakieś skały dookoła, nie wspominając już o stromym zejściu i tych kamykach na plaży. Jak wszyscy z plaży wejdą do wody, to nie ma się jak obrócić i do tego ta linia oddzielająca kąpielisko od reszty Jadranu- bez sensu, ktoś mi będzie pływackie horyzonty zamykał? Skandal i tyle.
Zresztą zobaczcie sami :roll:
;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nasz domek mieliśmy pod ciągłą kontrolą :D

Obrazek

Księżyc w pełni nie dawał zasnąć i ilość wypitego Lilowego wina nie miała z tym nic wspólnego :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zaparkowany Uninurek czeka na następną wyprawę, która szykuje się na jutro.
Będzie Wyspa Šćedro.

Obrazek

A tak wyglądała nasza dzisiejsza, skromna w porównaniu z następnymi wycieczka :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 31.07.2015 15:54 przez Roxi, łącznie edytowano 3 razy
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 16.07.2015 11:00

Roxi napisał(a):Próba wiosełek :lol:

Obrazek


A jednak... 8) ...wiesz stacja paliw....stacją...a przezornego...itd.. :mrgreen:

Roxi napisał(a):Zresztą zobaczcie sami :roll:
;)

Obrazek


Jak dla mnie za dużo cienia... :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pontonowy raj(d) wyspowy. Hvar. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone