Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pontonem przez Pag, Rab, Maun i Cres

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.08.2018 05:42

Habanero napisał(a):O...., ja tam byłem :D (mój avatar z Mali )
Jakišnica to najurokliwsza wioska na Pagu.
Bogdanie, czy zgodzisz się ze mną ?
Jest urokliwa, to pewne. Większość nadmorskich wiosek jest urokliwa.
Nie tylko w Chorwacji :wink:
Punt widzenia zależy od punktu siedzenia:
Od strony wody to chyba największe wrażenie na Pagu zrobiła na mnie Zubovici - takie "klifowisko".
Od strony dojazdu - Okuklje na Mljet.
Każdy ma inne "oczy" i inny algorytm przetwarzania fotonów na doznania estetyczne :oczko_usmiech:
Po wejściu/wjechaniu do pięknych z daleka wiosek/miast gdzieś mi się rozmywa ta ich krasa.
W pewnym sensie mogę o sobie powiedzieć, że jestem takim "landszaftowcem".
Rzadko kiedy zachwycam się oglądając z bliska np. jakiś dom/pałac/budowlę.
Ale ten sam obiekt z odległości - dajmy na to - kilometra na naturalnym tle (do wyboru las, stok, czy inna przyroda) często skłania mnie do przerwy typu: teraz usiądę i popatrzę sobie z pół godzinki - czyli uczta dla oka.

Żaden "Dubrownik" nie dał mi tyle wrażeń, co opyrkanie Pagu, Rabu, Zrmanje, Mljetu czy Elafitów.
Raz tylko pozytywnie zaskoczył mnie Kotor, a raczej gra natury podczas spaceru tam.
Idziesz sobie stromymi uliczkami i nagle... oberwanie chmury 8)
Wtedy zaczynasz taplać szerokim na metr, głębokim do kostek rwącym potokiem, między kamiennymi domkami z zielonymi okiennicami.
To było extra :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pontonem przez Pag, Rab, Maun i Cres - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone