Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pomocy :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010
pomocy :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 07.04.2015 09:35

Witam serdecznie dawno mnie nie było na forum niestety ale w tym roku mamy plany wyjazdu i własnie z tego powodu własciwie tu zawitałam aby prosic Was o pomoc. Szukam miejsca gdzie można pojechac z 4latkiem gdzie jest w miare spokojnie i gdzie można poskakac ze skał.Byliśmy 2 lata do tyłu w Primosten,wczesniej odwiedzilismy Baska Voda,bylismy też w Puli .A co myslicie o Omis wygląda fajnie. Prosze o pomoc bo tych informacji jest tyle na forum że po prostu mam mętlik w głowie :)mile widziane namiary kwater.Z gory dziekuje i pozdrawiam
Magda Kulesza
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.04.2015 09:57

gloriosa1 napisał(a):A co myslicie o Omis wygląda fajnie.


Omiš jest OK. :D
Emilia_lbn
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Emilia_lbn » 09.04.2015 15:11

Ja jadę pierwszy raz i z niespełna 3-ltenią córką do Omiś wybieram właśnie.... Ma być i piasek i mają być kamyczki.... Ja wybrałam wille Golubica w Omiś Duce- wydawała mi się ok cenowo i pod względem wyposażenia. Ale jak będzie - czas pokaże. :)
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 21.04.2015 20:26

Jakby tu najdelikatniej napisać, żeby Cię nie zniechęcić? Omisz to bardzo ładne miasteczko, jest gdzie spacerować, ma ładna plażę, można popłynąć na wycieczkę, jest rafting na Cetinie, to dobra baza wypadowa na wycieczki, ale to co jest tam na plaży to taki piasek, jak z Krzysztofa Bęgowskiego Anna Grodzka.
Jeżeli ktoś rzeczywiście bardzo lubi i potrzebuje bałtycki piasek, to z czystym sumieniem mogę polecić kilka plaż z piaskiem bałtyckim: Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Sopot, Mielno, Pobierowo, Sopot itd. W Chorwacji jest fantastyczny Adriatyk, ale plaże przede wszystkim kamieniste, skaliste, betonowe, w Polsce jest fantastyczny piasek na plażach, ale zimny i brudnawy Bałtyk. Każdy wybiera, co woli. Oczywiście jest możliwość połączenia super czystego i ciepłego morza z fenomenalnym piaskiem, np. w Grecji.
Jeżeli bardzo potrzebujesz piasku dla dziecka i ma to być w Dalmacji, to byłem np. w zatoce Prapratno, mogę Ci wysłać zdjęcie, na którym widać, że tam można nawet zrobić zamek z piasku, ale to trochę dalej, niż Omisz.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone