Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pomocy! jaki koszt wyjazdu 4 osobowej rodziny

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 24.07.2013 08:59

można sobie poradzić :) tablet z bajkami na zagłówku dużo pomaga


a w odpowiedzi do beti, rok temu, wyjazd wg mojej relacji zamknal sie kwotą 6 tys., w tym noclegi w austrii i we Wloszech około 200 euro.
Ostatnio edytowano 24.07.2013 09:04 przez GREG_G, łącznie edytowano 1 raz
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 24.07.2013 09:03

No w tym roku też skorzystam tyle , że z laptopa . Będziemy wracać w dzień to obowiązkowo muszą się czymś zająć .
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 24.07.2013 09:05

jędrula, a kiedy jedziecie?
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 24.07.2013 11:05

1-wszego sierpnia wieczorem .
Student22
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Student22 » 24.07.2013 13:50

Witam :co do kosztów, byłem od 1 - 13 lipca, w Podgorze przez Sarajewo, koszt całego wyjazdu 5tys.
Apartamenty od 35EUR 8O do 60EUR (miałem za 45EUR z internetem i AC), co prawda przed sezonem ale ten za 35EUR naprawdę nas zdziwił (cały dół domku 1 piętrowego, był ok. tylko moja rodzina jest patologiczna tzn. 2+2 i nie mieściliśmy się na łóżkach po było jedno małżeńskie i jedno rozkładane 2 osobowe a nie chcieliśmy aby dzieci spały razem.
Winiety każdy zna na granicy 165zł za Czeską i Austriacką, Słowenia (obiad w dwie strony 8O taki był wielki za 20EUR/każdy) bokiem, Chorwacja ok. 250zł wraz z tunelem przy Makarskiej za prawie 3 EURo ale skraca drogę do wjazdu na riwierę i wypada sie prawie w centrum Makarskiej.
Dodatkowo lody codziennie, mały browarek i fishpicnick z DAWIDEM na Bol itd i co jakićś czas knajpa ale nie za często.
W poprzednim roku 6tys. ale było dodatkowo Dubrownik, KRKa , Plitwickie , Mostar, Medziugorie więc zrobiłem więcej kilometrów.
beti-75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti-75 » 24.07.2013 17:35

wielkie dzieki , naprawde jestescie bardzo pomocni , jeszcze raz dzięki, przedstawiłam koszt męzowi powiedziałam 5,5 tyś, no przełknał to , pow. ze da sie ogarnąć , tak wiec na 90% jedziemy . :lol: trochę mam cykora jak my znajdziemy kwatere ale jakos to będzie , córka duża 17 lat to jakoś to wytrzyma -podróż .
dzięki wielkie
czytam forum i nowe rady :wink:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 24.07.2013 18:01

paolooo napisał(a):My Łodzioki mamy w cyc .....wszędzie daleko


No co ty :)

Nad morze i w góry tyle samo. Sama przyjemność ..... A do CRO i tak 400 km bliżej niż z Gdańska :)
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 24.07.2013 18:10

beti-75 napisał(a):wielkie dzieki , naprawde jestescie bardzo pomocni , jeszcze raz dzięki, przedstawiłam koszt męzowi powiedziałam 5,5 tyś, no przełknał to , pow. ze da sie ogarnąć , tak wiec na 90% jedziemy . :lol: trochę mam cykora jak my znajdziemy kwatere ale jakos to będzie , córka duża 17 lat to jakoś to wytrzyma -podróż .
dzięki wielkie
czytam forum i nowe rady :wink:


Co Ty :) jak to przełknął ? Przecież to też jego wakacje :mrgreen: najwyżej mniej wyda w domu na sklejane samolociki :oczko_usmiech:

Córa .... spoko ... ludzie tu przyjeżdżają z niemowlakami .... widziałem na plaży :) Powiedz jej, że Chorwaci są przystojni :)

I bez cykora, sam przyjechałem tutaj w ciemno pierwszy raz w tak długą podróż samochodem. Jestem, wypoczywam, tylko pogoda kiepska .... przez dwa tygodnie na 5 godzin niebo się zachmurzyło a tak koło 30 stopni w powietrzu i woda cieplusia tylko bardzo słona :) kładziesz się i nie toniesz - granda i skandal :papa:
beti-75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti-75 » 24.07.2013 19:10

:lol:
mmmmm ucieszyło ją że przystojni :lol:
może starego w domu zostawię i sama tam pojadę :oczko_usmiech:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 24.07.2013 21:01

Czekamy więc :)
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 26.07.2013 11:30

Jak już narzekamy , kto ma dalej , to ja mieszkam w Koszalinie, rozumiecie , tym nad Bałtykiem . Do Krk mam 1500 kilosów , do Bałtyku - 12.....
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 26.07.2013 11:32

joanna młodzik napisał(a):Jak już narzekamy , kto ma dalej , to ja mieszkam w Koszalinie, rozumiecie , tym nad Bałtykiem . Do Krk mam 1500 kilosów , do Bałtyku - 12.....

Eee, to i tak masz bliżej niż ja z Poznania na Peljesac - 1680 km :) Nie masz najgorzej :D
joanna młodzik
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna młodzik » 26.07.2013 20:13

Na Peljesac to już nie mówię , byłam 6 lat temu , AUTOKAREM !!! Trasa - koszmar . Obiecałam sobie ,że wrócę tam , bo miejsce niezwykłe , ale tylko samolotem !
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 26.07.2013 20:41

joanna młodzik napisał(a):Jak już narzekamy , kto ma dalej , to ja mieszkam w Koszalinie, rozumiecie , tym nad Bałtykiem . Do Krk mam 1500 kilosów , do Bałtyku - 12.....

często bywam w Koszu, w firmie, od siebie czasem jadę 11-ką 7h :P
siwysarbinowo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwysarbinowo » 10.08.2013 20:54

Ja planuje gdzies w okolice Splitu uderzyc,na pierwszy raz do Chorwacji. Czy to bedzie dobry wybor? Pierwszy plan to byl Hvar ale z postow wywnioskowem ze prom dosc drogi i teraz mysle nad Rogozica. Chcy jechac w 4osoby jakos w okolicach 10wrzesnia. Wyjazd z Sarbinowa
joanna młodzik napisał(a):Jak już narzekamy , kto ma dalej , to ja mieszkam w Koszalinie, rozumiecie , tym nad Bałtykiem . Do Krk mam 1500 kilosów , do Bałtyku - 12.....
gdzie do baltyku mam 10metrow :D a wybieram sie nad morze 1700km... Teraz tylko tak sie zastanawiam czy 1,5tys zl na osobe nam wystarczy? Chcemy jechac w ciemno i syrzelam ze za max 50€/dobe cos znajdziemy na 7/10dni. Jedziemy autkiem z gazem i licze srednia 13/100... Fajnie jakbyscie mogli mi cos podpowiedziec bo sledze wtematy i nie mogesie zdecydowac na konkreetny rejon i juzpowoli zaczynam sie gubic w tej calej wycieczce :hmm:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
pomocy! jaki koszt wyjazdu 4 osobowej rodziny - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone