Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POMOCY!Co robić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 17.02.2016 14:10

Tylko i wyłącznie przez ambasadę i historie mailową wraz z potwierdzeniem rezerwacji i przelewu. Jak go postraszysz zaraz wrócą na konto :) Jeśli nie pozostaje policja na wniosek ambasady.
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.02.2016 14:55

Dorota271 napisał(a):Apartamenty były rezerwowane w październiku,dlatego były wolne i nic w tym dziwnego.Jedziemy w 6 rodzin.


Łomatkoboskoczęstochowsko, to musi być jakiś kołchoz level hard :D
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 17.02.2016 15:08

Crocodyl napisał(a):A ja odpisał bym do gościa, że nic mnie nie interesują ich ustalenia. Zaliczkę przelewałem jemu i od niego oczekuje przez 7 dni zwrotu zaliczki. W innym przypadku zawiadamiam policję. W tym czasie (może naiwnie) skontaktował bym się z Polską Ambasadą w Zagrzebiu i poprosił o pomoc w zawiadomieniu policji i innych tamtejszych służb. Można także spróbować dopytać u nas na PP przecież współpracują z Policją Chorwacką.

można również zadzwonić do ambasady Chorwackiej w Polsce lub Narodowego ośrodka informacji turystycznej Republiki Chorwacji - w Warszawie, z zapytaniem i prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 17.02.2016 15:49

Każdy ma prawo jeździć tak jak lubi :-)
A w temacie, to z pewnością masz potwierdzenie przelewu bankowego, więc jeśli chcesz odwołać rezerwację (nie ze swojej winy) domagaj się zwrotu zaliczki (można zaangażować odpowiednie służby), jeśli chcesz jechać, to potwierdź czy przelew doszedł i, że przyjeżdżacie. Dla mnie tyle w temacie.
Ja osobiście nie płacę zaliczki wskazanej przez wynajmującego. Negocjuję kwotę niższą, gdyż koszt przelewu ponoszą obydwie strony. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś na to nie poszedł. A zawsze lepiej stracić 50eu niż 200 na rodzinę ;-)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 17.02.2016 16:17

KrisM napisał(a): można również zadzwonić do ambasady Chorwackiej w Polsce lub Narodowego ośrodka informacji turystycznej Republiki Chorwacji - w Warszawie, z zapytaniem i prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy

Właśnie tak, wariantów jest kilka ja podałem tylko "pierwsze z brzegu". Nie można pozwolić na takie wałki. Zawsze jest jakieś ryzyko przy rezerwacji internetowej. Można je oczywiście minimalizować np. przez kontakt z przywoływaną tu Ośrodkiem informacji turystycznej Rep. Chorwacji lub korzystanie ze wszelkiego rodzaju bookingów czy innych firm pośredniczących ale często jest to droższe. Jedno jest pewne trzeba walczyć o swoje. Powodzenia.
Użytkownik usunięty
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2016 20:01

Dorota271 napisał(a):Apartamenty były rezerwowane w październiku,dlatego były wolne i nic w tym dziwnego.Jedziemy w 6 rodzin.


Jednak to bardzo dziwne, bo apartamenty sporo ludzi rezerwuje na rok z wyprzedzeniem.
Stali klienci to najlepsi klienci :D

Jak bylo 6 na 7 apartmanow dostepnych w sezonie, to powinna sie zapalic lampka ostrzegawcza :roll:

No, ake teraz to musztarda po obiedzie.
Zgodnie z radami forumowiczow trzeba twardo walczyc o zwrot zaliczki
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.02.2016 20:49

Lednice napisał(a):
Dorota271 napisał(a):Apartamenty były rezerwowane w październiku,dlatego były wolne i nic w tym dziwnego.Jedziemy w 6 rodzin.


Jednak to bardzo dziwne, bo apartamenty sporo ludzi rezerwuje na rok z wyprzedzeniem.
Stali klienci to najlepsi klienci :D

To nie jest dziwne, a już w ogóle nie jest bardzo dziwne, chociaż dziwny jest ten świat :oczko_usmiech:
a zdziwienie jest początkiem poznania. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Pewnego roku rezerwowałem apartman polecany przez znajomych. Na 8 mieszkań (w styczniu) tylko 2 były zarezerwowane,
więc nie jest niczym nadzwyczajnym, że w październiku jest dużo wolnych apartamentów.

Ale walka o swoje, przede wszystkim i trzymam kciuki, Dorota :wink:
klerjeser
zbanowany
Posty: 426
Dołączył(a): 21.09.2015
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) klerjeser » 17.02.2016 20:56

walp napisał(a):
Lednice napisał(a):
Dorota271 napisał(a):Apartamenty były rezerwowane w październiku,dlatego były wolne i nic w tym dziwnego.Jedziemy w 6 rodzin.


Jednak to bardzo dziwne, bo apartamenty sporo ludzi rezerwuje na rok z wyprzedzeniem.
Stali klienci to najlepsi klienci :D

To nie jest dziwne, a już w ogóle nie jest bardzo dziwne, chociaż dziwny jest ten świat :oczko_usmiech:
a zdziwienie jest początkiem poznania. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Pewnego roku rezerwowałem apartman polecany przez znajomych. Na 8 mieszkań (w styczniu) tylko 2 były zarezerwowane,
więc nie jest niczym nadzwyczajnym, że w październiku jest dużo wolnych apartamentów.

Ale walka o swoje przede wszystkim i trzymam kciuki. :wink:


Dokładnie. Czytając to forum, można dojść do wniosku, że świat składa się w większości z ludzi którzy rok wcześniej wiedzą kiedy uda im się wziąć urlop i to w dodatku w kilka rodzin ;)

Niestety, takie mamy czasy, że to margines, nauczyciele, zatrudnieni w budżetówce i firmach ze sztywnymi urlopami i grafikiem zastępstw to dziś mniejszość.
Użytkownik usunięty
Re: POMOCY!Co rozbić?Apartamenty Novoselic Dramalj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.02.2016 21:19

No, to sa filozoficzne dywagacje, te o marginesie :roll:
Nie trzeba byc z budzetowki, nauczycielem czy ze sztywnej firmy :wink: , zeby planowac rok do przodu urlop
Jakie to sa przypadki, to juz pozostawiam waszej dociekliwosci :D
Poza tym to 3 grupy to nie jest margines pracujacych
Patrzac sie z polskiej perspektywy, ktos tak to moze odbierac, bardzo subiektywnie odnoszac sie do siebie. Ale jaki procent wypoczywajacych w Cro stanowia Polacy :?:
Ostatnio edytowano 17.02.2016 21:58 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.02.2016 11:12

Posty nie na temat po raz drugi przeniesione :idea:

Wątek wysprzątany z OT :idea:

Kolejne "śmiecenie" spotka się z odpowiednią regulaminową nagrodą :idea:
iwona_1976
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_1976 » 05.01.2017 18:26

Czy może Pani napisać jak skończyła się ta sprawa? Apartamenty wyglądają super, chcę zarezerwować dwa, ale po przeczytaniu tego postu zaczynam mieć obawy czy to nie jakiś przekręt. Pozdrawiam.
dziku222
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziku222 » 15.03.2017 22:11

Zarezerwowałem pokój w tym apartamencie i mam przelać zaliczkę ale właśnie trafiłem na to forum.Czy coś się wyjaśniło?Są jakieś informację bo boje się przelać pieniądze,
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.03.2017 07:57

Chyba tylko przez mail skontaktujecie się z Dorotą,ostatni raz na forum ponad rok temu.
Dorota271
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota271 » 13.07.2017 07:10

Witam
Musieliśmy jeszcze raz zapłacić zaliczkę, ponieważ właściciel nie przyjmował innej wersji.
Apartamenty bardzo fajne, jednak właściciel i jego żona dramat.
Nie polecam tych apartamentów nikomu.
Wiele ograniczeń, przy 30 stopniowym upale dzieci mogły wchodzić do małego basenu koło domu ale absolutnie bez żadnych filtrów na sobie.Pelna inwigilacja, zero swobody.
Tacy ludzie nie powinni przyjmować gości. Nam niestety trochę popsuli zarówno wakacje jak i oczekiwanie na nie.
Mam nadzieję że inni będą mieć więcej szczęścia.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota271
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota271 » 13.07.2017 07:15

I absolutnie nie wplacajcie zaliczki dla Vedrany Sokol.
Ona dalej widnieje na niektórych stronach.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
POMOCY!Co robić?Apartamenty Novoselic Dramalj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone