Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Półwysep Peljesac i okolice Czerwiec 2012

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 16.09.2012 16:23

Nadrobiłam :D Że też mi "umkła" ta relacja 8O Piękne fotki, :D proszę o więcej :D
Pozdrawiam Sylwia :papa:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 16.09.2012 16:57

a gdzie mieszkaliście?
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 16.09.2012 17:01

jara napisał(a):a gdzie mieszkaliście?


Mieliśmy apartament w Orebicu
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 16.09.2012 17:18

no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Pozdrav
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 16.09.2012 18:40

jara napisał(a):no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Pozdrav


Byliśmy końcem czerwca to jeszcze był spokojny.Rok wcześniej byliśmy w Makarskiej i trochę nam brakowało tego gwaru jaki był o tej samej porze rok wcześniej no ale jeden woli ciszę i spokój a ktoś inny jak się coś dzieje dookoła...W Orebicu nie było żadnego placu zabaw dla dziecka co było dla nas największym minusem a wieczorem oprócz siedzenia w jakiejś konobie lub tarasie nie było co robić.To moje uwagi co do Orebica ale sam półwysep cudny... Byliśmy nim zachwyceni i dla jego piękna na pewno jeszcze tam wrócimy... Dużym plusem również dla mnie była nieduża odległość Czarnogóry która chciałem zobaczyć no i oczywiście Dubrovnik...
Ostatnio edytowano 16.09.2012 20:48 przez batmi, łącznie edytowano 1 raz
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.09.2012 18:45

To i ja się dosiadam. Miło poczytać relacje z miejsc, które wcześniej się odwiedziło. A ta relacja, dodatkowo wzbogacona jest, o zapierający dech w piersi wątek o wężach. :)
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 16.09.2012 18:49

walp napisał(a):To i ja się dosiadam. Miło poczytać relacje z miejsc, które wcześniej się odwiedziło. A ta relacja, dodatkowo wzbogacona jest, o zapierający dech w piersi wątek o wężach. :)


Nie wiem co to sie porobiło z tymi wezami :lol: ale ja na szczycie widziałem równiez duuze pajaki i jaszczurki :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.09.2012 14:36

batmi napisał(a):
jara napisał(a):no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Pozdrav


Byliśmy końcem czerwca to jeszcze był spokojny.Rok wcześniej byliśmy w Makarskiej i trochę nam brakowało tego gwaru jaki był o tej samej porze rok wcześniej no ale jeden woli ciszę i spokój a ktoś inny jak się coś dzieje dookoła...W Orebicu nie było żadnego placu zabaw dla dziecka co było dla nas największym minusem a wieczorem oprócz siedzenia w jakiejś konobie lub tarasie nie było co robić.To moje uwagi co do Orebica ale sam półwysep cudny... Byliśmy nim zachwyceni i dla jego piękna na pewno jeszcze tam wrócimy... Dużym plusem również dla mnie była nieduża odległość Czarnogóry która chciałem zobaczyć no i oczywiście Dubrovnik...

W Orebicu jest knajpka, przy samej wodzie, gdzie jest plac zabaw dla dzieci. Można zjeść, można napić się piwa, czy kawy, a maluchy się pobawią. My tak właśnie robiliśmy.
W sierpniu zdecydowanie więcej się działo, np koncerty przy porcie. Tyle, że dla mnie to już było za gwarno :)
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 25.10.2012 20:03

jara napisał(a):no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Mokalo przed Orebicem. Pozdrawiam
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 25.10.2012 20:14

piamir napisał(a):
jara napisał(a):no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Mokalo przed Orebicem. Pozdrawiam

na 99 % Trpanj,ale dziękuję za radę
Pozdrav
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 25.10.2012 20:16

Witaj batmi. My byliśmy z żoną po raz siódmy na Peljesacu i ciągle nam mało. W tym roku byliśmy kolejny raz w Loviste, w Dubrowniku, u osiołków od Antunovica. Po raz pierwszy odkryliśmy plażę i konobę Ekstrawaganza (dzięki forum zresztą). Zjazd i wyjazd masakra. Reszta cudo. Żeby tam pojechać drugi raz, to chyba będę musiał zmienić auto albo wynająć łódkę z Loviste. Kolejne wakacje też planujemy na Peljesacu i na pewno nie będziemy się nudzić. Dzięki za fajne zdjęcia i relacje. Pozdrawiam.
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 25.10.2012 20:17

jara napisał(a):
piamir napisał(a):
jara napisał(a):no właśnie.Od powrotu z tegorocznych wakacji w Chorwacji (Tribunj) szukam już miejsca na przyszły rok.Na 99% będzie to Peljesac,tylko gdzie spać?Kuszą małe miejscówki:Borak czy Borje,ale z drugiej strony jechać wieczorem na lody czy do konoby samochodem...?Orebic fajny ,ale chyba dla mnie za głośny.Tak więc śledzę wszystkie wątki o Peljesacu,stąd moje pytanie.

Mokalo przed Orebicem. Pozdrawiam

na 99 % Trpanj,ale dziękuję za radę
Pozdrav

Również świetny wybór. :papa:
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 27.10.2012 17:53

piamir napisał(a):Witaj batmi. My byliśmy z żoną po raz siódmy na Peljesacu i ciągle nam mało. W tym roku byliśmy kolejny raz w Loviste, w Dubrowniku, u osiołków od Antunovica. Po raz pierwszy odkryliśmy plażę i konobę Ekstrawaganza (dzięki forum zresztą). Zjazd i wyjazd masakra. Reszta cudo. Żeby tam pojechać drugi raz, to chyba będę musiał zmienić auto albo wynająć łódkę z Loviste. Kolejne wakacje też planujemy na Peljesacu i na pewno nie będziemy się nudzić. Dzięki za fajne zdjęcia i relacje. Pozdrawiam.


Witam!Zgadzam się zjazd tam jest masakra...Bardzo nam się podobało na półwyspie i z pewnością tam jeszcze wrócimy...Teraz zostały tylko wspomnienia i fotki ale juz prawie listopad to można powoli planować następny wyjazd :D
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 12.12.2012 21:33

Wybierając Orebic i półwysep miałem na uwadze bliskość Dubrovnika i Czarnogóry...Bardzo mi zależało na odwiedzeniu tego sąsiedniego Państwa . Troszkę zmienię temat na Montenegro ale myślę ze warto...

Czarnogóra i Dubrownik 008 [1024x768].JPG
Mój codzienny widok z balkonu
Czarnogóra i Dubrownik 038 [1024x768].JPG
Zatoka Kotorska
Czarnogóra i Dubrownik 054 [1024x768].JPG
Zatoka Kotorska
Czarnogóra i Dubrownik 057 [1024x768].JPG
Budva
Czarnogóra i Dubrownik 061 [1024x768].JPG
Plaża w Budvie
Czarnogóra i Dubrownik 062 [1024x768].JPG
Budva
Czarnogóra i Dubrownik 063 [1024x768].JPG
Budva
Czarnogóra i Dubrownik 074 [1024x768].JPG
Dreptak w Budvie
Czarnogóra i Dubrownik 077 [1024x768].JPG
Plaza w Budvie
Czarnogóra i Dubrownik 095 [1024x768].JPG
Zatoka Kotorska
Czarnogóra i Dubrownik 114 [1024x768].JPG
Zatoka Kotorska
Czarnogóra i Dubrownik 118 [1024x768].JPG
Zatoka Kotorska
Czarnogóra i Dubrownik 150 [1024x768].JPG
Wracając Do Chorwacji...
Ostatnio edytowano 12.12.2012 21:38 przez batmi, łącznie edytowano 1 raz
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 12.12.2012 21:38

Kilka szybkich Fotek z Dubrovnika
Czarnogóra i Dubrownik 176 [1024x768].JPG
Dubrovnik
Czarnogóra i Dubrownik 258 [1024x768].JPG
Dubrovnik
Czarnogóra i Dubrownik 241 [1024x768].JPG
Dubrovnik
Czarnogóra i Dubrownik 238 [1024x768].JPG
Dubrovnik
Czarnogóra i Dubrownik 218 [1024x768].JPG
Akwarium w Dubrovniku
Czarnogóra i Dubrownik 213 [1024x768].JPG
Akwarium w Dubrovniku
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Półwysep Peljesac i okolice Czerwiec 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone