Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polskie morze z dzieciakami, gdzie ?

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 08.04.2012 12:23

wprawdzie jeszcze nie byłam - przetestuję w maju, ale polecone i sprawdzone.

http://www.gryf.mielno.pl/oferta.php
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 08.04.2012 13:27

ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009
Polskie morze z dzieciakami, gdzie ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 07.02.2013 14:39

Cześć.

W tym roku (maj/czerwiec) pojawi się u mnie kolejny Kozek Bobek lub Kozkowa Bobkowa toteż planujemy wyskok nad nasze morze, najlepiej gdzieś pomiędzy Świnoujściem a Dąbkami.

Polecicie coś dla rodzin z dziećmi ? Najważniejsze to:

- względnie blisko plaży
- duży plac dokoła pensjonatu/hotelu/kwatery
- jakieś atrakcje dla 6 letniej córki (plac zabaw ...)
- obecność innych dzieci (co dla mojej córy jest niezbędne)

Kiedyś byliśmy w ośrodku Fala niedaleko Mielna. Było ok, ale chcemy poszukać czegoś nowego.

Dzięki i pozdrawiam.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 07.02.2013 15:42

Co prawda nie zachodniopomorskie, ale pomorskie, osobiście nie byłem ale nasi znajomi na ubiegłorocznej majówce byli TU i zadowoleni, jak nas odwiedzili mówili że warunki ok i będą polecać, ale jak mówię osobiście nie byłem.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 07.02.2013 15:50

Mogę polecić Ci miejscowość, namiaru na kwatery niestety żadnego nie podam, bo my raczej pod namiot jeździmy...
Pustkowo obok Pobierowa - z Głogowa blisko, prosto się jedzie...
Mała, stosunkowo cicha miejscowość, wszędzie blisko, jest gdzie zjeść, jest gdzie pospacerować - idąc w lewo dojdziesz do Pobierowa, w prawo do Trzęsacza - w obie strony spokojnie da radę z wózkiem ;)
Plac zabaw się znajdzie, inne dzieci raczej też...
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1246
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 07.02.2013 16:10

A ja mogę polecić w Zachodniopomorskim Chłopy, jest fajna plaża, spokój

KLIK

Jeżeli byście chcieli pojechać w Pomorskie to polecam Karwie z jej bardzo przyjaznym dla dzieci i dorosłych lasem. Nawet jak pogoda jest niewyraźna można w nim spacerować albo jeździć na rowerze. Dzieciaczki w wózkach usypiają w ciągu pierwszych 3 min spaceru. Plaza szeroka i niezbyt tłoczna. W Karwi polecam to miejsce:

KLIK

Jeszcze Rowy mi się przypomniały, też super plaża i spacerki po lesie w Słowińskim Parku Narodowym. Ale tam kwaterę mieliśmy trochę dalej od morza, więc jakbyś bardzo chciał to mogę ew. podać namiary.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.02.2013 17:21

ikar napisał(a):...


Cześć Ikar.
Pozwoliłem sobie połączyć kilka podobnych tematów.
Poczytaj od początku może coś się przyda.

Pozdrawiam

:papa:

PS. Zobacz jeszcze jedną relację
krotka-chwila-nad-baltykiem-t25673.html
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 07.02.2013 19:42

a dziękuję. to mój wątek sprzed kilku lat :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.02.2013 20:21

ikar napisał(a):Cześć.

W tym roku (maj/czerwiec) pojawi się u mnie kolejny Kozek Bobek lub Kozkowa Bobkowa toteż planujemy wyskok nad nasze morze, najlepiej gdzieś pomiędzy Świnoujściem a Dąbkami.

Polecicie coś dla rodzin z dziećmi ? Najważniejsze to:

- względnie blisko plaży
- duży plac dokoła pensjonatu/hotelu/kwatery
- jakieś atrakcje dla 6 letniej córki (plac zabaw ...)
- obecność innych dzieci (co dla mojej córy jest niezbędne)

Kiedyś byliśmy w ośrodku Fala niedaleko Mielna. Było ok, ale chcemy poszukać czegoś nowego.

Dzięki i pozdrawiam.


Jeździłem tu i tam zanim trafiłem do Chorwacji :smo:
Gród Księcia http://www.domki.leba.info/ -Łeba
Kacze Stawy http://www.kaczestawy.pl/ -Łeba-Nowęcin
tylko te ceny 8O jakaś masakra :nice:
Poprzednia strona

Powrót do Polska



cron
Polskie morze z dzieciakami, gdzie ? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone