Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięgu ;)

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.02.2013 08:38

weldon napisał(a):Poszło :)


Dzięki :)
7tomas7
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.05.2013
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) 7tomas7 » 23.05.2013 20:43

Polecam zawitać do Nowego Sącza. Jest co zobaczyć. Nawet skansen
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 25.05.2013 15:55

A ja mogę polecić Zalew Zegrzyński - jest tam ciekawe centrum rekreacyjne Promenada. Spędziliśmy tam w ostatnim czasie tydzień ze znajomymi, mają noclegi w ciekawych cenach: reklamę usunięto R.
A samo miejsce bardzo przyjemne - wszędzie spokój cisza, ładne zielone tereny, lasy.
Przystań żeglarska, mają tam skutery wodne, wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu tak więc spodoba się tam wszystkim którzy lubią sport.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.05.2013 16:35

Ale ja tu linkuje relację z takich wypadów, a nie adresy :D

Napiszcie coś i pokażcie zdjęcia, to na główną traficie :)
pawelp29
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 10.06.2013
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelp29 » 01.07.2013 07:25

jeżeli szukam jakichś ciekawych i tanich miejsc w Polsce to szukam na reklamę usunięto R. - serwis posiada sporą ilość ofert, dlatego można znaleźć coś fajnego.
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 27.01.2014 12:13

Ja ostatnio wybrałem się z żoną na weekend do Świnoujścia. Chcieliśmy się chociaż na kilka dni wyrwać z miasta. Bardzo ciekawy kierunek - mogę polecić praktycznie każdemu. W okolicy wiele miejsc do odwiedzenia.
Jeśli chodzi o noclegi to tak samo jak w Chorwacji wynajęliśmy osobne mieszkanie - jak dla mnie o wiele wygodniejsze rozwiązanie. I również tanie - porównując ceny w hotelach (które niekiedy są droższe niż za granicą ..)
Z mieszkania byliśmy bardzo zadowoleni. Niewiele zapłaciliśmy a mieliśmy bardzo dobry standard. Czyste, wyremontowane, ładna łazienka i w pełni wyposażona kuchnia. Szkoda tylko, że było na wysokim - 4 piętrze . Rezerwowaliśmy je na stronie BalticHome.pl (jeśli jesteście ciekawi to my mieszkaliśmy w budynku Regina Maris) - z tego co widziałem mają tam sporo mieszkań w Świnoujściu i Międzyzdrojach. Z wynajęciem również nie było problemu. Jest zima, poza sezonem tak więc niewiele osób wybiera ten kierunek a szkoda ponieważ zimą również warto morze odwiedzić - udało nam się zobaczyć sztorm - niesamowity widok ! Dopiero wtedy widzieliśmy potęgę przyrody ! Było blisko do plaży.
Restauracje również otwarte niemal wszystkie- codziennie stołowaliśmy się w innej ponieważ uwielbiamy próbować miejscowych specjałów ;)
rodaivuk
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 27.01.2014 12:36

Prawie w każdym ze swoich kilkunastu postów coś reklamujesz, albo produkty takie jak scyzoryki renomowanej firmy, albo apartmany w Cro... Albo i miejsca do nocowania polskich firm. Płacą ci za to?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 27.01.2014 13:18

rodaivuk napisał(a):Prawie w każdym ze swoich kilkunastu postów coś reklamujesz, albo produkty takie jak scyzoryki renomowanej firmy, albo apartmany w Cro... Albo i miejsca do nocowania polskich firm. Płacą ci za to?


Co to jest ? Rysiu taktownie milczał.

chorwackie-wino-t19644-90.html?hilit=http://www.rabwin.com.pl/#p1318136
remikrmk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 23.04.2012
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) remikrmk » 04.02.2014 18:43

Dostałem 10 dni wolnego od 6.02 do 16.02 i potrzebuję porad na szybko :)
Tereny górskie w śląskim lub małopolskim mnie interesują w tym terminie. Górek w dolnośląskim mam już dość :)
Spacery po dolinach, szlaki możliwe do łażenia bez raków i czekana (;) ) , jakieś termy dla wygrzania kości, możliwość spróbowania nart biegowych, dobre jedzonko - gdzie się udać, gdzie pojechać, co ciekawego zobaczyć w regionie. Posypały mi się plany więc sprawa pilna i chaotyczna :mrgreen: Doradźcie, gdzie warto pobyć przez w tym terminie, luksusów nie potrzebujemy, chcemy maksymalnie wykorzystać ten czas i przy okazji wypocząć :)
Pomocy 8)
edit: ew.Czechy, Słowacja?

edit: sprawa rozwiązana :)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 12.10.2014 11:05

zgodnie z tym co pisze w pierwszym poście: "...pomóżcie..."; no to pomagam:)
zamki zachodniej części Słowacji / militaria / skanseny / cerkwie
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 30.10.2014 19:28

A o Karpaczu znajdzie się tu coś? Bo szukam 8O 8O i szukam 8O 8O i nic. A planujemy "podskoczyć" do Karpacza na kilka dni - jakoś nigdy nam tam nie było po drodze. Pozdrawiam bardzo goraco
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 31.10.2014 07:06

karin74 napisał(a):A o Karpaczu znajdzie się tu coś? Bo szukam 8O 8O i szukam 8O 8O i nic.


A co Cię konkretnie interesuje?
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 31.10.2014 08:08

też mogę coś podpowiedzieć, zwiedziłem Karpacz i okolice podczas kilkudniowego urlopu...
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 31.10.2014 11:33

Interesuje mnie to gdzie można pochodzić,szlaki ( takie bardziej na spacer ) , gdzie dobrze i smacznie zjeść. Fajnie gdyby się trafił polecamy nocleg w pensjonacie itp. Ostatnio jak dałam ogłoszenie na portal turystyczny to otrzymałam prawie 200 emaili z ofertami. Za wyrozumiałość z góry dziękuję. :mrgreen:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięg

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 10.11.2014 09:11

Puk, puk.....halo....jest tu ktoś ????? :papa: :mrgreen: :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska



cron
Polska na weekend ... + ościennie, czyli to, co w zasięgu ;) - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone