Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polecenie miejscowości :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tamars
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 14.07.2012
Polecenie miejscowości :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tamars » 17.06.2013 19:09

Witam.
Byłam juz 2 razy w Chorwacji i w tym roku zamierzam jechać trzeci :) bardzo Was proszę o polecenie miejscowości, w której mogłabym poszukać noclegu i aktywnie spędzić czas. Interesuje mnie coś na zachodzie Chorwacji (Pula? Rovinj?), natomiast nie mam orientacji w tym terenie. Poprzednio byłam w Kanicy i Razanj (Rogoznica). Czy jest coś godnego polecenia w tamtych rejonach? czy pozostać w tej Dalmacji Środkowej :)

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 17.06.2013 19:14

Tak w zasadzie, to wszystko interesujące w Cro w czasie wakacji znajduje się na zachodzie ;)

Mz, masz blisko, spokojnie możesz spróbować uderzyć gdzieś bardziej na południe, w okolice riwiery Makarskiej.
Co to jest "aktywnie"?
Dyskoteki czy jazda rowerem po górach?
Tak czy siak, to riwiera by ci zapewniła i takie i takie rozrywki :)

Pozdrawiam
Tamars
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 14.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tamars » 17.06.2013 19:25

Tak, tylko np. od Rijeki do Makarskiej jest ok 400km... A jade z Krakowa autem, dlatego też chciałam coś znaleźć niemalże od razu po przerkroczeniu granicy.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 17.06.2013 19:26

Może czas na Riwierę Makarską albo Peljesac?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Polecenie miejscowości :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone