Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 26.06.2017 13:37

A my na Ulicę posprzątać po wczorajszej nawałnicy.Daszek rozwalony w drobny mak.Dziś stworzyliśmy jeden daszek z dwóch.Jedną przyczepę rozwaliło drzewo,sąsiadowi przyczepę przesunęło Połamane drzewa,połamane daszki.Takiej burzy nie widziałam jeszcze. A dziś cudna pogoda.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 26.06.2017 18:21

Krótki pobyt w dniach 15-24 czerwca.
Faktura za dwie osoby prawie 1900 HRK.
Temp. wody 26-27°C.
Temp. powietrza 28-30°C.
Nowości: wylane asfaltem alejki w "psiej" części (słaby pomysł), wybetonowane kostką alejki wokół basenu, zakotwiczone w morzu kilkanaście metrów od brzegu, na wysokości basenu, dmuchane zabawki, niestety płatne.

bettina57, znajomi są od dzisiaj i potwierdzają Twoją relację.
Co tam się działo?
hw98
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2017
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) hw98 » 27.06.2017 09:14

Dzień dobry, to mój pierwszy post na forum.
Wybieram się z rodzinką pierwszy raz na Ulikę. Zarezerwowałem przez booking domek "Mobile Homes Laguna - Naturist FKK Camping Ulika". Zastanawiam się gdzie on będzie zlokalizowany. Na bookingu są jeszcze "Naturist Mobile Homes FKK Ulika" i "FKK Ulika - Naturist Mobile Homes Eden"
na mapie nie jest to specjalnie zaznaczone . Tutaj dałem link do mapy, żeby być dobrze zrozumianym,ale nie mogę umieszczać linków w swoich postach.
Któryś z forumowiczów korzystał z tych mobajli? Na tripadvisor jest kilka negatywnych opinii o stanie czystości mobili (tylko nie potrafię dojść których), poczytałem i trochę mi morale siadło.
Byliśmy na Valalcie, Koversadzie i Kazeli i mamy nadzieję na podobny standard :D.
Pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.06.2017 09:51

Nie znam nazewnictwa domków, nie pomogę. Znajomi kiedyś byli w starszych i nie narzekali, ostatnio w tych nowych z mini basenikiem i też byli zadowoleni.

My tam pewnie zawitamy na chwilę w dniach 31.07.-03.08.
czmak
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.04.2016
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) czmak » 27.06.2017 11:09

bettina57 napisał(a):A my na Ulicę posprzątać po wczorajszej nawałnicy.Daszek rozwalony w drobny mak.Dziś stworzyliśmy jeden daszek z dwóch.Jedną przyczepę rozwaliło drzewo,sąsiadowi przyczepę przesunęło Połamane drzewa,połamane daszki.Takiej burzy nie widziałam jeszcze. A dziś cudna pogoda.


W naszej części aż tak źle nie było. Ale napór wiatru był straszny. Trzymaliśmy konstrukcję przedsionka, ale i tak pogięło główny maszt. Sąsiad co dopiero przyjechał, rozłożył pawilon ogrodowy. Też go trzymali razem z żoną, ale to nic nie pomogło. Nadaje się tylko na śmietnik. Ale i tak mieli szczęście. Złamany konar drzewa spadł tuż przed namiotem.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 27.06.2017 19:36

hw98 napisał(a):... Zarezerwowałem przez booking domek "Mobile Homes Laguna - Naturist FKK Camping Ulika". Zastanawiam się gdzie on będzie zlokalizowany. ...

Jeśli zdjęcia na bookingu są dobrze dodane, to są to domki zaraz za budynkiem recepcji po prawej stronie idąc w głąb Uliki.
Co do ich stanu, to się nie wypowiem, nie korzystałem.
Kiedy będziecie?

Pozdrawiam
tom_vein
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2009
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_vein » 28.06.2017 12:57

Cześć wszystkim,
mogę w końcu potwierdzić, że w tym roku też się wybieramy z dzieckiem (teraz 5 lat) na Ulikę od 04 do 17 lipca.
W zeszłym roku plany były ale urlop się posypał i bawiliśmy w kraju, ale po udanym pobycie w 2015 gorąco polecamy każdemu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.06.2017 13:26

tom_vein napisał(a):Cześć wszystkim,
mogę w końcu potwierdzić, że w tym roku też się wybieramy z dzieckiem (teraz 5 lat) na Ulikę od 04 do 17 lipca.

A do Primošten też.
kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454-750.html#p1875239
tom_vein
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2009
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_vein » 28.06.2017 13:36

Janusz Bajcer napisał(a):
tom_vein napisał(a):Cześć wszystkim,
mogę w końcu potwierdzić, że w tym roku też się wybieramy z dzieckiem (teraz 5 lat) na Ulikę od 04 do 17 lipca.

A do Primošten też.
kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2017-t51454-750.html#p1875239



To przez wspomnienia i sentyment wdarła się "oczywista omyłka drukarska" - już poprawiłem na Poreć.
Dzięki za szybką reakcję.
hw98
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2017
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) hw98 » 29.06.2017 08:54

waldis napisał(a):Jeśli zdjęcia na bookingu są dobrze dodane, to są to domki zaraz za budynkiem recepcji po prawej stronie idąc w głąb Uliki.
....
Kiedy będziecie?
...


Czyli domki takie jak na Kazeli. Tutaj przy głównej drodze.
Jak się zdecydujemy to pierwsze dwa tygodnie sierpnia.
FM79
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.07.2017
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FM79 » 01.07.2017 23:21

Witam. Planujemy jakoś w przyszłym tygodniu z dwójką dzieci, czyli podobnie jak tom_vein. Też z Górnego Śląska, to może się spotkamy :) Pozdrawiam.
tom_vein
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 23.06.2009
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_vein » 03.07.2017 11:22

FM79 napisał(a):Witam. Planujemy jakoś w przyszłym tygodniu z dwójką dzieci, czyli podobnie jak tom_vein. Też z Górnego Śląska, to może się spotkamy :) Pozdrawiam.


Niema sprawy, my zostajemy do 17 lipca. Auto na gliwickich blachach SG, niebieski duży namiot z decathlonu - bedziemy gdzieś w części C.
Maven
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 18.05.2017
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maven » 03.07.2017 11:31

piotrulex napisał(a):
cronaturki napisał(a): ... Przymierzam sie do tego by np za rok w czasie wakacji wybrac się do Chorwacji na Ulikę pod namiot.
Najpierw kupiliśmy spory, przestronny, z wejściem z przodu i tyłu jak tu powyżej polecają
Był z nami tylko rok, za duży, za dużo roboty przy składaniu i rozkładaniu, większy stres przy mocnym wietrze. W sumie to i tak tylko w nim spaliśmy a większość i tak była w zaparkowanym tuż obok aucie bo tak właśnie jest na Ulice. Kolejne wakacje spędziliśmy już pod mniejszym 4-osobowym a śpimy w nim w 3. Rozkładamy go w 15 sekund, składamy w 120 :)


Cześć, a jaki to model namiotu, który polecasz?

My właśnie kupiliśmy sobie High Peak Isola 4
FM79
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.07.2017
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FM79 » 03.07.2017 15:06

tom_vein napisał(a):
FM79 napisał(a):Witam. Planujemy jakoś w przyszłym tygodniu z dwójką dzieci, czyli podobnie jak tom_vein. Też z Górnego Śląska, to może się spotkamy :) Pozdrawiam.


Niema sprawy, my zostajemy do 17 lipca. Auto na gliwickich blachach SG, niebieski duży namiot z decathlonu - bedziemy gdzieś w części C.


Parcele na części c? My planujemy poszukać czegoś na free zone 1, kiedyś tam nocowaliśmy i było ok. Wyjazd prawdopodobnie jutro, a Wy dzisiaj?
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: FKK Ulika k/ Porec - zbiór informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 13.07.2017 09:34

Hej
w przyszłym roku rozpocząć przygodę z kempingami... Na razie pod uwage biorę dwa: Ulika czy Lanterna?

Który kemp jest Waszym zdaniem lepszy dla 4 latka?
Mam tu na mysli atrakcje.. by się nie nudził.


Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone