Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 13.04.2016 21:28

Nie było. Tylko strona logowania się odpalała.
My jak zawsze II połowa sierpnia, początek września. Miłosna niestety (ta świeżonka, kurdę głodny się zrobiłem) odpada. Wygodnictwo autostradowe.

Trzy Stawy pozostają, choć w tym sezonie i z tym było słabo.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.04.2016 17:48

waldis napisał(a):Nie było. Tylko strona logowania się odpalała.
My jak zawsze II połowa sierpnia, początek września. Miłosna niestety (ta świeżonka, kurdę głodny się zrobiłem) odpada. Wygodnictwo autostradowe.

Trzy Stawy pozostają, choć w tym sezonie i z tym było słabo.


Było. Nie piszę co słyszałem czy co ktoś mi mówił. Piszę co miałem w fonie pod koniec lipca 2015 roku

No tak, autostrada ma też swoje minusy i trzymam kciuki za A1 (obwodnica Łodzi), przejezdny sierpień to już macie murowany :)

Nam 3 Stawy od lat nie po drodze choć bardzo miło wspominamy i zawsze polecamy :)
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 14.04.2016 21:25

Musiałeś łapać którąś z knajpek. Te w przeciwieństwie do Uliki nie skąpiły wi-fi. Stawiam na Grill Ulika.
Zwłaszcza, że darmowe wi-fi sama Ulika przedstawia jako nowość.

PS Przyda się przejezdność A1 pod Łodzią. Zwłaszcza, że będę jechał z przyczepą.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.04.2016 13:13

waldis napisał(a):Musiałeś łapać którąś z knajpek. Te w przeciwieństwie do Uliki nie skąpiły wi-fi. Stawiam na Grill Ulika.
Zwłaszcza, że darmowe wi-fi sama Ulika przedstawia jako nowość.

PS Przyda się przejezdność A1 pod Łodzią. Zwłaszcza, że będę jechał z przyczepą.


Jest to mało prawdopodobne lecz nie niemożliwe więc w temacie wifi nie mam więcej do powiedzenia :)

Mnie zasadniczo net na wakacjach nie jest do szczęścia potrzebny :) a z A1 trzymam kciuki całym sercem i to najlepiej najpóźniej od 15.07.
maksio5
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksio5 » 20.05.2016 17:05

Witam,Jestem po raz pierwszy na tym forum i mam pytanie. Czy może ktoś się wybiera na camping Ulika.My z żoną wyjeżdzamy ze Szczecina 23 czerwca i mamy wynajęty domek.>?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2016 19:47

maksio5 napisał(a):Witam,Jestem po raz pierwszy na tym forum i mam pytanie. Czy może ktoś się wybiera na camping Ulika.My z żoną wyjeżdzamy ze Szczecina 23 czerwca i mamy wynajęty domek.>?


Może ale nie w tym terminie no i my tylko namiot :)
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 15.07.2016 20:39

Od niedzieli 10 lipca 2016 jesteśmy na Ulice. Super pogoda do czwartku 14 lipca, aż za ciepło. Teraz nie jest plażowo wieje chłodny wiatr. Czas na wycieczki. Teraz mam informację dla planujących przyjazd. Dotarły do nas informacje o kradzieżach. Grasuje ekipa czterech młodych osób. Przeszukali samochód polaków, którzy nieopacznie nie zamknęli samochodu. Straty w walucie euro. Trzeba uważać. Jeden przyjeżdża na wypoczynek drugi do pracy. Jeszcze info odnośnie frekwencji. W niedzielę trudno było znaleźć ulubione miejsce, dziś duży luz. Może dlatego, że prognozy są takie, że upały wracają od niedzieli.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.07.2016 23:47

Troszkę nas zmartwiłeś tymi kradzieżami wybieramy się tam koło 20 lipca
wiegal
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 24.05.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiegal » 28.07.2016 18:41

18 lipca świętowano "Dzień Campingu". Świetna impreza zaczęła się od rana atrakcjami. Profesjonalna gimnastyka w basenie w samo południe. Wieczorem planowany był wybór mis. Około godziny 19 odbywał się tradycyjny przemarsz alejami capmu. Głośna muzyka, wóz drabiniasty ciągnął jak zwykle potężny wół. Na samym początku pochodu niestety został czymś spłoszony. Może głośna muzyka, może flesz. Doszło do poważnego wypadku w rejonie nowych parceli LX. Zaprzęg staranował słupek z prądem i woda. Uszkodził kamper i przyczepę. Zaklinował się miedzy przyczepami ze złamanym dyszlem między parcelami. Były karetki, policja. Teren po pewnym czasie wyizolowała ochrona. Zwierzę zabrano ciężarówką około północy. Atrakcje święta na tym się skończyły. Myślę, że w latach następnych wół już nie wystąpi, nikt z organizatorów nie odważy się. Ogólnie animacje w tym roku poniżej poziomu. Dla przykładu gimnastyka w basenie przy laptopie i jamniku.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.08.2016 13:39

My w tym roku niestety nie daliśmy radę zawitać na Ulikę nad czym ubolewamy. Upały między 16 a 28 lipca jakoś do przemieszczenia nas nie zachęciły. 28 jak zwijaliśmy się z Bunculuki i wracali do domu to nasi znajomi zajechali na Ulikę na dalszą część urlopu. Aut na szawjcarskich blachach tam niewiele więc może gdzieś tam miga ;). My świeo campu mielismy 22.07. i było oporowo gratisowo super risotto z owocami morza. Co do kradzieży nie odnotowałem pomimo zostawionego kilkukrotnie drogiego aparatu foto na stoliku w lesie koło namiotu, kamery gopro czy kluczyka na kilka godzin na dachu auta ktore i tam w dzień stało otwarte
czmak
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 17.04.2016
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) czmak » 01.08.2016 20:42

Witam na tym forum.
Bywamy na Ulice od 15 lat. Kiedyś Polaków było tu bardzo mało, teraz pojawia się coraz więcej. Mamy tu starych znajomych i poznajemy nowych. Jednak dotąd nie spotkaliśmy nikogo, komu by się chciało przyjechać tu z nad Bałtyku. Jesteśmy do 14.08. W tym roku na całym terenie działa ogólnodostępne wi-fi. O kradzieżach słyszeliśmy, interesuje ich tylko gotówka, kart i wartościowych przedmiotów podobno nie biorą. Przy okazji pytanie. Nie mogę wysyłać PW.
Jak to włączyć?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2016 21:21

czmak napisał(a):Witam na tym forum.
Przy okazji pytanie. Nie mogę wysyłać PW.
Jak to włączyć?

Witam.
Po napisaniu 4 postów będziesz miał włączone PW.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 01.08.2016 22:17

czmak napisał(a):... Jednak dotąd nie spotkaliśmy nikogo, komu by się chciało przyjechać tu z nad Bałtyku.

Słabo szukaliście. No, chyba, że terminy nie dopisały.
czmak napisał(a):Jesteśmy do 14.08.

No właśnie. Miniemy się gdzieś po drodze.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 01.08.2016 23:12

Witacie...

pytanie do bywalców FKK Ulika.
Rozmyślam nad przyszłorocznymi wakacjami i powrotem po kilku latach do CRO.
Do rzeczy...

Jak dotąd jeszcze nie spędzaliśmy urlopu na kempingu ale przyznam ze to kusi...

Interesuje mnie przede wszystkim czy Ulika to kemping dla rodzin? Czy Ulika to dobre miejsce na kemping i wczasy pod namiotem z 3-latkiem? Czy dziecko w tym wieku znajdzie na Ulice rówieśników czy tez jest to raczej miejsce dla rodzin ze starszymi dziećmi? Czy tak młody wiek jest odpowiedni na to, by rozpocząć tego typu spędzanie wakacji (mam na myśli - pod namiotem)?

Pozdrav
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Polecam FKK Ulika k/ Porec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2016 23:21

cronaturki napisał(a):Witacie...
Czy Ulika to dobre miejsce na kemping i wczasy pod namiotem z 3-latkiem? Czy dziecko w tym wieku znajdzie na Ulice rówieśników czy tez jest to raczej miejsce dla rodzin ze starszymi dziećmi? Czy tak młody wiek jest odpowiedni na to, by rozpocząć tego typu spędzanie wakacji (mam na myśli - pod namiotem)?

Pozdrav

Witaj.
Nie byłem na Ulika, ale na kempingach byłem 10 razy.
Dzieci w wieku 3 lat i trochę starszych było sporo.
Kompletuj sprzęt kempingowy i w 2017 roku zaczynajcie przygodę na kempingach w CRO :lol: :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone