Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pole namiotowe z 1,5 rocznym dzieckiem . Dugi Otok?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wolworld
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 11.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolworld » 22.03.2016 12:18

i jeszcze kila zdjęć z wyspy :)
Załączniki:
otok (13 of 13).jpg
Zachód słońca Kargita
otok (12 of 13).jpg
otok (11 of 13).jpg
otok (10 of 13).jpg
otok (9 of 13).jpg
otok (8 of 13).jpg
otok (7 of 13).jpg
otok (6 of 13).jpg
otok (5 of 13).jpg
otok (4 of 13).jpg
otok (3 of 13).jpg
otok (2 of 13).jpg
otok (1 of 1).jpg
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 22.03.2016 13:38

a do bankomatu skromne 60km chyba, że postawili nowe w tych ostatnich 3 latach

Odnośnie Restauracji z owocami morza, to właśnie w Sali jest promenada spacerowa, przy niej kilka małych rodzinnych knajpek. W czerwcu połowa była jeszcze zamknięta. Przy okazji warto odwiedzić bankomat (jakieś 300-500m piechotą). W 2013 nie dało się płacić kartą za prom, więc warto mieć lekki zapas gotówki. Mogło oczywiście się pozmieniać.

Widzę, że nie tylko ja byłem rozczarowany plażą Sakarun, gdzie opłata za wjazd była pobierana za cały dzień z góry zanim człowiek zobaczy te glony... A najzabawniejsze, że później w rankingach to ta plaża jest jedną z najbardziej docenianych w Cro :/
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 22.03.2016 14:03

Fakt. Parking przy Saharun w 2015 roku kosztował 50 kun za cały dzień lub (chyba) 20 kun za godzinę, ale nie jestem pewna, mogę to sprawdzić.
Ale można zostawić auto przy drodze (jeśli znajdzie się miejsce) i przyjść ten kawałek, to ok 5-7 minut pieszo, i nie jest pod górkę;)
My nie byliśmy aż tak rozczarowani plażą. Tzn nie spodziewaliśmy się ósmego cudu świata, więc nie było rozczarowania;) Glony były, ale nie aż takie straszne, przynajmniej kiedy byliśmy tam po raz pierwszy. Widocznie dobrze trafiliśmy:)

Bankomat w zeszłym roku też był tylko w Sali, nic się nie zmieniło, za camping na pewno nie można było zapłacić kartą, trzeba mieć gotówkę. Podobnie w sklepie na campingu.
Wydaje mi się, że wracając z wyspy za prom płaciliśmy kartą, ale pewna nie jestem, muszę sprawdzić.
anti
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anti » 22.03.2016 14:08

anti napisał(a):Mamy już parcele zarezerwowaną i również z widokiem na morze . Maluszek pójdzie spać to można siedzieć przed namiotem i podziwiać zachody słońca.


AniaJ. napisał(a):Którą zarezerwowaliście? Nasza była nr 2 :)



Mamy zarezerwowaną parcele numer 6 od 14 lipca :) Chociaż też już był problem z rezerwacją bo dużo terminów było już pozajmowane. Trochę tą plaża Saharun czuję się rozczarowana bo myślałam że na niej będziemy często plażować ze względu na Syna.
Wiem o jaką plaże za latarnią chodzi też z tamtej plaży często korzystaliśmy na wakacjach kilka lat temu :)
Widzę że turystyka trochę się rozwinęła bo kiedyś nie pamiętam żeby przypływały tam statki wycieczkowe :D
wolworld
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 11.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolworld » 22.03.2016 14:10

No to się spotkamy. Do zobaczenia :)
anti
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anti » 22.03.2016 14:15

wolworld napisał(a):
anti napisał(a):Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi :)

wolworld I AniaJ. Byliście rok temu na Dugim Otoku jak mogę spytać jak wspominacie plaże Sakarun faktycznie dalej jest tyle glonów? I czy na plaży obok pola namiotowego jest bardzo tłoczno? Jest gdzie znaleźć dla siebie miejsce?

wolworld w tym roku też na kemping kargita się wybieracie?

Mam nadzieję że będzie to dobry wybór na pierwsze wakacje z dzieckiem :)



Tak będziemy w Lipcu :) Po za tym mieszkamy od was jakieś 40km :D

Plaża przy kempingu dość mała ale nigdy nie mieliśmy problemu z rozłożeniem się w 6 osób
Co do "rajskiej plaży" to było to dla nas wielkie rozczarowanie :( Zdjęcia a rzeczywistość zupełnie dwa inne światy. Glony są na plaży i na pierwszych 2 metrach w wodzie reszta to płytka woda i piaseczek pod stopami. Nas nie urzekła wręcz śmialiśmy się z nazwy "rajska plaża"


w avatarze huśtawa z długiego otoku ?? :)




Najważniejsza rzecz to nie można płacić za kemping kartą więc trzeba mieć gotówkę !


My mamy zarezerwowane od 14 Lipca na kempingu Kargita :) Ooo a to nie daleko nas mieszkacie :)
Wydaje mi się że dużo zależy od morza z tymi glonami temu zależy jak się trafi z tą plażą.

Tak dokładnie huśtawka z Dugiego Otoku :D
wolworld
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 11.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolworld » 22.03.2016 14:21

Jak długo będziecie ??
anti
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anti » 22.03.2016 14:36

wolworld napisał(a):Jak długo będziecie ??


Zarezerwowane mamy do 28.07 :) A Wy kiedy zaczynacie Wakacje ?:)
wolworld
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 11.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolworld » 22.03.2016 14:37

No to kila dni będziemy się widzieć :)
Benny
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Benny » 24.03.2016 21:51

anti napisał(a):...mam nadzieję ze synkowi się spodoba piękna słoneczna Chorwacja :)

Półtorarocznemu dziecku? Chyba żartujesz :)
W takim wieku dziecku ważne jest tylko że nie jest głodne, spragnione, że by mu nie było zimno lub za gorąco -czyli by rodzice byli OK ;)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Pole namiotowe z 1,5 rocznym dzieckiem . Dugi Otok? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone