Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POLA NAMIOTOWE - CENY , ZDJĘCIA, WARUNKI, bezpieczeństwo.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mxc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxc » 29.06.2009 16:39

(na campie FKK bez nich) - a cóż to takiego ? "FKK"
Myślę że gościu który mi mówił o cenach raczej nie kłamał. Ale ok coraz bardziej utwierdzam się przy namiocie który już zorganizowałem, butlę z gazem i kuchenke dwu palinkową - turystyczną :-)
A powiedz mi kolego czy za pole to się płaci z góry czy jak się opuszcza pole to idzie się uregulować
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 29.06.2009 16:56

mxc napisał(a):(na campie FKK bez nich) - a cóż to takiego ? "FKK"


FKK == Freikörperkultur == naturystyczny
http://naturyzm.org.pl/modules.php?name ... age&pid=64

mxc napisał(a):A powiedz mi kolego czy za pole to się płaci z góry czy jak się opuszcza pole to idzie się uregulować


Za kamping płacimy z dołu. Najlepiej wieczorem przed dniem wyjazdu gdy nie ma kolejki w recepcji podejść i zgłosić że następnego dnia odjeżdzacie
i załatwić formalności. W zasadzie na kempach liczy się noc jako sztuka
ale niektóre maja godzinę hotelowa i do danej godziny trzeba wyjechac (a tak naprawdę się wymeldować) inaczej trzeba zapłacić za kolejną dobę
mxc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxc » 29.06.2009 21:03

Freikörperkultur - tego jeszcze nie znałem :-)
Całkiem, całkiem dobry pomysł :-)
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 29.06.2009 23:17

Witam. Polecam ten camp w Mokalo koło Orebica na płw Peljesac. http://www.vala-matkovic.com/kamp.htm
Mały, cichy, z małą prywatną plażą. Jest dobrze zacieniony, nie ma problemu z pociągnięciem prądu. Sanitariaty czyste. I ci najważniejsze uroczy gospodarze. Pozdrav. :D
RozAnia
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) RozAnia » 04.07.2009 11:52

Ja polecam camping Zaton holliday village. jak dla dziecka po prostu mistrzostwo świata. Niestety camping nie jest tani (2+1 samochód, prąd=ok 45 Euro), ale jest darmowy śliczny basen ze słodką wodą piaszczysta plaża długie spokojne zejście w morzu, animacje dla dzieci i dorosłych konkursy itp.
My wolimy namiot (choć z upływem lat pewnie będą się zmieniały zainteresowania), jak wcześniej było powiedziane, latasz w gatkach, prawie na plaży, leżysz przed namiotem pijesz piwko nie jeździsz autem 100% relaks
krzemian
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzemian » 06.07.2009 20:53

mxc napisał(a):Dzięki za odpowiedzi.
Nadmieniam że ostatnio jeździłem pod namioty jak miałem 16lat, a teraz mam 30. I wtedy wszystko było inne i możliwe.


Spoko, ja pierwszy raz pod namiot pojechałem właśnie do CRO 2 lata temu mając już 32 wiosny na karku. Poczytałem trochę na tym forum i pojechałem zupełnie w ciemno na tzw. "wariata"
Ehh, najfajniejsze wakacje w moim życiu... :D

Zapewniam, że teraz będzie wszystko jeszcze bardziej możliwe :D
mxc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxc » 07.07.2009 16:49

Hallo
Czy ktos z Was juz w tym roku był w Chorwacji i zna jakis fajny tani kamping pod namiot. Oczywiście sprawdzony :-)
zorro666
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zorro666 » 09.07.2009 16:30

witam wróciłem pod koniec czerwca polecam kamp male ciste znajduje sie miedzy ziwogoscie a drwenikiem , zresztą są tam cztery kampy obok siebie każdy o innym standarcie można coś wybrać, pod względem cenowym male ciste najtaniej i naprawde jest to kamp godny polecenia
mxc
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxc » 09.07.2009 17:04

zorro 66
a ile płaciłes za ten tani kamp ? jeżlei byś mógł konkretnie w złotówkach za dobę .
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
POLA NAMIOTOWE - CENY , ZDJĘCIA, WARUNKI, bezpieczeństwo. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone