Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pokoje jednoosobowe...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tulipek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 19.06.2007
pokoje jednoosobowe...

Nieprzeczytany postnapisał(a) tulipek » 07.08.2009 12:59

Nie znalazłam na forum odpowiedzi na moje pytanie.
w większości apartamentów widzę że są pokoje dwuosobowe z dostawianym łożkiem. Jedynki na pewno się znajdą, ale czy ciężko je znaleźć ? jedziemy we wrześniu w ciemno. i potrzebujemy apartamentu 2+2+1. czyli trzy pokoje. Prosze bardziej doświadczonych forumowiczów o podpowiedć czy są problemy z takimi pokojami.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 07.08.2009 13:16

W ubiegłym roku byłem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link gdzie są trzy pokoje (2+2+1)
alicja2
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alicja2 » 05.07.2013 15:13

Dołączam się do pytania- czy ciężko znaleźć pokój jednoosobowy? Chceilibyśmy uniknać sytuacji kiedy jedna osoba będzie musiłała płacić jak za pokój dwuoosobowy... :?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.07.2013 15:26

Wydaje mi się, że jeżeli już, to tylko dwójki.

Podstawowe modele to, 2, 2+1, 2+2.
Cena uzależniona jest od ilości osób, ale można negocjować i pewnie w przypadku jak w pokoju będzie tylko jedna osoba, to zapłaci się mniej, niż za dwie, ale na pewno nie stawkę pojedynczej osoby.

Ja, bez względu na to, czy jedziemy w dwójkę, czy trójkę, biorę apartament dwupokojowy, co ma odbicie w cenie bo właścicieli nie obchodzi, czy nas jest dwoje czy siedmioro, niemniej zawsze mieściłem się poniżej dwudziestu euro za osobę i tak pewnie trzeba by liczyć, zajmując samodzielnie dwójkę.

Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
pokoje jednoosobowe...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone