Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POKÓJ JEDNOOSOBOWY lub Towarzyszka Podróży

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 01.05.2014
POKÓJ JEDNOOSOBOWY lub Towarzyszka Podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) rita » 05.05.2014 10:36

W tym roku wyjeżdżam na wypoczynek sama.
Wybrałam nieznana dla mnie Chorwację ...
Chcę wypoczynek połączyć z plenerem malarskim - pomalować akwarelą ...
więc, ładne widoki i zamieszkanie obok morza- mile widziane...
Chcę zwiedzić mniejsze miasteczka takie jak Orebic. Trpanj..,- więcej spokoju, piękne widoki ....
i Dubrownik do zwiedzania...
Mam wolne dni lipiec oraz sierpień. Chcę wyjechać min. na trzy lub nawet więcej tygodni...
Ze względów finansowych, nie mogę pozwolić sobie na oplecenie dwuosobowego pokoju za 25-30 euro dziennie.
Ze wszystkich ofert, które widziałam w internecie, pokoje min. dwuosobowe..,
ale wiem, że zawsze są i pokoje jedno osobowe.., nie koniecznie zgłoszone do internetu...
Potrzebuję pokój na jedną osobę .
Czy ktoś zna bezpośredni adres ????
a może ktoś jest w podobnej sytuacji ??? - Wtedy wynajmiemy pokój dwuosobowy...
Mieszkam w Warszawie
Proszę o odpowiedź ma mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Serdecznie pozdrawiam, Margarita O
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.05.2014 10:43

Ciężko coś znaleźć na jedną osobę. Jeśli już to będzie studio którego cena jest wyższa niż dwójka. I w tym rejonie to raczej będą oferty z Dubrovnika. Zwykli oferenci nie mają raczej w swojej ofercie takich apartmanów, typowo jednoosobowych.
Poza tym jak widzisz, mnożenie tych samych tematów nie zbliża cię do oczekiwanego efektu. Chyba, że chodzi o bana.
rita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rita » 06.05.2014 10:21

Dziękuję za odpowiedź .
Nie wiedziałam, że tak to wygląda w Chorwacji.., ale jestem optymistka i mam nadzieję, że znajdę rozwiązanie...
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 06.05.2014 10:24

to może jedź na krócej niż 3 lub więcej tygodni, a starczy na droższy pokój ;)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 06.05.2014 10:37

Bocian napisał(a):Ciężko coś znaleźć na jedną osobę. Jeśli już to będzie studio którego cena jest wyższa niż dwójka. I w tym rejonie to raczej będą oferty z Dubrovnika. Zwykli oferenci nie mają raczej w swojej ofercie takich apartmanów, typowo jednoosobowych.
....

W tym roku jadę do Chorwacji sam, znajomi nie mogą. Rozpocząłem za pośrednictwem biura podróży poszukiwań apartamenciku dla 1 osoby i jak dotąd wszystko wygląda jak najlepiej. Dostanę mały apartament z 1 łóżkiem, łazienka, kuchnia w rejonie Riwiery Zadarskiej, 300m od plaży i zapłacę za 1 osobę. Nie wiem czy jest on przeznaczony dla tylko 1 osoby, pewnie nie ale płacę za 1. Nie tylko nie jest ciężko ale i niedrogo. Radzę zacząć dowiadywać się w małych biurach podróży wyspecjalizowanych w wyjazdach do Chorwacji.
rita
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 01.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rita » 06.05.2014 11:06

Uprzejmię prosze o pdanie na prywatnego mejla kontakt telefoniczny do tego biura . Mejl do mnie: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Serdecznie dziękuje !

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
POKÓJ JEDNOOSOBOWY lub Towarzyszka Podróży
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone