Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pokaz slajdów i muzyka , Chorwacja 2004-2010

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piast
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.02.2006
Pokaz slajdów i muzyka , Chorwacja 2004-2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piast » 13.07.2013 08:57

Pokaz slajdów zaczyna się od 0:45
Większość zdjęć jest z Chorwacji , kilka z Czarnogóry i jedno z Bośni
Jak komuś się spodoba jakieś miejsce ,a nie wie gdzie to jest to pytać.

mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 13.07.2013 10:37

Nice!
LeonBen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 20.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeonBen » 13.07.2013 20:38

Nieźle, prawie jak mój tegoroczny wyjazd; Plitvice i te piękne plaże na Pagu :)
Piast
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piast » 15.07.2013 09:22

Zdjęcia są z:(Chorwacja) Rab , Brela , Cres , Losin , Korcula , wyspa Krk , Pag , Peljesac , Pag , Dubrovnik , Hvar , Delta Neretwy , Plitvice , (Czarnogóra) Sveti Stefan , gaj oliwny , crna rijeka , (BiH) okolice Mostaru
monsun32
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) monsun32 » 22.07.2013 22:45

Bardzo dobrze się ogląda, nie sądziłem, że takie perełki krajobrazowe kryją się w tym regionie. Niektóre zdjęcia rewelacyjne, większość ciekawych.
Nie mogę tylko pojąć dlaczego tak często horyzont na zdjęciach z morzem jest tak krzywy :? .
Piast
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piast » 23.07.2013 08:47

Na samych zdjęciach horyzont jest prosty ,ale w tym pokazie slajdów zrobiłem małą animację tak żeby było wrażenie ruchu . Jak zwrócisz uwagę to widać ,że linia horyzontu się zmienia.
Cieszę się ,że się podobają moje zdjęcia.
monsun32
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) monsun32 » 23.07.2013 11:04

Piast napisał(a):Na samych zdjęciach horyzont jest prosty ,ale w tym pokazie slajdów zrobiłem małą animację tak żeby było wrażenie ruchu . Jak zwrócisz uwagę to widać ,że linia horyzontu się zmienia.
Cieszę się ,że się podobają moje zdjęcia.


Nie chcę się czepiać bo zdjęcia bardzo mi się podobają i mają bardzo wysoki poziom. Zastanawiam się tylko, czy nie byłoby lepiej, gdyby kończyć animację danego zdjęcia na wyprostowanym horyzoncie. Pozdrawiam
Piast
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piast » 23.07.2013 14:18

Różnie się animuja raz dążą do lini prostej ,innym razem się przekrzywiają ,taka moja wizja :)

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Pokaz slajdów i muzyka , Chorwacja 2004-2010
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone