Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda w październiku w mijscowości Dubrovnik

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 13.09.2010 12:41

no właśnie, być może będę miał możliwość tygodniowego ekonomicznego wyjazdu do naszych gospodarzy, ino pierwszy wolny weekend bedę miał dopiero 10.października. Wiem, że nikt mi nie doradzi, ale co byście wybrali??
1) jechać już w niedziele 19.09 nad ranem po pracowitej nocy lub rano i być tam na wieczór i wracać w piątek rano (czyli być na miejscu 4 pełne dni- jazda z dzieciakami: 3,5 letnim i półrocznym ) i w sobotę do roboty??
2) jechać 03.10 na pełny tydzień??


ale mnie kusi i nawet nie będę narzekał że Podgora po raz enty... :wink:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 13.09.2010 21:38

E no na pełny tydzien,... co się rozdrabniać będziesz ;)
8) :D
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 13.09.2010 22:00

no właśnie tylko lepiej na króej i cieplej i w wodzie ciepłej niż dłużej i w swetrach chodzić
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Pogoda w październiku w mijscowości Dubrovnik - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone