Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda w kwietniu

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JanuszW
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 17.03.2005
Wyjazd w kwietniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) JanuszW » 18.03.2005 09:43

Mam zamiar wyjechać w kwietniu do Chorwacji (mus wybrać wolne w pracy). Czy ktoś może mi podpowiedzieć ewentualnie gdzie, jak i czy warto? Wiem, że tylko zwiedzanie bez kąpieli :( Jak z kwaterami, cenami itd.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 18.03.2005 09:46

Ja się kąpałam w baśce 28 kwietnia. Woda miała jakieś 17-18 stopni :lol: .
Ale tak ogólnie, to jednak im dalej na południe tym cieplej - stawiam na Split i Dubrownik.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.03.2005 13:47

Od Splitu w dół :) Nogi zamoczysz, w słońcu się pobyczysz, podelektujesz atmosferą spokoju... Zanim przyjadą tłumy turystów ;D
A tak poważnie - poczytaj forum, kup mapę i przewodnik - ułóż sobie plan podróży - w Chorwacji jest mnóstwo urokliwych miejsc wartych zobaczenia. I tak na większość z nich braknie Ci czasu ;)
Dubrovnik w kwietniu mmmmm delicje... Wreszcie można zaglądnąć w każdy zakątek i spacerować w spokoju, a nie obijać się o będących w owczym pędzie zwiedzających... W Chorwacji będzie rozkwitać wiosna, będą wielkie przygotowania do sezonu, rivy pełne tubylców - prawdziwy smak Chorwacji. Zobaczysz na własne oczy, jak toczy się tam życie na co dzień ;)

Plumek
tsuisou
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2013
pogoda w kwietniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) tsuisou » 17.04.2013 05:55

Witam

Wybieram się za kilka dni do Chorwacji. Jakiej pogody mogę się spodziewać? Czy nada się ona pod namiot?
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 17.04.2013 09:35

Sprawdź swoją miejscowość na accuweather. Ich prognozy zazwyczaj się sprawdzają.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 17.04.2013 09:40

możesz trafić a możesz nie trafić, ogólnie dni deszczowych w kwietniu, maju jest sporo więcej niż w czerwcu, temperatury, to zależy gdzie, ale na południu nie powinny spadać poniżej 10stC. Skoro się jeżdziło w PL pod namiot we wakacje to czemu nie w kwietniu do CRO ? Co do kąpieli to skoro w lecie w Bałtyku się kąpią to i w kwietniu można w CRO ;)

Plumek, byłaś w kwietniu w Dubrowniku ? pytam poważnie bo to by była opcja na jakieś sesje :). Byłem (robiłem zdjęcia ) w końcówce września i drugiej połowie października i w miarę pusto było w godzinach 6-9 rano później ze zdjęć już lipa bo tłumy jak w sezonie.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.04.2013 11:08

Bodzioch Marek napisał(a): Co do kąpieli to skoro w lecie w Bałtyku się kąpią to i w kwietniu można w CRO ;)


wczoraj na tej plaży widziałam kilka osób kąpiacych się :D

http://www.skylinewebcams.com/en/webcam ... incel.html
Kamila25
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 29.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamila25 » 18.04.2013 11:34

fiolek napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a): Co do kąpieli to skoro w lecie w Bałtyku się kąpią to i w kwietniu można w CRO ;)


wczoraj na tej plaży widziałam kilka osób kąpiacych się :D

http://www.skylinewebcams.com/en/webcam ... incel.html

Teraz moczą nóżki w wodzie:D chętnie bym dołączyła
__________
Chorwacja i Toskania - najpiękniejsze miejsca na ziemi
Ostatnio edytowano 16.05.2013 12:28 przez Kamila25, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2013 11:42

Kamila25 napisał(a):
fiolek napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a): Co do kąpieli to skoro w lecie w Bałtyku się kąpią to i w kwietniu można w CRO ;)


wczoraj na tej plaży widziałam kilka osób kąpiacych się :D

http://www.skylinewebcams.com/en/webcam ... incel.html

Teraz moczą nóżki w wodzie:D chętnie bym dołączyła



Nogi?
Pani pływała... 8O

Super..
:mrgreen:
turli
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) turli » 27.04.2013 19:29

tydzień temu wróciłem z CRO. Pogoda tam już jest sympatyczna. Generalnie mam ciemną karnację ale po tygodniowym pobycie (Zagrzeb) mam spaloną twarz i każdy pyta się mnie gdzie byłem;)
pakos1
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakos1 » 03.05.2013 19:45

U nas zimno zazdroszcze tym co mogą byc teraz w Chorwacji

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda w kwietniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone