Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda W Dubrovniku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Pogoda w tym roku w chorwacji

Ankieta wygasła 14.08.2010 11:04

cudna tylko slońce, niebo bez chmurki
9
100%
deszczowo i burzowo
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

mario001
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 10.07.2010
Pogoda W Dubrovniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario001 » 23.07.2010 11:04

Chciałbym się dowiedzieć jaka w tym roku jest pogoda w dubrovniku. Poprosił bym o opinię osoby, które już były w dubrowniku.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2010 11:17

Może jakis konkursik na najgłupsza ankietę na forum?
Oczywiście w formie ankiety.
Swojego faworyta ,nie ukrywam,juz mam . ;)
mario001
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 10.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario001 » 23.07.2010 11:23

hepik napisał(a):Może jakis konkursik na najgłupsza ankietę na forum?
Oczywiście w formie ankiety.
Swojego faworyta ,nie ukrywam,juz mam . ;)


odczep się to że masz załamanie nerwowe i kompleksy nie znaczy że masz się wyżywać na forum :wink: więc dwa razy się zastanów zanim napiszesz kolejnym razem
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.07.2010 13:33

Ja bym tylko dodał, że nazwy krajów piszemy wielką literą (i to nie jest złośliwość).

Hepik - naprawdę Masz załamanie nerwowe?
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 23.07.2010 17:58

byłem w cavtat od 05.07 do 11.07 pogoda była bardzo dobra 1 dzień lekkie chmury woda o dziwo nie najcieplejsza

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Pogoda W Dubrovniku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone