Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda Tucepi

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 07.09.2010 08:07

Nie no super. :)
Poranny widok nie za bardzo :( ale fajnie że sie rozpogodziło jak to zwykle w Cro bywa :)
Ja czekam na wiecej takich fotek :wink:
Pozdrawiam.
ganiek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ganiek » 08.09.2010 00:37

Hej
Przyznam szczerze, ze jak zobaczyłem niebo w poniedziałek i padający deszcz, to ucieszyłem się, ze mam kurtkę przeciwdeszczowa :D Jesteście jeszcze w Tucepi ?:) Może napijemy się Karlovacko któregoś dnia ?:)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 08.09.2010 07:36

Ale Wam fajnie :D
mamaZuzi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaZuzi » 09.09.2010 10:38

jesteśmy pierwszy raz,spodziewaliśmy się faktycznie lepszej pogody tzn. więcej słońca i cieplejszej wody..pech chciał,że trafiliśmy na załamanie pogody..ale generalnie nie ma co narzekać,taka pogoda też ma swoje plusy ;) teraz w tucepi słoneczko piękne,oby chmurki go nie zakryły na cały dzionek,bo wybieramy się na zwiady Trogir-Split :) prognoza pogody nie zachwyca ale nie wiem czy w nią wierzyć,bo tak naprawde nic się nie sprawdza patrząc na ostatnie 3 dni..pozdrawiam Wszystkich z Tucepi i tych,którzy teraz są w tucepi :) a polskich samochodów co nie miara :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 09.09.2010 11:03

Miłego zwiedzania :) i jak znajdziecie troszke czasu to napiszcie co tam na żywo :wink:
mamaZuzi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaZuzi » 09.09.2010 22:39

A dziękujemy :) zwiedzanie było bardzo miłe,a aktualnie na zywo :P pijemy butle czerwonego winka,które napotkaliśmy na swej drodze wchodząc do swojego apartamentu wraz z talerzem fig :) bardzo miła niespodzianka!! (o apartamencie napisze wiecej w innym dziale,bo naprawde super warunki,a noz ktos skorzysta)bardzo nam się tu podoba,czy coś jeszcze Cię interesuje?:) tylko troszki więcej słonka poproszę ;) zostajemy do wtorku...A jak tam u Ciebie na Korculi?
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda Tucepi - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone