Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yacek66
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2011
Pogoda dla Primostenu

Nieprzeczytany postnapisał(a) yacek66 » 27.07.2011 07:53

http://www.yr.no/place/Croatia/%C5%A0ib ... /long.html

...oby się sprawdziła bo od 29.07 do 12.08 będę w tym rejonie...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.07.2011 11:53

Zależy gdzie....Są pewnie miejsca na wybrzeżu, że lało non stop, są i takie, gdzie było ledwie kapryśnie...U nas już wczoraj po południu było pogodnie.. jedynie noc chłodnawa (ledwie 20 st). Dziś upał jak jasny gwint..
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 27.07.2011 12:55

Chciałbym takie chłodne noce w naszym kraju :D
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 27.07.2011 13:03

Pisałem to już w jakimś innym pogodowym wątku ale jeszce mi się nie znudziło.
Otóż, jakbyście nie wiedzieli to:
Globalne ocieplenie, huragany, trzęsienia ziemi i inne naturalne katastrofy są bezpośrednią konsekwencją spadku liczby piratów, począwszy od początków XIX wieku. Można to zobaczyć na wykresie obrazującym odwrotnie proporcjonalną korelację między liczbą piratów a temperaturą.

Życzę pogody.
:D
raffiu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 511
Dołączył(a): 26.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) raffiu » 27.07.2011 13:11

romuald22 napisał(a):Pisałem to już w jakimś innym pogodowym wątku ale jeszce mi się nie znudziło.
Otóż, jakbyście nie wiedzieli to:
Globalne ocieplenie, huragany, trzęsienia ziemi i inne naturalne katastrofy są bezpośrednią konsekwencją spadku liczby piratów, począwszy od początków XIX wieku. Można to zobaczyć na wykresie obrazującym odwrotnie proporcjonalną korelację między liczbą piratów a temperaturą.

Życzę pogody.
:D


:lol: widzę, że kolega ma podobne do mojego podejście na temat zjawisk pogodowych i rzekomego wpływu człowieka na takowe :wink:
Inka75
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka75 » 27.07.2011 22:44

Ale przynudzacie z tą pogodą. Wszędzie klimat trochę się zmienia. Ja też siedzę na tarasie w Omiszu i jest fajniutko :) Cały dzień opalaliśmy się na plaży. Jesteśmy od 16 lipca i tamten tydzień był super, nagle dwa dni z chmurami , deszczem. Po południu słońce. A wy już chcecie rozwodzić się ,jechać do innych krajów? Myślicie że tam rewelka?. Jak byliśmy dwa lata temu w Grecji to też lało. A tu nagle dwa dni takie sobie. W tym czasie zdążyliśmy zwiedzić Split - akurat przestało padać i grzało. Na drugi dzień Makarska i też tylko pokropiło. Więcej optymizmu :wink: Po drugie nie porównujcie z naszym Bałtykiem ja nie lubię zimnej wody a tu po burzy spokojnie się chlapałam. Także dla tych co jadą prognozy maja być lepsze od 1 sierpnia wracają upały :wink: :wink: A usmażyć to można się i w solarium ! Tu chodzi o klimat - śpiewy, cykady, palmy itp.
Jest dobrze :lol:
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 27.07.2011 22:55

Inka75 napisał(a):Ale przynudzacie z tą pogodą. Wszędzie klimat trochę się zmienia. Ja też siedzę na tarasie w Omiszu i jest fajniutko :) Cały dzień opalaliśmy się na plaży. Jesteśmy od 16 lipca i tamten tydzień był super, nagle dwa dni z chmurami , deszczem. Po południu słońce. A wy już chcecie rozwodzić się ,jechać do innych krajów? Myślicie że tam rewelka?. Jak byliśmy dwa lata temu w Grecji to też lało. A tu nagle dwa dni takie sobie. W tym czasie zdążyliśmy zwiedzić Split - akurat przestało padać i grzało. Na drugi dzień Makarska i też tylko pokropiło. Więcej optymizmu :wink: Po drugie nie porównujcie z naszym Bałtykiem ja nie lubię zimnej wody a tu po burzy spokojnie się chlapałam. Także dla tych co jadą prognozy maja być lepsze od 1 sierpnia wracają upały :wink: :wink: A usmażyć to można się i w solarium ! Tu chodzi o klimat - śpiewy, cykady, palmy itp.
Jest dobrze :lol:

Masz rację , a w Warszawie pada ..ciągle pada , asfalt ulic jest..... , a solaria są szkodliwe , nie ma to jak naturalna lampa , która w przypadku Polski za krótko świeci i dlatego mamy takie a nie inne charaktery , przyznasz różniące się od południowców . Miłego i słonecznego wypoczynku .
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 28.07.2011 06:44

Inka75 napisał(a): od 1 sierpnia wracają upały

Na długo ? Co mówią prognozy ? Bo nie wiem czy mam brać drugi urlop i jechać nad Bałtyk, czy lepiej zostać w domu :)


waldi-ia napisał(a):solaria są szkodliwe

Skąd czerpiesz wiedzę ?? Odnoszę wrażenie, że z programów Drzyzgi.
Inka75
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka75 » 28.07.2011 09:02

Arek napisał(a):
Inka75 napisał(a): od 1 sierpnia wracają upały

Na długo ? Co mówią prognozy ? Bo nie wiem czy mam brać drugi urlop i jechać nad Bałtyk, czy lepiej zostać w domu :)


waldi-ia napisał(a):solaria są szkodliwe

Skąd czerpiesz wiedzę ?? Odnoszę wrażenie, że z programów Drzyzgi.

Mówił nam chorwat że będzie ciepło od 1. Jak powiedział nam że będzie lało to sprawdziło się.
Mi już na pogodzie nie zależy bo w sobotę wyjeżdżamy. Ale jak ktoś pyta to odpowiadam. I pozdrawiam.
A co do Waldiego - co to ma wspólnego z Drzyzgą??? Za dużo programów oglądasz. Solarium ale i telewizja też szkodliwa :lol:
Pozdrawiam
aga6919
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga6919 » 28.07.2011 09:17

Mówił nam chorwat że będzie ciepło od 1. Jak powiedział nam że będzie lało to sprawdziło się.
Mi już na pogodzie nie zależy bo w sobotę wyjeżdżamy. Ale jak ktoś pyta to odpowiadam. I pozdrawiam.

Pozdrawiam[/quote]
super :) już w sobotę wyjazd :) :D
Dominika29
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 04.07.2011
Pogoda Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominika29 » 28.07.2011 12:10

Czy ktoś się orientuje jak ma wyglądać pogoda w ciągu 2 najbliższych tygodni ? -posiadacie jakiś link do kamerki internetowej albo sprawdzonej prognozy pogody...
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3654
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 28.07.2011 12:26

Slicku
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slicku » 28.07.2011 17:09

Siema kto jedzie na wyspe ma bankowo pogode. Mozecie ogladac sobie glupie prognozy a i tak sie nie sprawdza. Jestem 4dzien na CIOVO w Slatine prognozy mialy byc ciulate a tu co chwile grzeje i to mocno. Jak byl deszczyk z rana przez 20min to potem caly dzien upal. woda jak w wannie. Obowiazkowo faktor 50 bo i taksie zjaracie. Przede mna jeszze 10dni a juz jestem czarnuch ;) . PZDr
Inka75
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 03.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inka75 » 28.07.2011 17:13

aga6919 napisał(a):Mówił nam chorwat że będzie ciepło od 1. Jak powiedział nam że będzie lało to sprawdziło się.
Mi już na pogodzie nie zależy bo w sobotę wyjeżdżamy. Ale jak ktoś pyta to odpowiadam. I pozdrawiam.

Pozdrawiam
super :) już w sobotę wyjazd :) :D
[/quote]
Już dzisiaj super pogoda :lol:
Udanego urlopu :wink:
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 28.07.2011 19:16

Niektórzy to miauczą jak nie przymierzając Andy5000. Pozdrawiam , ciekawe gdzie bawi w tym roku ???
Czy wy jesteście przyspawani do kwatery i miejsca na baleron na plaży ??
Czy jak pogoda jest nieplażowa to wycieczka do (Split,Dubrownik, Miedugorje, Plitvice, Mostar....wpisać odpowiednie wg fantazji) jest zabroniona ? Siadasz, jedziesz, oglądasz co się da; zaparkować się da wszędzie - w Dubrowniku 2 razy rok po roku parkowałem w tym samym miejscu, czysty przypadek - Zagrebacka vis a vis baszty. Czasy kaowca i FWP dawno się skończyły i całe szczęscie.
Pozdrawiam wspominających i odliczających :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone