Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda połowa pazdziernika

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marek Krasuski
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.06.2009
pogoda połowa pazdziernika

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek Krasuski » 22.09.2011 20:19

Witam moze wyjeżdzał ktoś z Was w połowie pazdziernika.Jakiej pogody można oczekiwac.Czy jest szansa na wmiare fajną temperature wody.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.09.2011 08:23

mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 23.09.2011 08:41

Statystyka:

temperatura wody,



Obrazek

temperatura powietrza,

Obrazek
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 02.04.2014 13:55

Odświeżmy wątek :) Statystyka i średnie temperatury to jedno, a własne odczucia to drugie...
Proszę, tych który w październiku byli, o parę słów, jak to z tą pogodą, w tym terminie jest? :papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 02.04.2014 15:00

Magdalena S. napisał(a):Odświeżmy wątek :) Statystyka i średnie temperatury to jedno, a własne odczucia to drugie...
Proszę, tych który w październiku byli, o parę słów, jak to z tą pogodą, w tym terminie jest? :papa:


Statystki i średnie chyba dużo dają , zakładając , że ja byłem trzy razy we wrześniu w terminach 1-20 i była lampa , nawet mam zdjęcie z samochodowego termometru TUCEPI 10 wrzesień - 40 C (sprawny na 100 %) ,mury Dubrovnika - 35C , wymiękałem , to kto da gwarancję na 100 % że w tym roku będzie to samo?
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 03.04.2014 12:30

Rozważamy możliwość wyjazdu w drugim tygodniu października.
Przyznam jednak, że trochę obawiam się pogody.
We wrześniu byliśmy w Chorwacji już kilkakrotnie i zawsze było wspaniale :)
W tym roku urlop, niestety, mamy trochę później :(
No i tak myślimy, ukochana Cro czy Hiszpania z pewniejszą pogodą.
Im dłużej myślę, tym bardziej nie wiem :|
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 13.09.2014 11:17

Ja planuje wyjazd 3.10 i też mam lekkie obawy o pogodę.
Zarówno ja jak i moja pani dostaliśmy urlopy w tym okresie i mam dylemat czy wsiadać w samolot i do Grecji (raczej pewniejsza pogoda), czy w auto i do Chorwacji.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 13.09.2014 11:59

U nas postanowione. 8.10. ruszamy do Chorwacji :D
Przed samym wyjazdem sprawdzimy prognozy i na ich podstawie jakoś się spakujemy...
Najwyżej urlop spędzimy w dżinsach.
Jestem bardzo ciekawa takiej pustej, jesiennej Chorwacji.
Teresa63
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.02.2015
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teresa63 » 11.08.2015 09:44

Witam wszystkich serdecznie,mam pytanie czy ktoś był w Chorwacji w pażdzierniku,dwa lata temu byłam byłam w drugiej połowie lipca i było cudownie,w tym roku mieliśmy jechać 17,08,ale plany się zmieniły,nie mogę dostać długiego urlopu i jeszcze ten upał,myślę o wyjeżdzie w pażdzierniku ,czy to ma sens?
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 11.08.2015 10:54

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2015 11:18

Teresa63 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,mam pytanie czy ktoś był w Chorwacji w pażdzierniku,dwa lata temu byłam byłam w drugiej połowie lipca i było cudownie,w tym roku mieliśmy jechać 17,08,ale plany się zmieniły,nie mogę dostać długiego urlopu i jeszcze ten upał,myślę o wyjeżdzie w pażdzierniku ,czy to ma sens?

Witam.
Czytaj podobne tematy widoczne na dolnej części strony.
+
lepiej-pozno-niz-wcale-t46955.html
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 11.08.2015 11:54

Teresa63 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie,mam pytanie czy ktoś był w Chorwacji w pażdzierniku,dwa lata temu byłam byłam w drugiej połowie lipca i było cudownie,w tym roku mieliśmy jechać 17,08,ale plany się zmieniły,nie mogę dostać długiego urlopu i jeszcze ten upał,myślę o wyjeżdzie w pażdzierniku ,czy to ma sens?


W ubiegłym roku byliśmy w Chorwacji w terminie: 8-22.10. :)
Bałkany powitały nas ulewą pierwszego dnia i pożegnały burzą przedostatniej nocy.
W międzyczasie mieliśmy jeden pochmurny dzień z lekką mżawką.
A poza tym pogoda była piękna. Słonecznie 8) , ciepło, często nawet gorąco.
Morze jak najbardziej kąpielowe. Wróciliśmy opaleni.
Wieczory były przyjemne. Dopiero ostatnie dwa, nieco chłodniejsze.
Nasi gospodarze mówili, że mamy szczęście, bo październik jest u nich ładny, ale tak pięknego dawno nie było.
W tym roku też wybieramy się właśnie w październiku.
Pusta, posezonowa Chorwacja ma w sobie bardzo dużo uroku :papa:
Teresa63
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teresa63 » 11.08.2015 12:33

Dziękuję
Teresa63
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teresa63 » 11.08.2015 12:36

Lubię ciszę i spokój,można pozwiedzać,smażyć na plaży nie lubimy,widzę że spokojnie można jechać w pażdzierniku,pozdrawiam
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Październik - czy jest sens?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 30.03.2016 20:02

Witam, wyszło w tym roku tak, że jeśli Chorwacja to tylko dwa pierwsze tygodnie października. Proszę o poradę doświadczonych Cromaniaców czy jest w ogóle sens jechać w tym okresie.
Dodam, że jechalibyśmy w składzie 2+2 czyli żona i ja oraz nasza dwójka dzieci (wtedy będą mieć: 3 lata i rok i miesiąc). Zależy nam głównie na wypoczynku tj. plaża, spacery i spokój. Miejscowość docelowa: Igrane (Riwiera Makarska).
Dziękuję i pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
pogoda połowa pazdziernika
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone