Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż w Krainę Baśni ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010
Podróż w Krainę Baśni ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 08.09.2010 17:56

Tytułem wstępu:

Czuję się w obowiązku wytłumaczyć się przed Wami, bo zdjęcia, które zamieszczę, niestety będą dalekie od tych, które miałam przyjemność oglądać na tym forum:

1. Dysponowaliśmy tylko aparatem naszego synka, który zakupiony był bardziej pod kątem zabawy dla Młodego a nie z myślą uwieczniania wakacyjnych wspomnień - wyszło inaczej...
/no cóż gdzie się człowiek nie ruszył to straszyli, że w Chorwacji drogo - to trzeba było na wszelki niewielki pieniądze, przeznaczone na aparat, uciułać, żeby było, za co wrócić :oczko_usmiech: ).

2. Z racji tego, że był to nasz pierwszy wyjazd do tego kraju, więc sami rozumiecie, że trzeba było także tej Chorwacji posmakować. :lol:
No i efekty też widać, bo robiąc zdjęcia, albo w prawą stronę człowieka gibnęło... a za chwilkę...siup... na drugą nóżkę i na lewą stronę zaciążyło -no więc zdjęcia a to w jedną a to w drugą stronę przechylone...

3. Co tu ściemniać - amatorzy fotografii z nas i tyle :lol:

Ale żeby w "klimat" tych naszych rozkołysanych :wink: zdjęć wejść było prościej, to na początek zachęcam, co by jednak jakiegoś "wspomagacza" zażyć :wink: , dlatego:

Może deserowego winka - prošek, wieczorową porą na chorwackiej łódeczce:
Obrazek

A może Karlovačko w kawiarence nad brzegiem morza:

Obrazek

Ewentualnie mogę polać rakiję jeszcze... :lol:

A tych co mocniejszych trunków nie lubią to zapraszam na kawę latte na murach Dubrownika:
Obrazek

No to moi mili pod tą relację, Wasze zdrowie! :D

Zaczynam opowieść i serdecznie zapraszam!



PS Pierwotny tytuł tej relacji miał brzmieć:

Ściskając w ręku kamień z... Podgory - piszę o tym, gdyż sprawa kamienia jest równie ważna jak i tytułowa piosenka M. Ostrowskiej /ostateczny tytuł relacji/...

CDN
Ostatnio edytowano 28.02.2012 19:24 przez Joanka23, łącznie edytowano 3 razy
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 08.09.2010 18:09

Wieczorem przyłączę się z jakimś trunkiem. :)
Za Twoją relację!

Pozdrawiam,
Wojtek
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 08.09.2010 18:10

powiem krótko nos babo moja, nos zapach relacjo-trunków :lool: mnie TU ....... więc melduję posłusznie że jestem :D

Na zdrowie :wink:
Ostatnio edytowano 08.09.2010 18:15 przez Jolanda, łącznie edytowano 1 raz
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.09.2010 18:13

Ja poproszę Karlovačko :D

I teraz mogę wygodnie usiąść i przenieść się w Twoją Krainę Baśni :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 08.09.2010 19:10

Najpierw był pierwszy kieliszek tego czerwonego, potem pifko, potem takie pooomałaaańczofe... :wink: :lol: szytam i szekam na siąg dalszy :lol:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 08.09.2010 19:21

Witajcie! Miło mi bardzo, że do mnie zaglądnęliście :D

Tyle, że od razu zaznaczam, że ze mnie to bardziej "czytacz" jest a z pisaniem gorzej :wink: - ale może jakieś parę odcinków mi się uda sklecić :lol:

Franz napisał(a):Wieczorem przyłączę się z jakimś trunkiem. :)


Aż mnie z ciekawości skręca co to będzie. :wink:
Przyznam Ci się, że sama się zdziwiłam, że znalazłam te parę fotek trunków wśród generalnie nielicznych zdjęć, które zrobiłam - ale w Ciebie wierzę, że jakiś oryginalny napój :wink: wynajdziesz!

Jolanda napisał(a):....... więc melduję posłusznie że jestem :D Na zdrowie :wink:


Zdrówko Jolcia Twoje i Twojego męża!
A na Ciebie to liczę, że wytrwasz tu ze mną do końca, bo co by nie mówić jesteś głównym prowodyrem tej relacji :wink:

maslinka napisał(a):Ja poproszę Karlovačko :D

Rany Maslinka! 8O - Ty to zdaje się polonistka jesteś - no to mam jeszcze większego stresa :oops: - to już nie wiem kiedy ten cd będzie :wink:
Ja Cię bardzo proszę - częstuj się jak najczęściej tym Karlovačko u mnie! :lol:

Tymona napisał(a):Najpierw był pierwszy kieliszek tego czerwonego, potem pifko, potem takie pooomałaaańczofe... :wink: :lol: szytam i szekam na siąg dalszy :lol:


Nic się nie bój Tymona - ciąg dalszy będzie :lol: - Franz obiecał, że coś jeszcze doniesie :wink: :lol:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 08.09.2010 19:27

Też już jestem i chętnie powspominam :)
czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.09.2010 19:28

Witam

I ja zasiąde do czytania tyle że z kubkiem.... mleka w garści, nie wiem czy może być? "Mlijeko velebitskih pašnjaka". :)

Uwielbiam relacje "pierwszaków". :wink: Mam nadzieję, że się na mnie za to określenie nie zezłościsz... :)

Pozdrawiam
Interseal
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 08.09.2010 20:07

I ja chętnie poczytam Twój debiut. :)
Już nie mogę doczekać się co było dalej....
A winko...ech...narobiłaś tylko smaku. :lol:

Pozdrawiam cieplutko.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.09.2010 20:13

Joanka23 napisał(a):Rany Maslinka! 8O - Ty to zdaje się polonistka jesteś - no to mam jeszcze większego stresa :oops: - to już nie wiem kiedy ten cd będzie :wink:

No, no, bez przesady - tutaj to ja prywatnie występuję :D :wink: A to, że się przyznałam, jaki zawód wykonuję, najbardziej działa na moją niekorzyść... Muszę się pilnować, żeby nie dać plamy :lol: A wiadomo, że błędy zdarzają się każdemu, również polonistom :D

Więc, Joanka, nie ściemniaj :wink:, tylko pisz dalej. Zaczęłaś bardzo obiecująco :D
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 08.09.2010 20:18

Mam krzynkę... się podzielę za relację :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 08.09.2010 21:01

Oprócz winka i rakiji, zdecydowanie wolę kawę latte, a jeżeli jeszcze serwujesz ją na murach Dubrovnika :D :D :D Czyż można się temu oprzeć...?
Pomimo, że niestety nie jestem polonistką, tylko niby kimś w rodzaju niebieskiego ptaka, z zaciekawieniem czekam na cd......... Twojej relacji :papa:
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 08.09.2010 21:17

Pisza, relacjonuj, wklejaj zdjęcia, dziel się swoją radością z wakacji z Chorwacji.

Ja wybieram szklankę z wodą, a w weekendy kieliszek PROSKA.
A w sprawie zdjęć to się nie przejmuj tylko wklejaj. Nawet najciekawsza relacja bez zdjęć dużo traci, a poza tym nie każde zdjęcie musi być perfekcyjne. Sam ma ten "problem" pisząc swoją relację z Hvaru. Postanowiłem wklejać zdjęcia przede wszystkim takie, które ubarwiają relację i dużo pokazują innym, którzy może kiedyś pojadą tam gdzie my byliśmy, a że nie są doskonałe...

Pozdrav
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 08.09.2010 22:02

Witam ponownie!
Dzięki za słowa wsparcia!
Czuję się zdopingowana :D - nic mi innego nie pozostaje tylko faktycznie brać się za ten ciąg dalszy :lol: - może do jutra się uda :wink:

CinnamonGirl napisał(a):Też już jestem i chętnie powspominam :)


Muszę Ci się przyznać, że bardzo uważnie śledziłam Twoją relację przed moim wyjazdem i nawet odgapiłam :oops: od Ciebie jedno ujęcie :wink: - mam nadzieję, że z wyrozumieniem do "plagiatu" podejdziesz :oops: :wink:

Interseal napisał(a):I ja zasiąde do czytania tyle że z kubkiem.... mleka w garści...

Jak to leciało?... Pij mleko będziesz wielki? :oczko_usmiech:

Interseal napisał(a):Uwielbiam relacje "pierwszaków". :wink: Mam nadzieję, że się na mnie za to określenie nie zezłościsz... :)


Ja się faktycznie tak czuję w tej chwili :lol: - ale jak się z nową sytuacją oswoję... :wink:

Ania W napisał(a):I ja chętnie poczytam Twój debiut. :)
Już nie mogę doczekać się co było dalej....

Dzięki! :D
No właśnie co było dalej?... też sobie właśnie próbuję przypomnieć... :wink:

maslinka napisał(a): Więc, Joanka, nie ściemniaj :wink:, tylko pisz dalej.

Bo Tobie się wydaje, że to takie proste! :lol: - pomalutku :wink:... bo w stresie nie idzie - póki co słowo wstępne oblewam :wink:

Aguha napisał(a):Mam krzynkę... się podzielę za relację :)

hehehe... to się nazywa doping! :wink:

majeczka napisał(a):Oprócz winka i rakiji, zdecydowanie wolę kawę latte,

Powiem Ci Majeczko tak na ucho po cichutku :wink: , że ja też :)

RODZYN napisał(a):Sam ma ten "problem" pisząc swoją relację z Hvaru. Postanowiłem wklejać zdjęcia przede wszystkim takie, które ubarwiają relację i dużo pokazują innym, którzy może kiedyś pojadą tam gdzie my byliśmy, a że nie są doskonałe...

O! To ja jeszcze tej relacji nie widziałam :oops: - pisałam już Renacielato, że strasznie mnie ten Hvar wzywał z plaży w Podgorze, ale nie udało się nam tym razem tam dotrzeć - nic to zajrzę do Ciebie i pozwiedzam :D

Dziękuję jeszcze raz za tak liczne przybycie do pierwszaka :wink: i mam nadzieję, że do zobaczenia :papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 08.09.2010 22:40

Joanka23 napisał(a):... i mam nadzieję, że do zobaczenia :papa:

Że niby zastanawiasz się nad sobą? :D

Bo na nas możesz zawsze liczyć ...


Zaskoczę was, ale mnie dziecko ginem poi, co nie przeszkadza mi na CDN* - poczekać ... :wink:


:papa:


*)"co dowieść należało"? 8O









:lol: :lol: :lol:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podróż w Krainę Baśni ;)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone