Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna-POMOCY!!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jakubek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubek » 04.03.2011 16:43

Witajcie Wszyscy.Ja w tym roku też wybieram się do Chorwacji,można powiedzieć w podróż poslubną.31.grudnia wypada 30-lecie mojego pożycia z ukochana żonką.Tak się niefortunnie złożyło,że nie było mi dane przez 30 lat nigdzie pojechać,ale teraz powiedziałem sobie,że w końcu gdzieś trzeba jechać,a Chorwacja jest krajem,w którym jest wszytko,i góry,i morze,i jeziora, i zabytki, i piekne widoki.Czuję się tak jak bym więc jechał w podróż poślubną i dla mnie i dla Ciebie więc nie powinno mieć znaczenia gdzie pojedziecie.Wszedzie będzie fajnie,a jak się kochacie co najmniej tak jak my to nawet będąc na gołym polu znajdziecie coś interesującego.
Pozdrawiam Młodą Parę i życzę Wam szczęścia na tej trudnej,aczkolwiek najpiękniejszej drodze życia.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 18.05.2011 09:35

Jeżeli ktoś szuka ciekawego miejsca, to proszę o kontakt,

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam,
Aga
skklub
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 27.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) skklub » 18.05.2011 23:15

Witam,

katarina85, Chorwacja to przepiękny kraj byłem tam kilka razy. Ostatni raz przez chwilę w tamtym roku. Wszystko jest OK no może poza cenami.
Pomyśl jednak nad wyjazdem do Czarnogóry nad zatokę Kotorską lub Budvy.
Ja gdybym miał wybierać wybrałbym Czarnogórę, nie wiem dlaczego jednak tam bardziej mi się podobało a i ceny bardziej przystępne niż w Cro. Jak na jeden dzień pojechaliśmy do Dubrownika (przepiękne miasto) to wyjazd ten mocno nadwyrężył nasz budżet.
Kotor, Budva to też bardzo piękne miasta, porównywalne do Dubrovnika.
I jeszcze jedna propozycja, zupełnie inny kierunek Krym. Okolice Ałuszty, Jałty bardzo ludny region i zabawowy, Wschodni Krym bardziej odludny i mniej hałaśliwy. Można znaleźć plaże na której oprócz Was nie będzie nikogo.

Pozdrawiam
i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i jeszcze jedno miłego wyjazdu.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 14.06.2011 10:49

MOŻE TROGIR , MAŁY, UROKLIWY NIE TAK TŁOCZNY JAK MAKARSKA I DO SPLITU BLISKO.....DO SZYBENIKA...... :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2011 10:56

ARTUR_KOLNICA napisał(a):MOŻE TROGIR , MAŁY, UROKLIWY NIE TAK TŁOCZNY JAK MAKARSKA I DO SPLITU BLISKO.....DO SZYBENIKA...... :roll:


Znowu krzyczysz :?: :!:
Orocia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2011
Loviste

Nieprzeczytany postnapisał(a) Orocia » 18.06.2011 21:10

Ja polecam miejscowość Loviste, na końcu półwyspu Peljesac. Miejscowość jest bardzo spokojna, romantyczna. Znajduje się tam kilka knajpek. Plaże są żwirowe i kamieniste. Można podziwiać piękne zachody słońca. My byliśmy tam już 3 razy i za każdym razem było cudownie i inaczej. Jeżeli chodzi o kwatery to polecam w ciemno, pod koniec sierpnia wybór będzie spory a przynajmniej można wybierać.

Tak poza tym to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 19.06.2011 15:11

Myślę, że w tak wyjątkowej sytuacji mogłabym polecić Dubrovnik i Dalmację. Jest tam naprawdę pięknie i myślę, że się Wam spodoba.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i udanego miesiąca miodowego! :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podróż poślubna-POMOCY!!! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone