Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna last minute 6-18.08.2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
narzeczona
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2013
Podróż poślubna last minute 6-18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) narzeczona » 12.07.2013 21:48

Witajcie! Próba podjęcia decyzji idealnej i kilkudniowy research internetu doprowadził mnie do tego miejsca z nadzieją, że pomożecie... W naszą podróż poślubną możemy wyjechać w terminie od 6 do 18 sierpnia. Jako, że pomysł urodził się niedawno - chcemy wykupić wyjazd w biurze podróży i wylecieć do Chorwacji w ramach oferty Last Minute. Ofert już jak na lekarstwo, ale zależy nam, by spośród nich wybrać optymalną...

Gdzie lepiej wyjechać we dwoje w rozsądnej cenie? Znajomi polecają wyspę i miejscowość Korcula (tu mamy do wyboru w naszym zakresie cenowym hotel PARK w Korculi albo Bon Repos bardziej na uboczu), ale zmieniając kryteria wyprawy na "We dwoje" rekomendowany jest wyjazd do Villa Kairos/Kastelanska Riwiera. Nie znam Chorwacji, ale zależy nam na:
- pięknych widokach,
- urokliwych zatoczkach, miejscach do kąpieli, w których nie ma tłumów ludzi
- dobrym stosunku jakości do ceny,
- hotelu z wyżywieniem - co sądzicie o powyższych? w internecie sporo negatywnych opinii, zwłaszcza o Bon Repos
- zwiedzaniu starego miasteczka, uroczych knajpkach, spacerach
- raczej wolelibyśmy nie zamykać się w obrębie hotelu gdzieś daleko od miasta i tylko leżeć na zatłoczonej plaży,

Pomóżcie podjąć decyzję, bo spędzę kolejną noc na przeglądaniu internetu..Zdaję sobie sprawę, że nie można mieć wszystkiego, ale bardzo zależy mi, żeby było idealnie...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.07.2013 12:31

narzeczona napisał(a):Witajcie! Próba podjęcia decyzji idealnej i kilkudniowy research internetu doprowadził mnie do tego miejsca z nadzieją, że pomożecie... W naszą podróż poślubną możemy wyjechać w terminie od 6 do 18 sierpnia. Jako, że pomysł urodził się niedawno - chcemy wykupić wyjazd w biurze podróży i wylecieć do Chorwacji w ramach oferty Last Minute. Ofert już jak na lekarstwo, ale zależy nam, by spośród nich wybrać optymalną...

Gdzie lepiej wyjechać we dwoje w rozsądnej cenie? Znajomi polecają wyspę i miejscowość Korcula (tu mamy do wyboru w naszym zakresie cenowym hotel PARK w Korculi albo Bon Repos bardziej na uboczu), ale zmieniając kryteria wyprawy na "We dwoje" rekomendowany jest wyjazd do Villa Kairos/Kastelanska Riwiera. Nie znam Chorwacji, ale zależy nam na:
- pięknych widokach,
- urokliwych zatoczkach, miejscach do kąpieli, w których nie ma tłumów ludzi
- dobrym stosunku jakości do ceny,
- hotelu z wyżywieniem - co sądzicie o powyższych? w internecie sporo negatywnych opinii, zwłaszcza o Bon Repos
- zwiedzaniu starego miasteczka, uroczych knajpkach, spacerach
- raczej wolelibyśmy nie zamykać się w obrębie hotelu gdzieś daleko od miasta i tylko leżeć na zatłoczonej plaży,

Pomóżcie podjąć decyzję, bo spędzę kolejną noc na przeglądaniu internetu..Zdaję sobie sprawę, że nie można mieć wszystkiego, ale bardzo zależy mi, żeby było idealnie...


znajomi dobrze polecają: Korćula - masz wszystko co napisałaś;
wielokrotnie przekonałem się, by nie do końca ufać opiniom (choć zdjęcia 'ciekawe'), różne gusta-różne opinie, pzdr :papa:
narzeczona
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) narzeczona » 14.07.2013 19:48

Dzięki za głos poparcia dla Korculi :) Z hotelami mam mętlik w głowie, bo chciałabym, żeby było wyjątkowo. Oferty nie są tanie, może więc lepiej dopłacić i mieć lepsze warunki? Znalazłam ofertę polecanego bardzo Hotelu Grand w Orebicu, skąd blisko do Korculi. Hotele w Korculi są tańsze - czy rzeczywiście jest się czego obawiać jeśli chodzi o Park czy Bon Repos?
narzeczona
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) narzeczona » 15.07.2013 21:54

Grant już niedostępny.. Więc decyzja do podjęcia między Park a Komodor w Orebicu. Uff coraz bardziej się klaruje ten wyjazd :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.07.2013 21:59

Ja piszę się do Was na świadka albo na drużbę jak to zwą w innych regionach niż Mazowsze. Jak wypiję :wink: to rozbawię całe towarzystwo, jak trzeba będzie to pijanych gości :evil: wyprowadzę z wesela. Koszt usługi - gratis. :papa: :hut:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 15.07.2013 22:00

darek1 napisał(a):Ja piszę się do Was na świadka albo na drużbę jak to zwą w innych regionach niż Mazowsze. Jak wypiję :wink: to rozbawię całe towarzystwo, jak trzeba będzie to pijanych gości :evil: wyprowadzę z wesela. Koszt usługi - gratis. :papa: :hut:


No to po weselu :mrgreen:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Podróż poślubna last minute 6-18.08.2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone