Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż Poślubna - Chorwacja - Sierpień/Wrzesień 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012
Podróż Poślubna - Chorwacja - Sierpień/Wrzesień 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.07.2012 12:05

Witajcie!
Potrzebuję dobrej rady.
Wraz z narzeczoną planujemy podróż poślubną w Chorwacji.

Termin: Sierpień/Wrzesień 2013
Czas: 10 - 14 dni
Budżet na całą podróż - max 7-8 tys. zł

Jedziemy swoim samochodem. Chcielibyśmy spędzić podróż w możliwie jak najlepszym standardzie, blisko morza, najlepiej z balkonem z widokiem na morze. Zależy nam również na posiłkach (przynajmniej śniadania). Będziemy jeździć po Chorwacji, nie chcemy tylko leżeć na plaży, ale zobaczyć różne ciekawe miejsca. Czy moglibyście mi polecić jakiś region lub konkretne miejsca na noclegi? Słyszałem, że Riwiera Makarska to piękny region ale nigdy tam nie byłem.

Znalazłem ciekawe apartamenty, ale niestety opcja bez żadnych posiłków na podróż poślubną raczej nie wchodzi w grę. Najlepiej mniejsze hotele, nie lubimy zgiełku i wielkich hoteli.

Będę wdzięczny za pomoc :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2012 12:16

No z tym śniadaniem to będziesz miał problema. A może byś się tak poświęcił i chociaż w podróży poślubnej żonie śniadanie do łóżka przyniósł?? Bo potem to będzie szara rzeczywistość :))
Powiedz żonie, że załatwiłeś apartament ze śniadaniami:) Nie mów, że sam będziesz robił, będzie miała niespodziankę, na pewno miłą.
Zakładam, że umiesz bułkę na pół przekroić, masłem i dżemikiem z fig posmarować??
8)

i dla jasności, nie chcę Ci życia układać, ani pouczać, ale są chwile w życiu które się pamięta-dobrze albo źle. :)

Rok jakiś 2005, okolice Zadaru. Poranek w wynajętym apartamencie...
w sumie to jeszcze śpimy z żonką, nagle pukanie do drzwi...
puk puk
What?
puk puk
What?!!
hi hi hi puk puk
Wkurwiony lecę w samych gaciach otworzyć......

A tam właścicielka a tacą jeszcze gorących naleśników w dżemem i kawą.......
pamiętam do dziś :)))
Ostatnio edytowano 24.07.2012 12:22 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.07.2012 12:21

haha :D no pomysł brzmi fajnie, ale obawiam się, że przyszła żona nie będzie zadowolona z faktu, że będę miał na głowie jeżdżenie po zakupy i wstawanie wcześniej żeby zrobić śniadanie... :D kilka razy ok... ale 2 tygodnie? :D
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.07.2012 12:25

znalazłem coś takiego: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w całkiem dobrej cenie no i właśnie mam dylemat, bo miejsce wydaje się super, ale ja jestem zielony jeśli chodzi o chorwację i troche nie wiem czego się spodziewać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2012 12:27

davebream napisał(a):haha :D no pomysł brzmi fajnie, ale obawiam się, że przyszła żona nie będzie zadowolona z faktu, że będę miał na głowie jeżdżenie po zakupy i wstawanie wcześniej żeby zrobić śniadanie... :D kilka razy ok... ale 2 tygodnie? :D

jakie wstawanie, jakie jeżdżenie, dasz rade:)

to tylko dwa tygodnie a macie ze sobą być do końca....

przytoczę tu jedno z niewielu mądrych zdań wypowiedzianych przez mojego ojca....

W związku kobiety z mężczyzną musi być jeden mężczyzna:)
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.07.2012 12:28

no dla mnie problemem to nie jest zupełnie, ale narzeczona chciała coś z posiłkami :) ale pewnie uda mi się ją przekonać :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2012 12:29

davebream napisał(a):znalazłem coś takiego: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w całkiem dobrej cenie no i właśnie mam dylemat, bo miejsce wydaje się super, ale ja jestem zielony jeśli chodzi o chorwację i troche nie wiem czego się spodziewać.


nie byłem niestety....
polecam Primośten :lol:
Ela i Darek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela i Darek » 24.04.2013 09:56

jeżeli jedziecie tylko we dwoje i macie zamiar jeździć po Chorwackim wybrzeżu to z rezerwacją możesz mieć problem żeby wszystko fajnie się ułozyło chyba że dasz zapytanie do biura podróży. Myślę że we dwoje śmiało możecie jechać sobie na dziko i zawsze coś znajdziecie choć z tymi śniadaniami to możecie mieć problem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2013 10:00

Ela i Darek napisał(a):jeżeli jedziecie tylko we dwoje i macie zamiar jeździć po Chorwackim wybrzeżu to z rezerwacją możesz mieć problem żeby wszystko fajnie się ułozyło chyba że dasz zapytanie do biura podróży. Myślę że we dwoje śmiało możecie jechać sobie na dziko i zawsze coś znajdziecie choć z tymi śniadaniami to możecie mieć problem.


to oni jeszcze nie pojechali? :lol:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.04.2013 10:19

arturac napisał(a):
to oni jeszcze nie pojechali? :lol:


No nie pojechali, bo planują wyjazd na sierpień/wrzesień 2013.

Polecam poczytać dział tego forum "Nasze relacje z podróży". Tam dowiesz się bardzo dużo o Chorwacji i o miejscach godnych odwiedzenia :) :oczko_usmiech:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 24.04.2013 10:21

Nie ma śniadań, nie ma Chorwacji :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2013 10:39

agata26061 napisał(a):
arturac napisał(a):
to oni jeszcze nie pojechali? :lol:


No nie pojechali, bo planują wyjazd na sierpień/wrzesień 2013.

Polecam poczytać dział tego forum "Nasze relacje z podróży". Tam dowiesz się bardzo dużo o Chorwacji i o miejscach godnych odwiedzenia :) :oczko_usmiech:


obawiam się, że tam byłem nie raz, nawet kilka relacji przeczytałem:)
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.04.2013 10:53

Dzięki wielkie za odpowiedź! Chorwacja dalej w naszych planach ale już dalszych :) nadarzyła się okazja i na podróż jedziemy do Izraela ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.04.2013 11:02

davebream napisał(a):Dzięki wielkie za odpowiedź! Chorwacja dalej w naszych planach ale już dalszych :) nadarzyła się okazja i na podróż jedziemy do Izraela ;)


ale ja Cię nie lubię!!! nie bądź wiśnia, zrób dużo zdjęć i choć trochę daj popatrzeć.
davebream
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) davebream » 24.04.2013 11:11

nie ma sprawy! choć nie wiem na ile pisanie o Izraelu jest zgodne z regulaminem forum o Chorwacji :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Podróż Poślubna - Chorwacja - Sierpień/Wrzesień 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone