Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż poślubna 1 raz w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012
Podróż poślubna 1 raz w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 29.12.2012 10:44

Witam wszystkich obecnych na forum. Przeglądam forum juz od paru miesięcy ale teraz postanowiłem się zarejstrować bo jestem skołowany.

Planuje podróż poślubną do Chorwacji na około 10 dni od 27 czerwca mnij więcej.
Gdzie najlepiej jest jechać by znaleźć piękne widoki, jakieś ciche zakątki na plażach, by była to dobra baza wypadowa by coś pozwiedzać zobaczyć, by było w miarę spokojnie. Myślałem o Tucepi bo podobno Riviera makarska jest najpiękniejsza. Ale teraz się zastanawiam na Wyspą Civo i miejscowością Okrug Gornji, lepsze apartamenty w podobnych pieniądzach do Tucepi. Doradzćie coś bo sam już nie wiem.

Pozdrawiam Wszystkich
Lidija Bacic Fan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 25.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidija Bacic Fan » 29.12.2012 11:13

Tak na szybko przychodzą mi do głowy 2 rejony: wyspa Hvar (niezwykle romantyczna) oraz Zadarsko-Biogradska Rivijera.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.12.2012 11:50

Polecam PN Brijuni, gdzie Tito spędził miesiąc miodowy :wink:

http://www.brijuni.hr/

Obrazek
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.12.2012 12:05

miarka napisał(a): Myślałem o Tucepi bo podobno Riviera makarska jest najpiękniejsza.

Tucepi by być mogło, ale, że Makarska naj? 8O :roll:
Kwestia gustu (lub jego braku). :wink:
miarka napisał(a):Ale teraz się zastanawiam na Wyspą Civo i miejscowością Okrug Gornji

No to jak najszybciej się przestań zastanawiać.... :D

Nie wiem, ale gdybym ja się miał wybrać w podróż poślubną to tylko tu 8)
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 29.12.2012 13:07

anakin napisał(a):
miarka napisał(a):Myślałem o Tucepi bo podobno Riviera makarska jest najpiękniejsza.

Tucepi by być mogło, ale, że Makarska naj? 8O :roll:
Kwestia gustu (lub jego braku). :wink:
miarka napisał(a):Ale teraz się zastanawiam na Wyspą Civo i miejscowością Okrug Gornji

No to jak najszybciej się przestań zastanawiać.... :D

Nie wiem, ale gdybym ja się miał wybrać w podróż poślubną to tylko tu 8)


Czyli polecasz Okrug Gornji, tylko czytałem że most łączocy wyspę jest zawsze zakorkowany. Chciałbym zrobić sobie wypady do Dubrownika właśnie, do parku krk , na jeziora plitvickie i pewnie z tego co widzę blisko z Civo do Trogir i Splitu. Pojade z okolic Rzeszowa czyli jakies 1200km widze. Ogólnie szukam wypoczynku , troche zwiedzania, dzikich plaż co będziemy sami tylko :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.12.2012 13:11

miarka napisał(a):
Czyli polecasz Okrug Gornji


No właśnie wręcz przeciwnie! :lol:

Jeżeli chcesz w tym rejonie to zdecydowanie Primosten. :D

Z tym, że zerknij ile masz km do Plitvic czy Dubrownika. :?
Bardziej mi to wygląda na Wyścig Pokoju niż podróż poślubną. :wink:

Skoncentruj się raczej na jednej rzeczy, bo jak będziecie chcieli wszystko zobaczyć na raz to nie zobaczycie nic.

Stacjonując w Promosten najbliżej masz : Krka, Split, Klis, możesz zafundować małżonce fish-picnik na Soltę (warto), Rogoźnica, Trogir.
Mało?
Wg mnie styknie. :D
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 29.12.2012 14:06

Właśnie ja uż sam nie wiem gdzie mam jechać myślałem że to będzie prościejsze , ja się opieram tylko na internecie. Właśnie to nie ma być wyścig bo ja cenie sobie spokój i wypoczynek, ale wybierając sie na 10-12 dni z 1-3 dni poświecił bym na zobaczenie czegoś nawet jakbym miał dojechac z 150km. To może jednak zostanie przy Tucepi. Apartament chce zarezerwować przez cro-travel.pl znajomy przez nich wynajmował i ogólnie w necie ma dobre opinie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.12.2012 14:20

miarka napisał(a): Apartament chce zarezerwować przez cro-travel.pl


Przeszukaj forum.
Sporo ludzi bywało w Tucepi, więc pytaj ich.
W agencji zapłacisz jakieś 30% więcej.
No, chyba, że nie ma to znaczenia. :D

Tu masz parę linków:
cro-po-raz-4-wrzesniowe-tucepi-2012-t39005.html?hilit=tucepi
tucepi-brac-dubrovnik-split-makarska-po-naszemu-t35043.html?hilit=tucepi
igrane-i-nurkowanie-z-butterfly-diving-w-tucepi-t38740.html?hilit=tucepi
tucepi-2012-t37552.html?hilit=tucepi

8)
Marmarka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmarka » 29.12.2012 15:11

Witaj miarka :)
Na rivierze Makarskiej spedzialm tegoroczny urlop. Stacjonowalismy w Baska Voda (miejscowosc nie zrobila na mnie wrazenia), w Tucepi bylismy kilka razy (lepiej niz Baska, bardziej kameralnie), ale raczej polecalabym Okrug Gornji, tam bylismy 3 lata temu. Ciovo ma swoj niepowtarzalny urok. Wspomnianej wyzej wyspy Hvar nie odwiedzilam, ale czytalam relacje z tego miejsca -PIEKNA! zaznaczylam ja na swojej mapie miejsc do zobaczenia.

sprawdz relacje, one Ci duzo podpowiedza. A wybierajac Cro na miesiac miodowy juz zrobiles dobry krok ;)
pozdrawiam
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 29.12.2012 18:04

Czym więcej czytam tym mniej wiem i coraz bardziej jestem skołowany dam sobie juz dziś spokój bo aż mnie głowa boli co i gdzie najlepiej, nie myślałem że sprawi mi to tyle problemu.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.12.2012 18:55

Witaj.

Zobacz ile tego jest

Regulamin:
Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana.



Powodzenia.

:papa:
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 30.12.2012 03:24

Kurcze Jacek lekture mi ładną pokazałeś , przeglądłem większąść i jeszcze chwile a zaczne rzucać monetą w jaki region jechać i do jakiej miejscowości. Wszstko się wydaje piękne wszystko ma plusy i minusy że juz sam nie wiem........
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.12.2012 11:21

Uwierz, że im dłużej to będzie trwało tym będzie...........gorzej. :lol: :wink:
miarka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) miarka » 30.12.2012 12:23

anakin napisał(a):Uwierz, że im dłużej to będzie trwało tym będzie...........gorzej. :lol: :wink:


Masz rację po 4 g snu dalej na forum czytam i czytam i nic z tego nie wynika :( . Wróce chyba do tego co umyślałem wcześniej do Tucepi tylko czy znajde tam czy w okolicy zatoczke czy plaże dziką ustronną tylko dla nas :lol: jak to widzę są w innych regionach itp. Jak na 1 takie wakacje i to podróż poślubną nie chciałbym jechac i szukać apartamentu tylko chce cos zarezerwować a reszta spontan. Także pomału dochodze do tego by swoją przygode z Cro zacząć na Riwierze makarskiej i pewnie w Tucepi. Tylko właśnie te plaże czy znajdę tam taką i delikatne zejście tj nie głębokie bo moja kochana pływać nie umi. Czy polecacie jakiś apartament albo może inną miejscowość na Makarskiej co będzie lepsza Może jak nie Tucepi to Brela, Promajna, Krvavica
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.12.2012 13:57

Chcesz rady?
Skoncentruj się już na tym Tucepi a reszty nawet nie oglądaj, bo.........
Już wyjaśniłem dlaczego... :mrgreen:

Tutaj:
tucepi-brac-dubrovnik-split-makarska-po-naszemu-t35043.html?hilit=tucepi
Masz relację maniusta.
Pod jego avatarem masz kopertę.
Napisz małpę a Mariusz na pewno pomoże.
A i pewnie namiary na chatę w której był też Ci da.... :D

A co do Breli...
Mnie byś tam nawet wołami nie zaciągnął.. :roll: , ale co kto lubi..... :oczko_usmiech:

A tu masz najnowsze bodajże Tucepi 8)

I już nie kombinuj bo jak mawiał św.Łukasz konia ręką.... :mrgreen: :wink:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Podróż poślubna 1 raz w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone