Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż na Ośle

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Podróż na Ośle

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:14

Osioł Dalmacki - Zastanawiam się nad wynajęciem Osła i odbycia nim podróży po Chorwacji. Sprawę traktuję bardzo poważnie i jestem już po pierwszych rozmowach leasingowych z właścielem tegoż miłego zwierzęcia . Ostatnio jest to temat moich wieczorowych rozważań. Jazda na Ośle zapewne jest bardziej emocjonująca niż skok na bange. Rodzina z lekkim uśmiechem przysłuchuje się mojej wersji podróży, ale chyba akceptują taką formę przemieszczania się. Zastanawiam się nad numerem rejestracyjnym Osiołka, chyba nadam mu mój nick Darek1, wtedy każdy z cromaniaków mnie rozpozna w dalekim kraju. Co sadzicie o takiej ekstremalnej podróży. Czy oby nie za długo mi się zejdzie z jazdą. Zamierzam jechać od Primostenu do Dubrownika. Jeśli mi się uda to już w przyszłym roku pojadę na Ośle już z Zagrzebia do Medjugorie żeby się pomodlić za bezpieczną podróż. Ciekawe ile chorwaci liczą wynajęcie osła na dobę. Wybieram się na początku lipca. Ile mi się zejdzie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, rozpoznacie mnie po koszulce z logo cro forum. Pamiętajcie o zdjęciach i słodyczach dla Osiołka- strasznie lubi polskie krówki. No to narazie, tymczasem koleżanki i koledzy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2009 20:15

Darek zapomniałeś dodać, że OCZYWIŚCIE z klimą i CB na pokładzie :lol: :mrgreen: :lol:
Osioł ma navi w korpusie czy przytwierdzaną do ucha ? :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:19

Niech kolega się nie śmieje, podróż traktuję bardzo poważnie. Jak wróce do Polski to napiszę obszerną relację. Pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.06.2009 20:31

Już chyba kiedyś taki sam temat był :D , napisany zresztą przez Darka1
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:34

krakuscity napisał(a):Już chyba kiedyś taki sam temat był :D , napisany zresztą przez Darka1

Owszem kolego Krakusie był ale nie doszedł do skutku. Teraz po latach mam szczegółowy plan i jestem pod każdym względem przygotowany na czekające mnie przygody. Pozdrawiam

P.S. Kolega to ma dobrą pamięć, oj dobrą.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 01.06.2009 20:36

A to będzie osioł czy oślica? Obrazek
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 01.06.2009 20:37

Obrazek

Osioł dalekiego zasięgu - dodatkowy zbiornik paliwa.
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 01.06.2009 20:39

To bardzo uczuciowe zwierzęta..
Początek filmu "Żivot je cudo"
Jest tam taki fajny osiołek, co płakał rzewnymi łzami...

Darek, a może wielbłąd?
Sąsiad mojego kolegi, co mieszka pod Krakowem, ma takiego dwugarba.. nawet niczego sobie.. myślę, że mogłoby być ci wygodniej..
:P
Ostatnio edytowano 01.06.2009 20:43 przez janniko, łącznie edytowano 3 razy
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:39

Osioł kolego Popiel, Osioł na 100% Osioł. Wystarczy zajrzeć pod brzuch to widać. Pozdrawiam i biorę się za przegląd opłat drogowych. Czy czasem nie ma opłaty drogowej za jazdę na Ośle po drogach publicznych. Lepiej być przygotowanym na najgorsze. Pozdrawiam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:41

Szykuje się podróż mojego życia. Bardzo się cieszę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:46

janniko napisał(a):
Darek, a może wielbłąd?
Sąsiad mojego kolegi, co mieszka pod Krakowem, ma takiego dwugarba.. nawet niczego sobie.. myślę, że mogłoby być ci wygodniej..
:P


Eeeeeeeee, jeszcze mnie zrzuci. Nie lubię wielbłądów.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 01.06.2009 20:49

A nie można było dalej pociągnąć w starym wątku?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.06.2009 20:53

Darek tylko za dużo bagażu nie bierz bo wiesz.......później jest problem:
Obrazek
:lol:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 01.06.2009 20:55

darek1 napisał(a):Osioł kolego Popiel, Osioł na 100% Osioł. Wystarczy zajrzeć pod brzuch to widać. Pozdrawiam i biorę się za przegląd opłat drogowych. Czy czasem nie ma opłaty drogowej za jazdę na Ośle po drogach publicznych. Lepiej być przygotowanym na najgorsze. Pozdrawiam.

W takim razie pamiętaj o zielonej karcie, gdyby osioł zechciał odwiedzić oślicę w BiH.
A może karta woźnicy jeszcze potrzebna? Swoją drogą ciekawe w którym miejscu się montuje do osła hak, np na rower? Może Maciek podpowie jak to jest z dostępnością boxów do takiego środka lokomocji?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2009 20:55

Troszkę kolega mnie przestraszył. Ja zabieram o 3/4 bagażów mniej.
Co się tyczy boxu to chętnie wezmę nowy model dla zwierząt pociągowych jeśli Maciej pożyczy w ramach promocji i reklamy sklepu.
Następna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone