Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podróż na Ośle

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.06.2009 06:46

Adam.B napisał(a):
Zyczę Darkowi ;) szerokiej drogi :))) ,

Chyba szerokiego pobocza...
badurianin
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) badurianin » 03.06.2009 09:03

darek1 napisał(a):Osioł Dalmacki - Zastanawiam się nad wynajęciem Osła i odbycia nim podróży po Chorwacji. Sprawę traktuję bardzo poważnie i jestem już po pierwszych rozmowach leasingowych z właścielem tegoż miłego zwierzęcia . Ostatnio jest to temat moich wieczorowych rozważań. Jazda na Ośle zapewne jest bardziej emocjonująca niż skok na bange. Rodzina z lekkim uśmiechem przysłuchuje się mojej wersji podróży, ale chyba akceptują taką formę przemieszczania się. Zastanawiam się nad numerem rejestracyjnym Osiołka, chyba nadam mu mój nick Darek1, wtedy każdy z cromaniaków mnie rozpozna w dalekim kraju. Co sadzicie o takiej ekstremalnej podróży. Czy oby nie za długo mi się zejdzie z jazdą. Zamierzam jechać od Primostenu do Dubrownika. Jeśli mi się uda to już w przyszłym roku pojadę na Ośle już z Zagrzebia do Medjugorie żeby się pomodlić za bezpieczną podróż. Ciekawe ile chorwaci liczą wynajęcie osła na dobę. Wybieram się na początku lipca. Ile mi się zejdzie nie wiem. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, rozpoznacie mnie po koszulce z logo cro forum. Pamiętajcie o zdjęciach i słodyczach dla Osiołka- strasznie lubi polskie krówki. No to narazie, tymczasem koleżanki i koledzy.


Wydaje mi się, że możesz taniej znaleść innej rasy na forum podobny pojazd :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.06.2009 11:10

Badurianin twoja kariera na forum się szybko skończy jak bedziesz się przechwalał. Skończysz w Pierdlu u Admina. Niechybnie Cię to czeka. To tylko kwestia kilku postów i czasu :D

Miło mi będzie jak otrzymasz kolejną czerwoną kartkę :D :D :D
Chyba, że się zmienisz. Takie zjawiska zdarzają się na forum pod warunkiem, że dokonasz na nim samokrytyki. Jeśli nie, to będę pierwszy, który Cię pod....doli do Admina w myśl zasady, że Kontrola najwyższą formą zaufania społecznego :D :D :D :?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.06.2009 11:28

badurianin napisał(a): ... znaleść ...


kasy na nauke bylo szkoda?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.06.2009 11:40

piotrulex napisał(a):
badurianin napisał(a): ... znaleść ...


kasy na nauke bylo szkoda?


Kolega Piotrulex jest bardzo spostrzegawczy, toż to osioł, no osioł, kasy było mu szkoda :roll: :D :D :D .

P.S. Proszę nie kojarzyć powyższego osła z osłem, którym będę podróżował po Chorwacji bo jeszcze gotów jest się obrazić. Pozdrawiam :D :D :D
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 03.06.2009 12:18

Osły Chorwackie są bardzo czyste,zadbane a co najważniejsze przyjaźnie nastawione przynajmniej te które ja widziałam.
W zeszłym roku zapoznaliśmy się z takim przy plaży w lesie,dostawał od nas figi...jednak chyba ja nie zaryzykowałabym dosiadając go...
Miałam już przygody ze zwariowanym koniem to mi wystarczy :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.06.2009 12:32

Wydaje mi się, że możesz taniej znaleść innej rasy na forum podobny pojazd


Badurianin twoja kariera na forum się szybko skończy jak bedziesz się przechwalał.


ale o co teraz chodzi? co takiego badurian napisał? coś przeoczyłem? 8O bo wiedzę tylko mało zrozumiałe zdanie o zerowym stopniu uszczypliwości! K.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.06.2009 12:43

Za całokształt działalności na forum kolego Krystof, za całokształt. :D
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.06.2009 12:52

ale tak nagle? i tu akurat? Jesuuuu, człowiek, to normalnie dnia ani godziny nie zna ... 8O
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.06.2009 13:42

Drogie koleżanki i koledzy, jaki macie pomysł podrózowania po Chorwacji. Wydaje mi się, że mój jest bardzo orginalny. Pozdrawiam
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 09.06.2009 14:58

Ja w tym roku jedynie "palcem po mapie" niezbyt oryginalnie :wink: :D
Z niecierpliwością czekam na relację. :D
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.06.2009 15:21

http://images25.fotosik.pl/98/eeea7774be6aaacb.jpg

Może i na ośle nie jechałem, ale towarzyszył mi po podróży po Cro.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.06.2009 18:07

Czyżby nikt nie interesował się moim postem. Przecież już niedługo rozpocznę swoją podróż życia. Może ktoś się odezwie, czyżby nie było na forum miłośników czworonożnych zwierząt???
Kasia.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 667
Dołączył(a): 18.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia.K » 27.06.2009 11:32

darek1 napisał(a):Czyżby nikt nie interesował się moim postem. Przecież już niedługo rozpocznę swoją podróż życia. Może ktoś się odezwie, czyżby nie było na forum miłośników czworonożnych zwierząt???

Są miłośnicy....relacji i czekają :wink: :D
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 28.06.2009 10:04

darek1 napisał:
"Może ktoś się odezwie, czyżby nie było na forum miłośników czworonożnych zwierząt???"

Nie wywołuj wilka z lasu, bo okaże się jeszcze, że znajdą się prawdziwi miłośnicy zwierząt i zbierze Ci się za znęcanie nad zwierzakiem.
Ja tam Tobie kibicuję i czekam na wieści, że nic mu (osłowi) się nie stało i oczywista na relację.
Pozdrawki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Podróż na Ośle - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone