Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 31.05.2018 12:45

Maximus_89 napisał(a):Witam, my w tym roku do Podgory po raz pierwszy. I mam bardzo ważne pytanie :D. Poszukuję miejscówki z pyszna rakija i trunkami tego typu podobnymi. Jeżeli ktoś był w Pakostane i zna starsza Panią że szklanym okiem to bedsie wiedzieć o jaki smak nam chodzi 8).
Byłbym wdzięczny za wskazówki :P

Witam, my będąc w Podgorze zawsze kupujemy rakiję w apartamencie na ul.Kovacica 15. Gospodarz tego domu często siedzi na ulicy ze swoim labradorem. Rakija i winko pyszne :P
ruurza
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.07.2016
Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruurza » 16.07.2020 15:41

Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.07.2020 16:08

podgora-t38113.html?hilit=podgora
I kilka relacji z Podgorty i będziesz mieć pełen obraz.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.07.2020 18:48

ruurza napisał(a):Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.

Tu masz zdjęcia >>> https://www.google.com/search?q=podgora ... 66&bih=595
ruurza
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruurza » 16.07.2020 18:51

Janusz Bajcer napisał(a):
ruurza napisał(a):Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.

Tu masz zdjęcia >>> https://www.google.com/search?q=podgora ... 66&bih=595


Tak jak napisałam, sprawdzałam już na google maps. To pierwsza czynność, którą wykonuje i naprawdę nie trzeba mi wklejać linka do google z wpisanym hasłem "Podgora Caklje". Powtarzam jednak, że to nie zastąpi opinii kogoś kto już tam był i może polecić lub odradzić.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.07.2020 18:57

ruurza napisał(a):Powtarzam jednak, że to nie zastąpi opinii kogoś kto już tam był i może polecić lub odradzić.

Do zadania pytania nie był potrzebny nowy wątek. :idea:
fotech
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotech » 16.07.2020 19:42

ruurza napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
ruurza napisał(a):Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.

Tu masz zdjęcia >>> https://www.google.com/search?q=podgora ... 66&bih=595


Tak jak napisałam, sprawdzałam już na google maps. To pierwsza czynność, którą wykonuje i naprawdę nie trzeba mi wklejać linka do google z wpisanym hasłem "Podgora Caklje". Powtarzam jednak, że to nie zastąpi opinii kogoś kto już tam był i może polecić lub odradzić.

Caklje to przedłużenie Podgory, nazwałbym je "końcem" bo dalej już się nie da przejść lądem. Piękne miejsce z kamienistą plażą, kilkanaście domów dla letników, cisza i spokój, można postawić auto przed pensjonatem. Plaża kamienista jak wszędzie w tym obszarze, cisza spokój zero rozrywek. Jak sie tam nie spodoba można w kwadrans przejść do centrum Podgory i dalej.
https://www.cro.pl/download/file.php?id=189434
tak to miejsce wyglądało 4 lata temu, to jest przestrzeń wzdłuż brzegu jakieś 500 m może.
Nie wiem jakiego rodzaju informacji szukasz, jesli się zakwaterujesz w Podgorze to spacerem dochodzisz tam w kilka-nascie minut.
Anunak
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 21.04.2020
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anunak » 16.07.2020 21:01

ruurza napisał(a):Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.

My też jedziemy do Caklje w tym roku. Na GM wygląda to obiecująco, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. Czy jest tam jakiś sklepik z pieczywem? jakieś stoisko z owocami?
ruurza
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruurza » 17.07.2020 12:43

fotech napisał(a):
ruurza napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
ruurza napisał(a):Doświadczeni w Podgorze - powiedzcie jak wyglądają tamtejsze plaże? Oczywiście trochę już wiem z google maps, ale jednak chciałabym poznać wrażenia osób, które tam były :wink: . Chodzi mi o rejon Caklje.

Tu masz zdjęcia >>> https://www.google.com/search?q=podgora ... 66&bih=595


Tak jak napisałam, sprawdzałam już na google maps. To pierwsza czynność, którą wykonuje i naprawdę nie trzeba mi wklejać linka do google z wpisanym hasłem "Podgora Caklje". Powtarzam jednak, że to nie zastąpi opinii kogoś kto już tam był i może polecić lub odradzić.

Caklje to przedłużenie Podgory, nazwałbym je "końcem" bo dalej już się nie da przejść lądem. Piękne miejsce z kamienistą plażą, kilkanaście domów dla letników, cisza i spokój, można postawić auto przed pensjonatem. Plaża kamienista jak wszędzie w tym obszarze, cisza spokój zero rozrywek. Jak sie tam nie spodoba można w kwadrans przejść do centrum Podgory i dalej.
https://www.cro.pl/download/file.php?id=189434
tak to miejsce wyglądało 4 lata temu, to jest przestrzeń wzdłuż brzegu jakieś 500 m może.
Nie wiem jakiego rodzaju informacji szukasz, jesli się zakwaterujesz w Podgorze to spacerem dochodzisz tam w kilka-nascie minut.


Ehh, ja osobiście własnie takich plaż nie lubię :( . A już myślałam, że znalazłam miejscówkę na wakacje...
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 18.07.2020 09:42

Witam, czy ktoś z forumowiczów kojarzy może apartamenty Erceg w Podgorze?
fotech
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotech » 19.07.2020 18:48

ruurza napisał(a): Ehh, ja osobiście własnie takich plaż nie lubię :( . A już myślałam, że znalazłam miejscówkę na wakacje...


Czy któraś z tych dwóch może być odpowiednia?
Załączniki:
IMG_5581.JPG
Tucepi
IMG_5501.JPG
Podgora od przeciwległej strony
ruurza
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruurza » 21.07.2020 13:42

fotech napisał(a):
ruurza napisał(a): Ehh, ja osobiście własnie takich plaż nie lubię :( . A już myślałam, że znalazłam miejscówkę na wakacje...


Czy któraś z tych dwóch może być odpowiednia?


Ostatnie zdjęcie - piękna plaża - od której to strony?
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.07.2020 19:15

Od strony Tucepi, plażowaliśmy tam na poczatku lipca :) Polecam!

Generalnie Podgora nas zauroczyła ! Polecam !
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 21.07.2020 20:51

Plaze w Caklje są jak w większości na riwierze Makarskiej. Delikatne otoczaki, nie są to skaliste, kamieniste plaże, w sensie dzikie. W części Podgory czyli Caklje jest spokojnie, jeździ ciuchcia z wagonami do centrum Podgory. Polecam.
Aa i jest sklep spożywczy
fotech
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.07.2016
Re: Plaże w Podgorze

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotech » 21.07.2020 21:18

ruurza napisał(a):Ostatnie zdjęcie - piękna plaża - od której to strony?
Załączniki:
PODGORA SCHEMAT.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone