Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

podgora

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010
podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 16.05.2010 20:39

witam.jedziemy 25 czerwca do podgory.wyjazd z mosiny pod poznaniem.ktoś tam może jedzie w tym czasie?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 16.05.2010 20:57

madej napisał(a):witam.jedziemy 25 czerwca do podgory.wyjazd z mosiny pod poznaniem.ktoś tam może jedzie w tym czasie?


Zajrzyj do kalendarza wyjazdowego :wink:
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 16.05.2010 20:59

ale jak wrócisz to napisz jak było :) ja się tam wybieram w sierpniu :)
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 19:58

Joanka23 napisał(a):ale jak wrócisz to napisz jak było :) ja się tam wybieram w sierpniu :)

na pewno napiszę.tak w ogole to dolączyłem do cro.pl niedawno i słabo się orientuję.w chorwacji byłem 3 razy tj.ciovo,korcula i vinisce.pozdro[/list]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.05.2010 20:05

madej napisał(a):na pewno napiszę.tak w ogole to dolączyłem do cro.pl niedawno i słabo się orientuję.w chorwacji byłem 3 razy tj.ciovo,korcula i vinisce.pozdro[/list]


Napisz, ale pamiętaj, że nazwy krajów i miast pisze się z dużej litery, oraz że na forum używamy polskich znaków.

Pozdrav.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 17.05.2010 20:06

madej napisał(a):tak w ogole to dolączyłem do cro.pl niedawno i słabo się orientuję.w chorwacji byłem 3 razy tj.ciovo,korcula i vinisce.pozdro[/list]


Ja do cro dołączyłam 6 dni wcześniej niż Ty :lol: a w Chorwacji jeszcze nie byłam także i tak jesteś do przodu :) napisz koniecznie co i jak po powrocie, bo najbardziej na bieżąco będziesz. A którędy jedziesz?
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 17.05.2010 20:21

My jedziemy 7 lipca, będzie to nasz czwarty wyjazd. Jesteśmy wszyscy zakochani w tej miejscowości, mamy tam też już znajomych.
Pozdrawiamy :D
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 20:36

Joanka23 napisał(a):
madej napisał(a):tak w ogole to dolączyłem do cro.pl niedawno i słabo się orientuję.w chorwacji byłem 3 razy tj.ciovo,korcula i vinisce.pozdro[/list]


Ja do cro dołączyłam 6 dni wcześniej niż Ty :lol: a w Chorwacji jeszcze nie byłam także i tak jesteś do przodu :) napisz koniecznie co i jak po po
wrocie, bo najbardziej na bieżąco będziesz. A którędy jedziesz?

dotychczas jeździliśmy przez wrocław,boboszów itd.nie było źle,ale myślę czy nie może być lepiej.
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 20:45

kasia72 napisał(a):My jedziemy 7 lipca, będzie to nasz czwarty wyjazd. Jesteśmy wszyscy zakochani w tej miejscowości, mamy tam też już znajomych.
Pozdrawiamy :D

z tonu wypowiedzi wnioskuję,że warto tam jechać.wynajeliśmy dom na ulicy obala petra kresimira 99-smilja mateljan.dodam,że przez pośrednika.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 17.05.2010 20:50

madej napisał(a):dotychczas jeździliśmy przez wrocław,boboszów itd.nie było źle,ale myślę czy nie może być lepiej.


a bo Ty z Poznania... teraz zauważyłam.. to Wam faktycznie chyba przez Austię najlepiej.

kasia72 napisał(a):My jedziemy 7 lipca, będzie to nasz czwarty wyjazd.


Kasia, a Ty z tego Barchlina to nie przez Węgry przypadkiem? Chyba coś kulawo szukałam, bo jakoś nie trafiłam na Twoją relacje z Podgory. Jak gdzieś jest to podeślij linka.
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 21:01

madej napisał(a):
kasia72 napisał(a):My jedziemy 7 lipca, będzie to nasz czwarty wyjazd. Jesteśmy wszyscy zakochani w tej miejscowości, mamy tam też już znajomych.
Pozdrawiamy :D

z tonu wypowiedzi wnioskuję,że warto tam jechać.wynajeliśmy dom na ulicy obala petra kresimira 99-smilja mateljan.dodam,że przez pośrednika.

dobra lokalizacja?podrzućcie trochę wiedzy proszę.z góry dzięki.
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 17.05.2010 21:04

Wstyd mi, ale za leniwa jestem i nie napisałam ani jednej relacji :oops:
Do Chorwacji zawsze jedziemy przez Boboszów, Ołomuniec,Brno, Bratysławę, Wiedeń potem Słowenia objazdami i jesteśmy :D
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 17.05.2010 21:14

madej napisał(a):
madej napisał(a):
kasia72 napisał(a):My jedziemy 7 lipca, będzie to nasz czwarty wyjazd. Jesteśmy wszyscy zakochani w tej miejscowości, mamy tam też już znajomych.
Pozdrawiamy :D

z tonu wypowiedzi wnioskuję,że warto tam jechać.wynajeliśmy dom na ulicy obala petra kresimira 99-smilja mateljan.dodam,że przez pośrednika.

dobra lokalizacja?podrzućcie trochę wiedzy proszę.z góry dzięki.


Podgora to mała miejscowość, więc wszędzie blisko. My zawsze mieszkamy na ul.Kovacica.
Miejscowość jest bardzo urokliwa. Znajduje się tam fajna promenada, przy której są fajne knajpki(zaraz przy plaży). Można nią dojść do następnej miejscowości-Caklje :D
Ciekawą atrakcją w okolicy jest wjazd na górę św.Jure ( ma ok.1800m n.p.m).
Napewno będziecie zadowoleni.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 17.05.2010 21:15

madej napisał(a):wynajeliśmy dom na ulicy obala petra kresimira 99-smilja mateljan

dobra lokalizacja?podrzućcie trochę wiedzy proszę.z góry dzięki.


Może skorzystasz z mapki ?
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 17.05.2010 21:20

O ile dobrze patrzę na mapkę Twoja ulica jest przy samym porcie.
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone