Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

podgora

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 21:36

dzięki wam bardzo ale mapkę już oglądałem.dom też jest na wprost mariny,przynajmniej tak ja to widzę ze zdjęć,które dostalem. :D
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 21:40

dzięki.ile kilometrów ma wjazd na samą gorę?
Ostatnio edytowano 17.05.2010 22:45 przez madej, łącznie edytowano 1 raz
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 21:45

kasia72 napisał(a):Wstyd mi, ale za leniwa jestem i nie napisałam ani jednej relacji :oops:
Do Chorwacji zawsze jedziemy przez Boboszów, Ołomuniec,Brno, Bratysławę, Wiedeń potem Słowenia objazdami i jesteśmy :D


a ile macie kilometrów i jak szybko jesteście na miejscu.warto przez Bratyslawę?
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 17.05.2010 21:46

kasia72 napisał(a):Wstyd mi, ale za leniwa jestem i nie napisałam ani jednej relacji :oops:


Kasia, to ja mam prośbę, jak wrócisz tym razem to napisz taką skrótową chociaż :) jak pogoda w tym roku, ceny, co ciekawego, żeście zwiedzili itp :)
basiastan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiastan » 17.05.2010 22:17

proszę o namiary na apartamenty z dwoma sypialniami, kuchnią i łazienką oraz orientacyjne ceny za dobę. z góry dziękuję
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 17.05.2010 22:22

basiastan napisał(a):proszę o namiary na apartamenty z dwoma sypialniami, kuchnią i łazienką oraz orientacyjne ceny za dobę. z góry dziękuję


zapomniałeś o widoku na morze :) :) :)
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 17.05.2010 22:43

Joanka23 napisał(a):
basiastan napisał(a):proszę o namiary na apartamenty z dwoma sypialniami, kuchnią i łazienką oraz orientacyjne ceny za dobę. z góry dziękuję


zapomniałeś o widoku na morze :) :) :)


tam jest zawsze piękny.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 18.05.2010 07:23

kasia72 macie jakies fajne namiary na kwatery? Jesli tak czy mogłabyś podesłać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tez się zastanawiałam nad Kovacica bo z tej strony Podgory jest blizej do fajnej plaży. Sama nie potrzebuję apartamentu 5 m od morza (a tym bardziej przy samym porcie), wręcz wole cos dalej ale widok na morze wskazany. Zastanawiam sie czy widac morze z tych apartamentów na Kovacica za jadranką i jak tam z hałasem - orientujesz się?. Wyglada ze są jakby na górce ale moze to tylko złudzenie jak sie zdjecia ogląda.
Sama jadę w ciemno i planuję pobyt w tym miasteczku od 12 do 21 czerwca a potem na 4 dni na Hvarze.
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 18.05.2010 08:20

basiastan napisał(a):proszę o namiary na apartamenty z dwoma sypialniami, kuchnią i łazienką oraz orientacyjne ceny za dobę. z góry dziękuję


Cześć,
ja byłem tutaj. Cennik jest na stronie.
A więcej o lokalizacji w relacji.

Ew. podaj mail, to ci podeślę kilka fotek.
dorota131
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 199
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota131 » 18.05.2010 08:47

W sierpniu ubiegłego roku bylismy w Podgorze. Bardzo nam sie podaba ta miejscowośc i okolice. Postanowilismy w tym roku rowniez tam pojechać.
małgosiaf
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) małgosiaf » 18.05.2010 13:14

Cześć
Jestem tu nowa i pierwszy raz jadę do Chorwacji .Wybieram się do Podgory na camp , czy wiecie coś na temat cempu w Podgorze ? jakie ceny warunki i klimaty. :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.05.2010 13:27

małgosiaf napisał(a):Cześć
Jestem tu nowa i pierwszy raz jadę do Chorwacji .Wybieram się do Podgory na camp , czy wiecie coś na temat cempu w Podgorze ? jakie ceny warunki i klimaty. :D


Czy to o ten Ci chodzi?
forum/viewtopic.php?p=215630#215630

Opinie raczej niepochlebne
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=235598#235598


PS. Na forum jest osobny dział "Kempingi"
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 18.05.2010 18:30

madej napisał(a):dzięki.ile kilometrów ma wjazd na samą gorę?


Wjazd na samą górę to około 23km.
Mieszkamy niedaleko Leszna więc mamy do Podgory około 1400 km. Jedziemy z dziećmi więc dość często się zatrzymujemy i śpimy w samochodzie gdzieś na parkingu.Droga zajmuje nam ok.20h. Czasem mniej czasem więcej.
Przez Bratysławę jechaliśmy pierwszy raz w ubiegłym roku.Wcześniej jezdziliśmy z Brna prosto na Wiedeń, ale tam niema autostrady i w ubiegłym roku ta droga była remontowana. Przejeżdżając przez Brno ktoś na CB polecił nam drogę przez Bratysławę. Jechało się super.
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 18.05.2010 18:32

Joanka23 napisał(a):
kasia72 napisał(a):Wstyd mi, ale za leniwa jestem i nie napisałam ani jednej relacji :oops:


Kasia, to ja mam prośbę, jak wrócisz tym razem to napisz taką skrótową chociaż :) jak pogoda w tym roku, ceny, co ciekawego, żeście zwiedzili itp :)


Postaram się zmobilizować i napiszę parę słów :wink:
kasia72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 27.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia72 » 18.05.2010 18:33

CinnamonGirl napisał(a):kasia72 macie jakies fajne namiary na kwatery? Jesli tak czy mogłabyś podesłać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tez się zastanawiałam nad Kovacica bo z tej strony Podgory jest blizej do fajnej plaży. Sama nie potrzebuję apartamentu 5 m od morza (a tym bardziej przy samym porcie), wręcz wole cos dalej ale widok na morze wskazany. Zastanawiam sie czy widac morze z tych apartamentów na Kovacica za jadranką i jak tam z hałasem - orientujesz się?. Wyglada ze są jakby na górce ale moze to tylko złudzenie jak sie zdjecia ogląda.
Sama jadę w ciemno i planuję pobyt w tym miasteczku od 12 do 21 czerwca a potem na 4 dni na Hvarze.


Wiadomość wysłałam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone