Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora, druga połowa września.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.11.2006 10:38

Straszne ceny. Jak się nazywała ta waluta? dinar czy cuś :?:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.11.2006 11:31

Chyba dinar ale czy to ważne czy dinar czy złotówka :?: u nas były ceny ze zbliżoną ilością zer :lol:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 11.11.2006 15:25

Pora na szósty dzień. Tym razem niczego nie zapomniałem. Rano jak zwykle Boni na smycz i
na spacer. Ruszamy do centrum Podgory na pyszną kawkę i male pivo. W połowie drogi
dostajemy SMS od Plumek, z zapytaniem gdzie jesteśmy. Z treści Sms dowiadujemy się, że
Ania właśnie jest w Podgorze i spotykamy się na wspólną śniadaniową kawę. Spotykamy się
w Banana bar i tam spędzamy bardzo miły poranek. Plumek mówi nam, że Suzana bardzo
żałuje, że nie mogła się z nami spotkać, kombinuje jak by to zrobić. Pora kończyć ten
sympatyczny poranek i wracamy do domu. Nela już opala się na tarasie. Pakujemy się i
razem z Voidami jedziemy na plażę do Tucepi, pod hotel Jadran. Pogoda super, plażujemy, Oliwka uczy
nas pływać.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nela bierze aparat i razem z Voidem udają się na zwiedzanie hotelu. Obejrzeli go ze
wszystkich stron. Trzeba będzie stworzyć osobną galerię ze zdjęciami, aby pokazać go w
pełnej krasie. Ja z dziewczynami zostaje na plaży i łapiemy promienie gamma! Po powrocie
ich z hotelu przeglądam fotki, jestem pod wrażeniem obiektu!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Baraszkujemy to w wodzie, to na plaży. Za modelkę do fotek obieramy Oliwkę, a robi to z
pełną gracją. Dostajemy SMS od Plumek, że dziś wieczorem razem z Suzaną wpadają do nas
w odwiedziny i przywiozą coś dobrego. A więc wieczór zapowiada się super !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koniec plażowania, mała przygoda z wyprowadzeniem aut. Jakiś gość nas zastawił, ale udało
się nam go przestawić i ruszamy do domu. Po drodze uzupełniam zapas rakiji! Do spotkania
mamy jeszcze sporo czasu więc po kapieli ruszamy na miasto. We wrześniu w Podgorze jest
dużo mniej turystów niż w sezonie, więc wieczorne spacery są super. Nawet pozwalałem
Boni pobiegać luzem. Wracamy do domu, siadamy na tarasie i czekamy na dziewczyny.
Wpada Void, Oliwka już śpi więc Julcia nie mogła być z nami. Są dziewczyny, zapraszamy
je na taras. Na prawdę przywiozły coś pysznego, travaricę. Było baaaaardzo fajnie !
Pogadaliśmy, śmiechu było co nie miara, a i pytań z naszej strony związanych z Cro
mnóstwo! Ustaliliśmy, że ten hotel w Tucepi kupujemy razem na spółę ha ha ha ha ( widać
travarica miała swoją moc). W nocy dziewczyny odjeżdżają, siedzimy jeszcze z Voidem,
sprawdzamy jeszcze jak daleko jest dno w butelce. Na jutro umawiamy się na plaży pod
hotelem. W końcu idziemy spać.

Obrazek

P.S. Czy ktoś się zorientował w jakim języku jest jelovnik?
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 12.11.2006 21:16

Jureczku, aż żal, że nie zostałem dłużej z Wami.
Nela nie wdrapała się na owalną nadbudówkę hotelu Jadran choć miała wielką ochotę. Jak już kupicie ten hotel, to proszę zróbcie z tego miejsca panoramę tylko w troszkę lepszej jakości niż ta:
http://panoramy.edia.pl/?id=182&inneo=naglowek&od=60

:lol:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 15.11.2006 21:35

Dzień siódmy! Typowy LB, czyli leżenie bykiem na plaży. Pobudka, może już nie ranna bo jest coś koło dziewiątej. Dobrze się spało. Śniadanko na tarasie i lampa z nieba! Pakujemy się i jedziemy na plażę do Tucepi. Obraliśmy ja jako bazową. Voidy już pojechali, my po jakimś czasie dołączamy do nich. Na plaży te same twarze. Widać nie tylko nam się ona podoba.
Nela z Karolem znikają w wodzie, nurkują, próbują coś poszukać. Udało się im wyciągnąć
nie złą rozgwiazdę. Ja od czasu do czasu uciekam w cień i razem z Oliwką ucinam drzemkę.
Jest bosko.
Obrazek

Wczesnym po południem idziemy z Leną na spacer do Tucepi. Przechodzimy obok hoteli z basenami. Jesteśmy zdziwieni, jak można być 30metrów od plaży i opalać się na trawie przy hotelowych basenach? Obydwoje stwierdzamy, że to nie dla nas !!!! My jednak lubimy swój sposób wypoczynku. Szerokim chodnikiem wzdłuż morza dochodzimy do Tucepi. Tu wciągają nas kulinarne zapachy, wcinamy obiad. W Tucepi poszukujemy zapalniczek, co
niektórzy wiedzą o jakie chodzi. Niestety nie znaleźliśmy. Wracamy korzystamy z lampy póki jeszcze świeci.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wracamy do domu, po drodze zakupy w Konzumie, wspaniałe krewetki i mule !!!!!
Jest jeszcze dość wcześnie, wsiadamy z Leną i Bonią w auto i ruszamy Do Baśka Voda.
Parkujemy auto, podchodzimy do parkomatu, chcemy wykupić parking. Podchodzi do nas kelnerka z lokalu i mówi, że jest już po sezonie i nie trzeba opłacać. Miasteczko na kolana nas nie położyło. Nie wyobrażam sobie być tam w szczycie, zresztą jak w każdym tego typu kurorcie. Wracamy do domu, pyszna kolacja, parę łyków rakiji na tarasie. Zrobiło się już późno idziemy spać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 15.11.2006 22:47

Coś tu cicho ? :(
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 15.11.2006 22:52

Jurek śledzimy i oglądamy nie zawsze się odzywamy :lol:
pozdrowionka dla Ciebie i Rodzinki-Piotrek
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 15.11.2006 23:00

A dalbys spokojnie przeczytac :twisted: :twisted: :D
Dawaj dalej :D :D :D :D :D :D :D :D
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 15.11.2006 23:42

A witojcie Dobre Duszki! Już myślę dalej, tylko coś mi PC szwankuje :(
Trzeba będzie go do doktora oddać, a wiecie jak jest z doktorami PC, nigdy nie mogą zdążyć na czas.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.11.2006 23:43

Jurek napisał(a):Coś tu cicho ? :(


Trochę cicho było bo nasi grali w Brukseli i pokonali Belgów :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.11.2006 23:49

Janusz Bajcer napisał(a):
Jurek napisał(a):Coś tu cicho ? :(


Trochę cicho było bo nasi grali w Brukseli i pokonali Belgów :D

No a teraz Jureczku to się od namawiaczy na ciąg dalszy nie opędzisz :lol:
Pozdrav.
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 16.11.2006 19:21

:D Jureczku...
ciągnij dalej,
przerywanie szkodzi.
A cicho, bo smakujemy.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 17.11.2006 23:31

Obrazek

:lol: :lol:

Ja też mam takiego:

Obrazek

(zrobione w Bolu 28.IX.)
Tylko że trochę nieostry :wink: .
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 18.11.2006 01:15

Piękne one !!!! Komp naprawiony, wracam do pracy.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.11.2006 10:41

Jurek spokojnie. Fantastycznie się czyta i ogląda .... nie odzywałem się przez dłuższy czas bo byłem trochę chory ;), ale się melduję i z niecierpliwością czekam na C.D.

Pozdraviam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora, druga połowa września. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone