Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora, druga połowa września.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.11.2006 16:05

Jurek relacja i zdjęcia są super, zwłaszcza Mostar i wodospady, a to że tubylcy byli mili to nie dziwota, przecież w tej czapce (sorry że powielam zdjęcie ale jest the best), to ty wyglądasz jak prawdziwy arabski szejk :lol: :lol: .

Obrazek

A u szejka są najlepsze imprezy :wink: .
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.11.2006 23:12

Jurek napisał(a):
Obrazek



Echhh ...
Dzięki, Jureczku :D

I nie ociągaj się zbytnio w tym pisaniu.
Zasypało nas dzisiaj, to się nigdzie nie ruszam ... :wink:
Czytać będę, i oglądać 8)
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.11.2006 00:35

Wróciliśmy! Żyjemy pisać będę dalej. Dziś sporo wrażeń. Obiecuję, że wrażeniami się jeszcze podzielę. Dziś konie były piękne !
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 05.11.2006 01:17

Obrazek

Obrazek

Kocham życie!!!!!!!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2006 15:30

A tak właśnie mi sie zdawało, że gdzieś taką czapkę kurna już widziałem... :wink:
http://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=2 ... s=&o=&pns=
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 05.11.2006 22:14

Jurek napisał(a):Obrazek

Kocham życie!!!!!!!!


Juras mam nadzieję że ten koń ma jeszcze szanse po tej imprezie "powiedzieć" to samo :lol: :lol: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.11.2006 22:23

Jurek napisał(a):
Obrazek

Kocham życie!!!!!!!!


Na tym zdjęciu i koń i jeżdziec ma zadowolaną minę :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.11.2006 09:40

Nie byłbym tego taki pewien :lol: czy koń jest aż tak bardzo zadowolony wszak ma poszerzony uśmiech przez metalową część uzdy którą trzyma w pysku :lol:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 06.11.2006 09:42

Jak to powiadają: Koń zrobił dobrą minę do złej gry ....... :lol:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 08.11.2006 14:06

Piąty dzień tj. środa, od wczoraj było planowanie, że dziś leżenie bykiem na plaży i wygrzewanie kości. Z samego rana zjawili się Renia i Jarek z pomysłem ,że jedziemy na plaże do Tucepi koło opuszczonego hotelu Jadran. Wsiedliśmy do ich auta i pojechaliśmy Voidy pozostali na naszej plaży. Podjechaliśmy pod opuszczony hotel na parking ,zabraliśmy co trzeba(tak się nam wydawało, o tym za chwilę),aby było wygodnie na plaży, dawaj nad Jadran .Plaża urocza, dość szeroka z drobnymi kamykami taka jaką lubimy do tego, miejscami zacieniona. Ku naszemu zdziwieniu ludu trochę było ,ale na tyle ze nikt nikomu nie wadził. Po kilku minutach zachwytu, przecież zawsze nam to towarzyszy prawda? czas było zrobić kilka fotek ,ale niestety okazało się że karta zostało w laptopie i zdjęć tego dnia nie będzie z naszego aparaciku, dzięki Bogu że Jarek miał ze sobą aż dwa no to udało się uchwycić miłe chwile;.
Po pewny czasie błogiego lenistwa panowie wzięli kamerki i poszli na mały spacer, my kobitki nadal upajałyśmy się słoneczkiem, które nas pięknie otulało kolorem, ach jak pomyślę że to było nie tak dawno ,a teraz wieje leje i nic się nie chce.
Jarek i Jurek w trakcie spaceru ,weszli do opuszczonego hotelu skręcili parę ujęć kamerkami, niestety nie obeszli całego obiektu bo towarzyszyła im Boni, a tam samemu było uważać aby się ni skaleczyć, a gdzie tu nosić psa na ręcach? Potem zamieniliśmy się rolami ,oni zostali na plaży a my poszłyśmy na zwiad. Wchodząc do hotelu wrażenie niesamowite, wszystko zdemolowane ,zdewastowane. Jednak można było się wczuć w atmosferę tamtych lat. Obeszłyśmy cały obiekt ,zaglądając w najdziwniejsze zakamarki ,Nela namówiła mnie i weszłyśmy na sam dach i to były widoki ,ale zdjęć niet ,w hotelu było mnóstwo sprzętu i mebli ,co prawda nie do użytku wszystko w opłakanym stanie ,ale wyobraźnia zadziałała i niezłe imprezki tam się odbywały byłych prominentów.
Schody z marmuru ,piękne okiennice ,niektóre jeszcze w niezłej kondycji ,wielkie balkony a z nich cudowny widok na ogród hotelowy i Jadran .Nasze nie złe wykopalisko z hotelu to jelovnik (jadłospis z 12.06.89)

Obrazek

Postanawiamy wracać. Pełne wrażeń idziemy kupić burki z mięsem ,aby wytrwać jeszcze trochę na plaży ,póki słoneczko grzeje ,bo nie wiadomo co będzie jutro ,przecież to wrzesień może być różnie. Gdy się posililiśmy i znów poleniuchowaliśmy czas na kąpiel ,no powiem ,że te wiatry i opady spowodowały ,że Jadranek był orzeźwiający ,ale i tak cieplejszy jak nasz Bałtyk, po tym wszystkim czas na pobranie wody z Jadrana do buteleczki co by na zlocie mogła być użyta do chrztu.

http://cro.pl/forumx/viewtopic.php?t=11 ... &start=135

Postanawiamy wracać do kwaterki bo dziś wieczorkiem mamy zamiar zrobić niespodziankę Plumkowi
,zwijamy co nasze i do domku ,Jarki nas zawożą do Podgory, wpadają na małą pożegnalną kawkę ,żegnają ich Voidy i my z nadzieją że już za 9 dni widzimy się na syrenkowym zlocie.
Jarki pojechali , my przygotowujemy obiado- kolacyjkę ,zjadamy i szykujemy się do Zivogoste Blato aby odwiedzić Anię i Zuzę i wypić tak popularną kawkę w tym roku nad Jadranem:) W Olimpii.
Zajeżdżamy do celu upsss knajpka nieczynna , auto Ani stoi, postanawiamy szukać do skutku, huraaa!! udało się, zapukałam do drzwi ,usłyszałam „kto” odpowiedziałam „swój” słyszę „to się okaże” i po chwili….. knajpka otwarta, kawka zrobiona śmiechu co nie miara, bardzo sympatyczne spotkanko ,szkoda tylko ze nie zastaliśmy Zuzy ,myślimy jak by tu jeszcze się spotkać ,ale o tym później.
Robi się troszkę późno i zaczyna nie przyjemnie wiać ,dopijamy ostatni łyk ze czwartej kawy tego dnia, żegnamy się z myślą, że to nie było nasze jedyne spotkanie na naszej wrześniowej wyprawie ,bo w maju nie dotarliśmy do Ani ,czego do dziś żałujemy ,no ale lepiej późno niż wcale i wracamy do nas na tarasik ,sącząc rakiję i upajając się wieczornym widokiem na Jadran, Nela opuszcza wapniaków i udaje się do centrum a my na błogi spoczynek by móc jutro znów cieszyć się życiem…

p.s relacje z tego dnia opisałam ja ,czyli Lena

pozdrawiam
cdn.

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.11.2006 19:41

I tak to Lena zaliczyła tysięczny post Jurka :wink:
Pozdrawiam :papa:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 08.11.2006 21:49

Tysięczny post !!! Ale jaja !!! W sumie ja go komponowałem, tylko tekst jest Leny. Już pracuje nad następnym dniem.

Jak podoba sie WAm jelovnik ?
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 08.11.2006 22:07

jelovnik super 8O
a opowiadanko jeszcze lepsze.
Pisz, Jurku, pisz.. dołączam się do wytrwale czekających na magiczny 'CD' :lol:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 09.11.2006 09:08

Pamiątkę masz super!!!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.11.2006 10:20

Noooo... 8O widać że ceny z czasów głębokiej komuny :lol:
Czekam na C.D.

Pozdraviam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podgora, druga połowa września. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone