Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora-Ćaklje 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 23.07.2013 14:13

Czy ktoś może polecić dobrą knajpkę w Podgorze, najlepiej z dobrą pizza bo moje dziewczyny ją uwielbiają. Podobno jest tam też jakiś plac zabaw dla dzieci, ciężko znaleźć? Dzięki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.07.2013 20:18

Witaj Łukasz.
W Podgorze jest całe mnóstwo knajpek ,jedna koło drugiej, osobiście byłem z żoną w paru i w każdej jedzonko nam
smakowało,natomiast co do placu zabaw to takowego nie zauważyłem ,być może dlatego że nasze ,,szkodniki" :D są już za duże na takie zabawy.Pozdrawiam
sjk2011
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sjk2011 » 29.07.2013 19:46

sjk2011 napisał(a):Witam!
Może trochę zbyt wcześnie ale już zadaję pytanie: czy ktoś z was może mi podać cenę parkingu płatnego przy porcie w Podgorze? Czy można wykupić parkowanie np na cały pobyt? Jeżeli tak to jaka będzie cena za 1 dzień (przy np 7-9dniowym pobycie)?

Witam!

po raz kolejny pytam o ceny parkingu w Podgorze w okolicy portu ?
ile za godz. a ile za dobę ?
wyjeżdżam za 3 dni - miło by było gdyby ktoś odp. ;)
pozdr.
kasia874
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia874 » 29.07.2013 21:22

misiekmb1 moge prosić o namiar na kwatere w opisywanej przez Ciebie relacji? :) pozdrawiam :)
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 30.07.2013 12:17

My po relacji CinnamonGirl pojechaliśmy do Podgory pierwszy raz w 2010 roku - od razu przypadła nam do gustu! tam jet fantastycznie!1 Na tyle, że rok później w planach był Orebic a i tak wylądowaliśmy w Podgorze.
W tym roku niestety nie odwiedzimy Chorwacji ale za rok znowu nasza kochana Podgora :)

Co do placu zabaw - jest niedaleko parkingu.
Najlepsza pizza to ta z "budki" - w 2011 roku 1 pora porcja(trójkącik) kosztowała 10 kun.

Ech...w tym roku pozostaje mi tylko oglądanie i czytanie Waszych relacji...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2013 17:01

sjk2011 napisał(a):
sjk2011 napisał(a):Witam!
Może trochę zbyt wcześnie ale już zadaję pytanie: czy ktoś z was może mi podać cenę parkingu płatnego przy porcie w Podgorze? Czy można wykupić parkowanie np na cały pobyt? Jeżeli tak to jaka będzie cena za 1 dzień (przy np 7-9dniowym pobycie)?

Witam!

po raz kolejny pytam o ceny parkingu w Podgorze w okolicy portu ?
ile za godz. a ile za dobę ?
wyjeżdżam za 3 dni - miło by było gdyby ktoś odp. ;)
pozdr.


Właśnie jestem w Podgorze ,wieczorem wyjdę na miasto to zorientuję się jakie są ceny za parking.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2013 17:04

kasia874 napisał(a):misiekmb1 moge prosić o namiar na kwatere w opisywanej przez Ciebie relacji? :) pozdrawiam :)


Kasia namiary na maila poszły
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 30.07.2013 23:02

ja od 3 dni jestem w Podgorze i jest tu pięknie ! <3
sjk2011
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sjk2011 » 31.07.2013 11:23

po raz kolejny pytam o ceny parkingu w Podgorze w okolicy portu ?
ile za godz. a ile za dobę ?
wyjeżdżam za 3 dni - miło by było gdyby ktoś odp. ;)
pozdr.[/quote]

Właśnie jestem w Podgorze ,wieczorem wyjdę na miasto to zorientuję się jakie są ceny za parking.[/quote]

Już z góry - wielkie dzięki - za zainteresowanie się tematem.
Interesuje mnie za godz. i np za dobę (planuję być ok . 10 dni i nie wim czy lepiej płacić za godz. czy np można wykupić na całość)

pozdr.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 15:36

Wydaje mi się że właściciele zagwarantują Ci parking ,ale jeśli tak nie będzie, to lepiej będzie zapłacić za całość na parkingu,wtedy możesz negocjować cenę i napewno wyjdzie taniej. Za godzinę chcą 6 Kn.Pozdrawiam prosto z Podgory.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2013 15:37

aniulkaa napisał(a):ja od 3 dni jestem w Podgorze i jest tu pięknie ! <3


Wiem :lol: bo też tu jestem :papa: Pozdrawiam
jogi125
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jogi125 » 08.08.2014 12:44

co się stało z misiekmb1 ... może jakieś namiary do niego...
Sven
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 05.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sven » 11.08.2014 14:52

Gdyby ktoś był w Podgorze do końca sierpnia proszę o priv.
Będę miał małą prośbę niewymagającą zbytniego wysiłku.
punisher79
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) punisher79 » 27.01.2017 16:47

kasia874 napisał(a):misiekmb1 moge prosić o namiar na kwatere w opisywanej przez Ciebie relacji? :) pozdrawiam :)



witam,

wiem ze temat juz bardzo stary, ale moze ma ktos jeszcze namiary na kwatere opisywana w tym watku przez misiekmb1?

moze Ty kasia874?

z gory wielkie dzieki
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podgora-Ćaklje 2012 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone