Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODGORA - 3x apartament 2os , lub 1x4 i 1x2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008
PODGORA - 3x apartament 2os , lub 1x4 i 1x2

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 22.04.2012 10:52

w koncu sie ukierunkowalismy.wybór padł na Podgore! :) termin to 28.04 2012 do 5.5.2012. poszukujemy namiaru na 3 dwuosobowe apartamenty, lub ewentualnie 1x4 i 1x2 . najchetniej przy plazy, koniecznie z widokiem na morze. poprosze o propozycje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 24.04.2012 11:32 przez tencio, łącznie edytowano 1 raz
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 23.04.2012 11:28

trochę późno się za to zabrałeś , to jeszcze nie jest sezon i tylko część apart. będzie do "wzięcia " jeżeli nie znalazłeś nic w "necie" to jedź w "ciemno" i szukaj na miejscu samemu albo przez agencje , a wybór miejsca ? zajedziesz , zobaczysz a łagodne zejście do wody? o tej porze woda raczej ....chłodna
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 23.04.2012 16:06

pozno sie zabralem, bo i decyzja o wyjezdzie spontaniczna. do tej pory bylismy 4 razy na Ciovo i tym razem chcemy zobaczyc cos nowego, wiec mysle o jakims miasteczku od Splitu w kierunku Dubrownika
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 24.04.2012 09:27

masz tam tyle miejscowości mniejszych i większych że będąc na miejscu można decydować i wybierać a termin jest taki że tłumów nie ma więc tylko jechać ( trudno polecić jakąś konkretną miejscowość bo każda jest inna ) decydujcie sami ....( tylko nie wiem czemu wcześniej pisałeś o Dalmacji Środkowej ?)
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 24.04.2012 11:35

edytowałem pierwszy post. zawezilismy krąg poszukiwan do Podgory. chcialbym uniknac szukania apartamentu na miejscu, poniewaz podrozowac bedziemy z 1.5 rocznym dzieckiem.
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 24.04.2012 13:10

Byłem w Podgorze 2 lata temu ,ale Twoje wymagania są trochę inne , nie miałem widoku na morze i do plaży 5-7 min a apart.
-przedpokój (wejście z korytarza na 1 piętro)
- duża kuchnia --jadalnia + taras( niezbyt duży i na ...ulicę)
- pokój - podwójne łóżko + pojedyncze
- pokój podwójne łóżko
- łazienka z osobnym wc i osobnym natryskiem
- pokój " telewizyjny" z sofą rozkładaną
- w każdym pokoju długi , wąski balkon
-miejsce postojowe pod dachem
- w szczycie sezonu 65 euro za 4 osoby
miejsce w części Podgory od strony ...Dubrownika
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 24.04.2012 14:57

dzieki za pomoc, ale jednak musi byc widok na morze...caly rok sie na to czeka :)
DENIS4
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 03.07.2010
APARTAMENT PODGORA

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENIS4 » 18.02.2014 14:23

Witam wszystkich cromaniaków.Jak co roku wybieramy się nad nasz ukochany Jadran.TAK samo jak Jadran kochamy Dalmacje wybór padł w tym roku na Podgorę.Proszę wszyskich , którzy mogą polecić dobry apartament najlepiej przy samej plaży w dobrym standardzie.Spora ekipa 7 osób z dzieciakami.Z góry dziękujęi POZDRAWIAM !!!
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 18.02.2014 18:20

Witam.
My w tym roku też jedziemy do Podgory.
Szukałem noclegu i Tobie mogę polecić ten: xxxx. apartamenty przy samej promenadzie, w centrum miasta. ja po lekkich negocjacjach dobiłem do ceny 200 euro za 9 osób za noc. Za 7 cena wyjściowa była 180.

My jednak wolimy być w tzw. 3 linii brzegowej z dala od zgiełku i hałasu tym bardziej, że do morza i tak nie daleko. Nasz wybór padł na xxxx. Ceny jednak nie zdradzę bo mamy promocyjną i może się właścicielka obrazić ;)
Generalnie noclegów jest dużo, tylko trzeba poszukać i wysłać parę maili.
Szukaj tu: xxxx

Linki do apartamentów usunięto zgodnie z regulaminem działu
Janusz Bajcer
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 18.02.2014 21:16

Z tym Ribarem to potwierdzam że przy promenadzie i bliziutko do plaży, ale na dole - konoba. I to z naprawdę pysznymi rybkami - polecam! Piszę jednak o tym, gdyż - nie każdemu to pasuje.

sviva kojarzę ten apartament, on nie jest przy zakręcie jak się jedzie do góry?


DENIS4 jeśli nie znajdziesz niczego ciekawego we własnym zakresie to odezwij się na priv. Dam Ci interesujący namiar.

pozdrawiam!
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 18.02.2014 21:53

arb napisał(a):Z tym Ribarem to potwierdzam że przy promenadzie i bliziutko do plaży, ale na dole - konoba. I to z naprawdę pysznymi rybkami - polecam! Piszę jednak o tym, gdyż - nie każdemu to pasuje.

sviva kojarzę ten apartament, on nie jest przy zakręcie jak się jedzie do góry?


DENIS4 jeśli nie znajdziesz niczego ciekawego we własnym zakresie to odezwij się na priv. Dam Ci interesujący namiar.

pozdrawiam!


Zgadza się w 100%. Przed domem rośnie palma :mrgreen:
Możesz coś więcej powiedzieć o tej miejscowości? jakie konoby polecasz, co warto zobaczyć, czego posmakować. Jak masz jakieś spostrzeżenia na temat naszego apartmana to się podziel, żebyśmy się mogli przygotować ;) Jakie wrażenia masz z miejscowości? bo wg google street view im dalej od morza tym trochę gruzem (że tak to ujmę) zajeżdża ;)
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 18.02.2014 22:32

Powiem Ci że ja osobiście zakochałem się w Podgorze i na pewno przynajmniej w najbliższym czasie - bedę tam wracał. Podoba mi się klimat tej miejscowości (tak samo jak podobało mi się bardzo w Tribunj). Osobiście z żonką nie lubimy większych skupisk ludzi z jednej strony a z drugiej - oczywiście nie może też wiać nudą. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - i spokój i zabawę jesli trzeba. Odnośnie apartamentu nic Ci nie napiszę - nie znam i nie byłem (z ciekawości zapytam jak wygląda tam parking?).

Uczciwie Ci napiszę że będziecie mieli daleko do plaży i trochę się nachodzicie, ale odezwij się na priv to powiem Ci jak przejść skrótem ;)

Jedzenie: konoba Ribar - świetne ryby, polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mięsa i tym podobne: konoba Roko
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jeszcze jedną polecę - ale to za chwilę. Ceny - no jest drogo w Ribarze. W Roko ceny były przyzwoite. My w jeden dzień wybraliśmy się do Kremenki (to dośc daleko z Podgory, ale warto) - opisy znajdziesz na forum, chociaż widzę jesteś doświadczonym użytkownikiem i może się wygłupiam w ogóle wspominając o Kremence.

Plaże są dwie - miejska, czyli schodzisz na dół ulicą Kovaćića i lecisz w stronę promenady. I druga którą polecam: lecisz w lewą stronę (koło Ribara), koło cypelka, mijasz hotel i masz piękną długą plażę. My także jeździliśmy na oddaloną o kilkanaście kilometrów plażę w Malej Dubie - o której na pewno czytałes na forum.

Można robić świetne spacerki w jedną stronę (do Caklje) i w drugą (dojdziecie aż do Tucepi).

Oczywiście masz też ten monument górujący nad Podgorą i tam równiez można dojść piechotką. W ogóle polecam spacerek od tego pomniczka polami i dróżkami aż po Górną Podgorę. Ewentualnie możesz wjechać tam samochodem - jest kościółek i przede wszystkim fajne widoki. Ostatnio na google maps aktualizowali zdjęcia Podgory i można wszystko ładnie zobaczyć z góry jak na dłoni.

Będąc tam do góry wybraliśmy się także do górnego Tucepi i tam jest kolejna konoba którą mogę Ci z czystym sumieniem polecić: Konoba Veza zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Polecam także wybrać się kilkaset metrów w stronę Vgoraca. Tam masz tunel wybudowany po tym kawałek góry zawalił drogę (można zobaczyć pozostałości). I zaraz za tym tunelem polecam się zatrzymać i popodziwiać widoki na przykład tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wracając do Podgory - ceny w sklepikach dość wysokie, jak to w Chorwacji. Jak wszędzie. My robiliśmy większe zakupy w Makarskiej w Konzumie i Lidlu. Dużo fajnych miejscówek na tzw wieczorne siedzenie przy winku :)

Zapomniałbym o najważniejszym - lody :D
Tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Oraz tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

I to chyba wszystko. Jeśli potrzebne - mogę wrzucić kilka zdjęć. Ewentualnie pytaj.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 19.02.2014 11:36

dzięki @arb za pomocne wskazówki. Dorzuć zdjęcia i jeszcze więcej info ;) z góry dzięki
luki78
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki78 » 19.02.2014 12:31

Polecam Podgore w 100 procentach .Bylismy juz cztery razy i w tym roku jedziemy tez do Podgory.Ribar ma znakomite ryby i owoce morza drogie ale warto polecam .Wszedzie tak naprawdę jest blisko plaze polecam te za hotelem na prawo od portu Pozdrawiam.
luki78
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki78 » 19.02.2014 12:35

Jak chcesz to moge podac na priva namiar na miesce w którym mieszkalismy juz dwa razy i w tym roku tez tam spimy.Czysto schludnie i miło fajny własciciel Pozdrawiam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
PODGORA - 3x apartament 2os , lub 1x4 i 1x2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone