Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora - villa nives

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Esti
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 05.07.2009
Podgora - villa nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti » 17.03.2012 14:54

Witajcie !
W tym roku po raz trzeci Makarska Riviera ;) Tym razem padło na Podgorę ! Mam pytanie o nocne życie w tej miejscowości i realną odległość apartamentu od centrum. Czy ktoś zna tą willę: http://www.vila-nives.com/ ?
Wcześniej byliśmy (ja + mąż + obecnie 11 letnia córka) w Kravicy oraz w Bratusie - tam trochę spokojniej jak myślę. Czy główna plaża w Podgorze jest bardzo "przeludniona" w drugiej połowie lipca ?
Z góry dziękuję wszystkim uczynnym za życzliwe rady i pozdrawiam Cromaniaków ;)
dubiel1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.06.2011
Pytanie Villa Nives_Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubiel1 » 28.07.2012 08:36

Prosze o udzielenie informacji nt apartamentow Villa Nives w Podgorze. Jak wyglada, jaka jest realna odleglosc do plazy oraz czy jest on polozony na wysokim wzgorzu ?
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 28.07.2012 08:50

No bez jaj... zobacz sobie zdjęcia z tegoż apartmanu i sam oceń czy jest na wzgórzu i ile wyżej od wody i jak wygląda, bo chyba nie chcesz, żebyśmy Ci wysyłali linki po poszczególnych zdjęć.......
Przynajmniej u mnie widać to dobrze.
zainteresowany
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: Podgora 2012 - villa nives rosandic

Nieprzeczytany postnapisał(a) zainteresowany » 19.09.2012 00:33

Nie pisałbym tego posta, gdyby ktoś nieżyczliwy nie skasował innego, bardzo mnie interesującego...Otóż szukając informacji na temat Villi Nives w Podgorze natknąłem się na poniższy wycinek z tego forum:

Witam, niestety musze na tą liste wpisac Villa Nives Podgora Toni Rosandic. Zarezerwowałam tam ap. od 2 do 12 sierpnia b.r.


...niestety wiadomość została odpowiednio ocenzurowana przez moderację i nie mogę się już w łatwy sposób dowiedzieć jak brzmiała dalsza część tej historii, wiadomości po prostu już nie ma. Teraz mogę tylko liczyć na to, że osoba która to pisała przeczyta mojego posta i powie mi, w czym miała się rzecz. Czy ktoś nocował w tamtym miejscu? Jeśli tak, to jak ocenia całokształt tamtej Villi?
ilikecro
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.09.2012
Re: Podgora 2012 - villa nives rosandic

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilikecro » 30.09.2012 21:16

Byłem tam przez ostatni tydzień, apartamenty jak na fotkach (w rzeczywistości nawet nieco lepiej, fotki chyba jednak zrobione jakiś czas temu), a państwo Rosandic okazali się bardzo miłymi osobami, zresztą pani Nives poczęstowała nas butelką dosyć mocnego wina i pysznymi winogronami, z których to wino zostało zrobione. Wysiadły nam raz w pokoju korki, ale błyskawicznie sprawa została rozwiązana, w bardzo sympatycznej atmosferze.

Krótko mówiąc, niczego nam nie brakowało. Dogadywaliśmy się po części po angielsku, po części po "polsko-chorwacku". Do centrum jest dosyć blisko, trzeba pokonać trochę schodków, aby zejść na dół do głównej ulicy - kwestia trzech minut. Jeśli chodzi o plażę, to zależy która komu najbardziej pasuje - do plaży za hotelem Sirena (którą swoją drogą polecam) było to kilka minut spaceru.

Podałbym jeszcze więcej informacji na ten temat, bardziej konkretne n.t. wyboru apartamentu, cen i tak dalej, ale nie chcę robić z tego posta reklamy / antyreklamy, bo te są kasowane, ogólnie w tym okresie w Podgorze jest raczej sporo miejsc noclegowych do wyboru, o ile się orientuję wiele z nich na podobnym poziomie, można więc bez najmniejszego problemu jechać w ciemno, stąd raczej mam na celu podsumowanie tego tematu i zaznaczenie, że przynajmniej my nie mieliśmy w tym miejscu najmniejszych problemów i jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru - widzę, że były tutaj co do tego wątpliwości, więc myślę, że warto te wątpliwości rozwiać.

Nawiasem mówiąc Podgora to fantastyczne miejsce, gdzie można się w pełni zrelaksować i zapewne nie jest to ostatni raz, kiedy odwiedzam ten bardzo atrakcyjny turystycznie kraj i region. Chociaż w następnym roku planuję wybrać się w inny rejon Chorwacji, żeby po prostu zobaczyć coś innego i czegoś innego doświadczyć :)
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010
Willa Nives Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 09.11.2016 09:37

Witam. Ktoś z szanownego grona był może w willi Nives w Podgorze (ul. Marka Marulica 41)? Jeśli tak, to bardzo proszę o kilka informacji na temat tego lokum.
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 09.11.2016 14:10

Ja też planuje w przyszłym roku pojechać do powyższego ośrodka. Co do opinii na booking.com to ośrodek ma znakomite oceny, a co jak co to ja się tym kieruję robiąc rezerwację przez booking.com i jeszcze się nigdy nie zawiodłem.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone