Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podajcie proszę podstawowe przekleństwa po chorwacku ;)

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin77
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 27.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin77 » 05.10.2005 09:24

platon napisał(a):napisał marcin 77 specjalnie w tym niku ,bo w swoim pierwszym nie mógł tego napisac bo jest kurakiem z kreskówki :wink:

ma nemoj me zajebavat! u kurcu sam a ti sereš da imam neki drugi nadimak... što me jebeš? :)

pozdrav svima koliko vas ima! :)
gemišt
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 05.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemišt » 07.03.2012 00:28

Znałem wcześniej trochę przekleństw chorwackich. Kiedyś w Zadarze miałem okazję obserwować robotników budowlanych. Mieli przerwę i stali z butelkami piwa. Przy tym, rozmawiając strasznie przeklinali. A ja miałem dobrą zabawę rozumiejąc o co chodzi. :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.09.2012 14:25

Jebiot twoj mać. Curve zajebavat kurce.
evita23
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) evita23 » 11.04.2018 18:44

Kiedyś, gdy wchodziłam do wody syn mnie ochlapał. Woda była zimna więc krzyknęłam "o kurcze". Wszyscy na plaży zamarli i spojrzeli na mnie. Nie wiedziałam o co chodzi, ale mąż wyczytał w przewodniku, że to straszne przekleństwo. Głupio mi było, tym bardziej, że nie mogłam nikomu wytłumaczyć, że po polsku to nie jest nic zdrożnego.
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Podajcie proszę podstawowe przekleństwa po chorwacku ;) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone