Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniek1111
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek1111 » 25.02.2018 14:19

W Bonacy też pewnie wylądujemy. Będziemy akurat mieszkać pomiędzy tymi dwoma knajpkami.
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 25.02.2018 16:33

Witam. Pierwsza rezerwacja już dokonana na ostatni tydzień czerwca w Tucepi, pojedziemy chyba tylko we dwójkę z żoną.
Na początek września planujemy całą rodzinką powrót do Podacy na stare śmieci do Franja na Put Sela 4.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.02.2018 16:37

karoka65 napisał(a):Witam. Pierwsza rezerwacja już dokonana na ostatni tydzień czerwca w Tucepi, pojedziemy chyba tylko we dwójkę z żoną.
Na początek września planujemy całą rodzinką powrót do Podacy na stare śmieci do Franja na Put Sela 4.

...serce rośnie :D :D :D i tak trzymać! :P
maniek1111
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek1111 » 25.02.2018 19:25

karoka65 napisał(a):Witam. Pierwsza rezerwacja już dokonana na ostatni tydzień czerwca w Tucepi, pojedziemy chyba tylko we dwójkę z żoną.
Na początek września planujemy całą rodzinką powrót do Podacy na stare śmieci do Franja na Put Sela 4.

Czy możecie udzielić więcej informacji o tym apartamencie przy Put Sela 4? Jadą ze mną znajomi, którzy właśnie pod tym adresem będą mieszkać.
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 25.02.2018 23:26

maniek1111 napisał(a):
karoka65 napisał(a):Witam. Pierwsza rezerwacja już dokonana na ostatni tydzień czerwca w Tucepi, pojedziemy chyba tylko we dwójkę z żoną.
Na początek września planujemy całą rodzinką powrót do Podacy na stare śmieci do Franja na Put Sela 4.

Czy możecie udzielić więcej informacji o tym apartamencie przy Put Sela 4? Jadą ze mną znajomi, którzy właśnie pod tym adresem będą mieszkać.

Budynek przy samej drodze ale nie jest to bardzo uciążliwe mimo ruchu, przejdą przez drogę i już mają zejście betonówką na plażę południową. Wracając trochę "przykro" pod górkę na początku ale nie jest daleko. Zaraz restauracja Mendi a kawałeczek dalej Bonaca. Na dole największy apartament wejście od drogi z dużym tarasem nad garażem ładnie zarośnięty "zielskiem" także w fajnie w cieniu można posiedzieć i widok na może.
Do mniejszych apartamentów wejście jest od tyłu, nie byłem tam. Na dole nie ma klimy ale to stare budownictwo i klima nie jest naprawdę potrzebna jak i nas zapewniał właściciel i tak było. Wiem że te niektóre mniejsze apartamenty na górze mają klimę.
Gospodarz ( Franjo ) bardzo miły i pomocny chłopak, jest na każde zawołanie.
Nie wiem jak wiekowi i silnie urockowieni :) są znajomomi ale jak nie lubią muzyki trochę głośniej to mogą mieć mały problem ( ja lubię jak i moja młodzież ).
Po sąsiedzki jest taki drink bar i wieczorami schodzi się tam młodzież, byli bardzo grzeczni z tym ze muzyka przygrywała do dość późnych godzin, tylko tyle.
Jedno auto mieliśmy w garażu Franja ( trochę ciasny ale idzie wjechać ) drugie stało przed bramą do garażu.
Bezpośrednio przy domu idzie droga do starej Podacy także nie będą musieli jej szukać :)
maniek1111
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek1111 » 26.02.2018 06:57

karoka65 dziękuję za info. Myślę, że znajomi będą zadowoleni.
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 08.03.2018 20:17

anusiek napisał(a):Jest pięknie i ja tam będę :)


hej sąsiadko:)
miłego wypoczynku w Podacy !
pozdrów swoich chłopaków wliczając czworonogi!:)
Nihilus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nihilus » 21.03.2018 14:10

Witam, ktoś będzie w Podacy terminie 22.08-05.09.2018?
Jedziemy w grupie 4os 23-30l możliwe że z gitarą ale jeszcze nie wiadomo można się na jakiś wieczór umówić na patriotycznego grilla albo piwko na plaży z Polską Piosenką...
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9101
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 23.03.2018 14:32

Nihilus napisał(a):Witam, ktoś będzie w Podacy terminie 22.08-05.09.2018?Jedziemy w grupie 4os 23-30l możliwe że z gitarą ale jeszcze nie wiadomo ...

To co, gitarze termin za bardzo nie odpowiada, i nie podjęła jeszcze decyzji :?: :wink: :mrgreen: :papa:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 25.03.2018 07:49

:mrgreen: :oczko_usmiech: :mrgreen:
Nihilus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nihilus » 31.03.2018 14:22

Bardziej zależy to od tego ile dziewczyny wezmą butów... :p
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.04.2018 09:26

Nihilus napisał(a):Witam, ktoś będzie w Podacy terminie 22.08-05.09.2018?
Jedziemy w grupie 4os 23-30l możliwe że z gitarą ale jeszcze nie wiadomo można się na jakiś wieczór umówić na patriotycznego grilla albo piwko na plaży z Polską Piosenką...

A ja w latach 2010-2016 zawsze byłem w Podacy z....gitarą :D :D I nie było z kim pograć....dlatego skupiałem się na innym "graniu" :oops:
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 18.04.2018 17:19

My jeździmy do chorwacji a tutaj niespodziewanie nasz gospodarz z Put Sela 4 w Podace zawitał w naszym kraju :)
Przypadkiem znalazłem zdjęcie na fejsie że jest właśnie na wymianie ze studentami w Nysie.
A że mam do Nysy zaledwie 20km umówiliśmy się wieczorem żeby trochę pogadać po dwóch latach.
Może przy okazji zaklepiemy sobie termin na wrzesień :)
Jak nie będzie miał napiętego mocno grafiku może uda się rozpalić jutro jakiegoś grilla :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 18.04.2018 18:43

karoka65 napisał(a):My jeździmy do chorwacji a tutaj niespodziewanie nasz gospodarz z Put Sela 4 w Podace zawitał w naszym kraju :)
Przypadkiem znalazłem zdjęcie na fejsie że jest właśnie na wymianie ze studentami w Nysie.
A że mam do Nysy zaledwie 20km umówiliśmy się wieczorem żeby trochę pogadać po dwóch latach.
Może przy okazji zaklepiemy sobie termin na wrzesień :)
Jak nie będzie miał napiętego mocno grafiku może uda się rozpalić jutro jakiegoś grilla :)

...pozdrowienia od "stałego bywalca" Podacy dla jej mieszkańca :) ....szkoda, że do Nysy trochę daleko :lol: :lol:
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 19.04.2018 08:34

Spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych ale było bardzo fajnie.
Franjo był ze swoim przyjacielem ( nie mylić sobie inaczej :) ) wykładowca z jakiejś uczelni w Mostarze.
Nasz kraj bardzo im się podoba, porównywali go ze Słowenią, akurat w mojej okolicy można tak porównać.
Wczorajsze popołudnie uważają za najlepiej spędzone w Polsce i w końcu trochę jej zobaczyli poza miastem.
Maniek1111, pisałem o tym drik-barze, otóż na Put Sela 4 panuje już teraz błogi spokój wieczorami, lokal jest zamknięty.
Miejscowi skarżyli się trochę na dochodzące stamtąd odgłosy muzyki, były jakieś kontrole, właścicielką była młoda dziewczyna która zaszła w ciążę i to był chyba najbardziej dominujący powód ze lokal nie działa.
Tyle w skrócie.
Aha, wstępnie ustalony nasz termin pobytu na wrzesień :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone