Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 31.01.2018 15:04

Maniec_wroc - dzięki wielkie. Północną plażę pewnie też odwiedzimy :D Fajnie, że są te deptaki, bo w zeszłym roku, będąc w Rogoznicy (Stupin Celine, którą mimo wszystko bardzo polecam) brakowało mi możliwości długich spacerów bez konieczności brania auta.
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 31.01.2018 17:45

net_ka napisał(a):Maniec_wroc - dzięki wielkie. Północną plażę pewnie też odwiedzimy :D Fajnie, że są te deptaki, bo w zeszłym roku, będąc w Rogoznicy (Stupin Celine, którą mimo wszystko bardzo polecam) brakowało mi możliwości długich spacerów bez konieczności brania auta.


Aneta ja też w zeszłym roku byłem w Stupin Celine i ułaziłem się(z moimi dziewczynami)jeszcze więcej niż zwykle a autko ruszyłem tylko na dalsze wypady.Tak się zastanawiam dlaczego Tobie brakowało "możliwości długich spacerów" ale pewnie każdy z nas szuka czegoś innego.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.02.2018 22:38

To mój 2000 post....w związku z "nim" jako, że od 2010 roku jestem "propagatorem" PODACY....dziękuję Wszystkim, których skusiłem na przebywanie w tym nieskazitelnym "achem" i "ochem" miejscu...pozdrav i ..vidimo se...70 dni spędziłem w Podacy...(nocy też) :lol: :lol: :lol:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.02.2018 22:48

...no i Pięknie tam (tu) jest,,...
Obrazek
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 02.02.2018 09:55

Jest pięknie i ja tam będę :)
net_ka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) net_ka » 02.02.2018 15:25

robines - no, ale gdzie chodziłeś, przy magistrali? Na upartego można przejść na nogach (plaza) do Rogoznicy, ale dla mnie mało ciekawa trasa.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 02.02.2018 17:28

a z Podacy macie promenady przez Brist do Gradaca na południe.......i do Zaostrogu na północ...w każdym kierunku po około 5 km...cudowne spacery!! No i obowiązkowy spacer o poranku do Górnej (Starej) Podacy....
Obrazek
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 02.02.2018 18:21

My do Gradaca chodziliśmy coś zjeść. O wiele większy wybór knajp niż w Podacy. Najlepsze lody jednak są w połowie zejścia na plażę południowa. Super spacery nad brzegiem morza.
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 02.02.2018 20:00

Zaliczka wpłacona, rezerwacja potwierdzona pozostaje tylko (nie)cierpliwie czekać. A już 30 czerwca melduję się w Podacy :D
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 02.02.2018 20:26

net_ka napisał(a):robines - no, ale gdzie chodziłeś, przy magistrali? Na upartego można przejść na nogach (plaza) do Rogoznicy, ale dla mnie mało ciekawa trasa.

Mieszkaliśmu w Stupin Celine przy samej plaży i do Rogoźnicy(centrum) mieliśmy 2,5km.
Plażą wędrówki były rewelacyjne(tylko przy wypaśnym hotelu przechodziliśmy na Jadrankę).
Później w lewo i do centrum i marina,oko,lub stare miasto...
Dla nas rewelacja ale zaznaczam że lubimy dużo chodzić(nawet najmłodsza trzylatka :wink: ).
P.S.Koniec z tą Rogoźnicą bo nas szeryf wywali z tej Podacy :mrgreen: :papa:
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 02.02.2018 20:28

pylas napisał(a):Zaliczka wpłacona, rezerwacja potwierdzona pozostaje tylko (nie)cierpliwie czekać. A już 30 czerwca melduję się w Podacy :D

No to pylas będziesz jeden dzień przede mną :wink:
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 02.02.2018 20:46

VONPLES napisał(a):a z Podacy macie promenady przez Brist do Gradaca na południe.......i do Zaostrogu na północ...w każdym kierunku po około 5 km...cudowne spacery!! No i obowiązkowy spacer o poranku do Górnej (Starej) Podacy....
Obrazek

Dzięki Bodzio.Ja na wakacjach wstaję wcześniej niż przez cały rok z reguły przed 6 i robię przechadzkę 5,6km.
Więc Stara Podaca będzie idealna na rozruch.
Jako że góry to moja wielka miłość wybieram się też na sv.Jurę z Makarskiej.
Jeżeli ktoś z Was będzie w tym czasie(początkiem lipca) chętny na taką wędrówkę to możemy się spiknąć.
Konieczne dobre buty i górska kondycja bo szczyt wyższy od naszej Babiej a start tylko ciutkę ponad poziom morza :wink:
pylas
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pylas » 02.02.2018 22:32

Pewnie będą głosy że nie w temacie..... a może jednak bo w końcu chodzi o wyjazd do Podacy :D
Do tej pory trasę z CMG do Chorwacji przejeżdżałem bez noclegu, jednak w tym roku są pewne naciski żeby jednak nocować.
I tak sobie wymyśliłem że tym razem pojadę przez Węgry z noclegiem gdzieś przy granicy węgiersko-chorwackiej (do tej pory trasa przez Austrię). Jak wygląda jazda lokalnymi drogami na Węgrzech, co prawda sporo jest o tym na forum jednak takie info z pierwszej ręki zawsze ma swoją wartość.
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 02.02.2018 23:25

pylas napisał(a): Jak wygląda jazda lokalnymi drogami na Węgrzech,.

Lokalne drogi na Węgrzech bez szału, proponuje jazdę autostradami i nocleg w okolicach Zalakaros
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 02.02.2018 23:37

śmigacz napisał(a):My do Gradaca chodziliśmy coś zjeść. O wiele większy wybór knajp niż w Podacy. Najlepsze lody jednak są w połowie zejścia na plażę południowa. Super spacery nad brzegiem morza.

Potwierdzam, w Gradacu o wiele większy wybór knajpek a spacer wieczorem nad brzegiem morza to sama przyjemność.
Co do lodów to zdaniem mojej rodziny najlepsze są w Gradacu lodziarnia Stella :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone