Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 06.07.2018 00:03

@robines bardzo dziękuję za info, mam nadzieję, że do sierpnia sytuacja się nie zmieni :hut:
My mamy małe dzieci. Jedziemy większą grupą (8 dorosłych + dzieciaki) dlatego pytałem o plażę bo sami potrzebujemy sporo miejsca :D
A żarło gdzie lepsze, stołujecie się po konobach?
Udanego wypoczynku.
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 06.07.2018 03:08

maniek1111 napisał(a):Mam prośbę do osób, które są albo będą w najbliższych dniach w Podacy. Czy może ktoś zrobić i zamieścić zdjęcie menu z jakiś lokali znajdujących się przy plaży południowej? np. bufet Mendi?


Proszę bardzo:
Menu_Mendi_1.jpg


Menu_Mendi.jpg
jusia99
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jusia99 » 06.07.2018 09:30

robines napisał(a):
jusia99 napisał(a):
robines napisał(a):
jackq napisał(a):Hej,w Podacy,Briście i Gradacu też mnóstwo ładnych kotów :D Z plaży pod Bonacą właśnie wróciliśmy.Nam kamienie specjalnie nie przeszkadzają a leżaczki(swoje)moim kobitkom donoszę z domku bo mam blisko.Ja leże na kamolach bo tak lubię :lol: Leżaki są chyba po 20 kun(ceny pozakreślane na maksa)za dobę,a ścisk tylko na poczatku plaży(pod drzewami).Wczoraj byliśmy w Gradacu i nawet tam luzik.



Właśnie liczę na jakieś sierści w okolicy :D My zawsze braliśmy karimaty ale w tym roku jedziemy w 5 osób jednym samochodem i mamy ograniczone miejsce :? Najwyżej będziemy wynajmować. Mam nadzieję że pod naszą kwaterką znajdziemy jakieś miejsce. Dzięki za wieści :D
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 06.07.2018 10:44

jaki kurs EUR/KUN w Podacy?
katme
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) katme » 06.07.2018 13:14

Witam wszystkich, czy ktoś może mi udzielić informacji gdzie jest ulica Miosica w Podaca. Wybieram się do Apartmani Kraljewić i nie moge zweryfikowac na mapie....
jusia99
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jusia99 » 06.07.2018 13:25

katme napisał(a):Witam wszystkich, czy ktoś może mi udzielić informacji gdzie jest ulica Miosica w Podaca. Wybieram się do Apartmani Kraljewić i nie moge zweryfikowac na mapie....


https://goo.gl/maps/TQdXTECC7Qy
Proszę :)
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 06.07.2018 15:36

karolekw napisał(a):jaki kurs EUR/KUN w Podacy?

W Podacy 711 a w Gradacu 718 za stówkę euro.Najlepszy przelicznik na autostradzie(734)więc warto zapłacić za przejazd grubszym banknotem :wink:
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 08.07.2018 18:16

A jaka atmosfera w Podacy wśród autochtonów po awansie Chorwacji do półfinału MŚ? Coś się dzieje na fali ich awansu ?
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 09.07.2018 20:51

W Podacy chyba nikt nie ogląda MŚ :? .
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 10.07.2018 17:26

Absolut napisał(a):W Podacy chyba nikt nie ogląda MŚ :? .


Oglądają,oglądają ale wiesz że to taka ciut większa wiocha jest więc nie słychać daleko :wink:
Po karnych były okrzyki z balkonów i na drugi dzień z rana uśmiechy na wszystkich pyskach.
Flagi w co drugim aucie+na lusterkach,ogólnie bardzo fajnie.
U mnie już końcówka wakacji...10 dzień,jeszcze jutro i nad ranem we czwartek ruszam w małopolskę.
Już wiem że w Podace się zakochałem.Jest taka jakie lubię.Piękna,ciekawa,skromna.
Miejscowi to jej kwintesencja a i turyści nienajgorsi.
P.S.Wielu pisze o kiepskiej pogodzie,bałtyckiej wodzie...
Nie wierzcie w te bzdury:miałem chmurki przez 1 dzień a woda(szczególnie dzisiaj)to zupka.
Po prostu...wchodzisz w nią i żal wychodzić :lol: :oops:
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 10.07.2018 18:45

I tę ciepłą "zupkę" właśnie kocham w Podacy. Co jak co, ale jeszcze nigdy w Podacy nie spotkałem turysty, który wyprowadziłby mnie z równowagi. Porządna kasta zjeżdża się do tej wiochy :lol: . Jeszcze 19 i wcinam smokvy z "mojego " ogródka :mg:
Slawek_11
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 03.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek_11 » 11.07.2018 00:07

Już tylko 16 dni do wyjazdu i chyba spróbujemy w tym roku trasy ILZ- ORMOZ bo czytając wpisy na forum plus relacja kolegu który wrócił kilka dni temu korzystając autostrady na Słowenii to będzie chyba optymalne rozwiązanie.
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 11.07.2018 21:41

Jak tam w Podacy? Woda ciepła? :hut:
Waluta poszła w górę (HRK 0,64), myślę o zakupie euro i wymianie już na miejscu chyba, że coś spadnie w co wątpię ;)
Czytałem, ze na bramkach najkorzystniejszy kurs.
Nam jeszcze zostało 27 dni :cry: a pojedziemy standardowo przez Węgry. Zjazd muszę się zastanowić z którego skorzystamy, pewnie ten, który będzie szybszy - małe dzieci. Im szybciej dojedziemy tym lepiej.\
Pozdrawiam :papa:
jusia99
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jusia99 » 13.07.2018 04:19

A ja już dziś wyjeżdżam :D w sobotę będziemy na miejscu i w niedziele finał 8O już nie mogę się doczekać. Myślicie ze będzie można gdzieś na „mieście” go obejrzeć?
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 13.07.2018 20:01

Podobno ma być strefa kibica na placu przed Studenacem :lool:.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone