Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2018

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jusia99
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jusia99 » 20.06.2018 07:14

Absolut napisał(a):Z Bonacą mam tylko doświadczenia kulinarne. 2 lata temu było bardzo OK, po ostatniej wizycie w zeszłym roku wyleczyłem się z Bonacy. Już o tym pisałem w zeszłym roku, więc nie chcę się powtarzać. Jestem po Senegalu trochę roztrzęsiony :oops: , ale myśl, że jeszcze 40 ddw trochę uspokaja :lol: .



Dzięki za info :) Na pewno spróbujemy. Na szczęście w Podacy są też inne miejsca. Podzielę się info po powrocie. U mnie zostało 23 DDW :D
dareksu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksu » 20.06.2018 08:16

:twisted: 7 DDW
jusia99
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 30.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jusia99 » 20.06.2018 08:22

dareksu napisał(a)::twisted: 7 DDW

oooooo wielkie zazdro :evil: który raz w Podacy? Kiedy wracasz? Czekam na jakieś info :) :mg:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 20.06.2018 09:48

jusia99 napisał(a):
dareksu napisał(a)::twisted: 7 DDW

oooooo wielkie zazdro :evil: który raz w Podacy? Kiedy wracasz? Czekam na jakieś info :) :mg:

...a ja w sierpniu będę 8 raz :D :D :D :D :D :D :D :D
dareksu
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksu » 20.06.2018 21:11

jusia99 napisał(a):
dareksu napisał(a)::twisted: 7 DDW

oooooo wielkie zazdro :evil: który raz w Podacy? Kiedy wracasz? Czekam na jakieś info :) :mg:

Mój drugi raz, ta sama lokalizacja. Wracam 10.07. :mrgreen:
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 22.06.2018 11:20

anusiek napisał(a):Szczęśliwcy co będą tam prawie zaraz :) wklejcie choć jedno malutkie aktualne zdjątko :) będzie mi łatwiej oczekiwać do wyjazdu :)dzięki


mówisz i masz aktualne zdjęcia z dużej plaży ;-P

Podaca_1.jpg
zejście


sidzisz na plaży i patrzysz w lewo:

Podaca_2.jpg


a tu patrzysz w prawo:

Podaca_3.jpg


ludzi na plażach jest już sporo w Podacy jak i w Zastrogu.
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 22.06.2018 11:34

Dzięki Wielkie , takie widoki cieszą moje oko ... jeszcze 10 tygodni , długich jak żmija ....
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 23.06.2018 10:56

maniek_wroc napisał(a):
anusiek napisał(a):Szczęśliwcy co będą tam prawie zaraz :) wklejcie choć jedno malutkie aktualne zdjątko :) będzie mi łatwiej oczekiwać do wyjazdu :)dzięki


mówisz i masz aktualne zdjęcia z dużej plaży ;-P

Podaca_1.jpg


sidzisz na plaży i patrzysz w lewo:

Podaca_2.jpg


a tu patrzysz w prawo:

Podaca_3.jpg


ludzi na plażach jest już sporo w Podacy jak i w Zastrogu.

Plaża nazywa się "południowa", nie "duża"...a na północ od Podacy jest Zaostrog, nie Zastrok....nie czepiam się , tylko poprawiam
Dyziomarzyciel5555
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyziomarzyciel5555 » 23.06.2018 20:00

Witam
W tym roku pierwszy raz jedziemy z dziecmi do Podacy. Nocleg mamy zarezerwowany na Magistrala 7.
Czy ktos moze ma doswiadczenie z tym noclegiem?
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 23.06.2018 21:55

VONPLES napisał(a):
maniek_wroc napisał(a):
anusiek napisał(a):Szczęśliwcy co będą tam prawie zaraz :) wklejcie choć jedno malutkie aktualne zdjątko :) będzie mi łatwiej oczekiwać do wyjazdu :)dzięki

ludzi na plażach jest już sporo w Podacy jak i w Zastrogu.

Plaża nazywa się "południowa", nie "duża"...a na północ od Podacy jest Zaostrog, nie Zastrok....nie czepiam się , tylko poprawiam


Vonples - jak już "poprawiasz" to bądź skrupulatny bo nic bardziej nie śmieszy kiedy sam elokwentny "poprawiający" się pomyli ;-P Masz rację zjadłem "o" bo zamiast Zaostrogu napisałem Zastrogu ale nie jak twierdzisz Zastrok a po drugie mój gospodarz który mieszka tam od urodzenia i pewnie jak pierwszy raz przyjechałeś do Podacy miał już ze 40 lat nazywa tą plażę "dużą plażą" więc wybacz mi ale chyba wie lepiej od Ciebie jak jest ta plaża określana przez miejscowych ... i nie czepiam się tylko poprawiam ;-P
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 24.06.2018 11:22

Mam jeszcze jedno pytanie dla bywalców Podacy.Może trochę głupie ale już dwa razy w Cro spotkałem się z tym "problemem".Czy w Podacy są komary,trzeba brać jakieś środki?
Będąc w Diklo k.Zadaru miałem z nimi niezłą przeprawę a i w Rogoźnicy pojedyńcze sztuki kąsiły wieczorami w apartamencie.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 24.06.2018 15:45

robines napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie dla bywalców Podacy.Może trochę głupie ale już dwa razy w Cro spotkałem się z tym "problemem".Czy w Podacy są komary,trzeba brać jakieś środki?
Będąc w Diklo k.Zadaru miałem z nimi niezłą przeprawę a i w Rogoźnicy pojedyńcze sztuki kąsiły wieczorami w apartamencie.

Muszę Cię uspokoić....jeżdżę tam od 8 lat w sierpniu i nie uświadczyłem żadnego komara ani komarzycy :P
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 24.06.2018 22:18

Potwierdzam ... nic nie kąsa ... więc jak nie przyciągasz komarów jak magnes to nie ma się co obawiać :D
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 25.06.2018 09:30

Dzięki koledzy za odpowiedz :wink: .
Za 6 dni będę tam :D
Popox
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Popox » 26.06.2018 18:11

A ja mam takie pytanie choć nie wiem czy będzie na miejscu. Ile trzeba zapłacić za rakije, wino lub oliwę z oliwek?

I czy był ktoś w tym roku na rejsie z Podacy? Chodzi mi o coś w stylu fish picnic. Czytałem informacje z linku podaca 2014 ale może ktoś ma aktualniejsze dane?
Ostatnio edytowano 26.06.2018 18:59 przez Popox, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone