Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2017!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.08.2017 12:12

robines napisał(a):Cześć,orientujecie się może czy w kościółku w starej części Podacy są odprawiane w niedziele msze święte? Jeżeli nie to gdzie najbliżej znajdę kościół z niedzielną mszą(Gradac?)

W Podacy przy ulicy Maćkovica (powyżej Studenaca) jest kościółek i w niedzielę odprawiana jest w Nim Msza święta.
Pozdrawiam.
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 25.08.2017 12:20

VONPLES bardzo Ci dziękuję,pozdrav.
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 25.08.2017 14:21

VONPLES napisał(a):
robines napisał(a):Cześć,orientujecie się może czy w kościółku w starej części Podacy są odprawiane w niedziele msze święte? Jeżeli nie to gdzie najbliżej znajdę kościół z niedzielną mszą(Gradac?)

W Podacy przy ulicy Maćkovica (powyżej Studenaca) jest kościółek i w niedzielę odprawiana jest w Nim Msza święta.
Pozdrawiam.


Potwierdzam i z tego co zauważyłem odprawiają też msze święte obok kościoła w cieniu drzew :D
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 25.08.2017 18:10

sebula napisał(a):Witaj orson :) w tym roku wynajmowałam apartament Vistica. Byliśmy na ostatnim piętrze. Mieszkanko skromne ale bardzo czyste, duży taras z leżakami. Do sklepu, restauracji i na plaże bardzo blisko. Pozdrawiam :)


Dzięki za info. A kojarzysz może tam apartament z dwoma sypialniami i częściowo zabudowanym tarasem, na którym znajduje się część kuchenna? Właśnie ten "wstępnie podrezerwowałem" :) Poza tym jak bardzo odczuwalny jest brak kilmatyzacji w tych apartamentach?
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 25.08.2017 19:39

el_grego napisał(a):
VONPLES napisał(a):
robines napisał(a):Cześć,orientujecie się może czy w kościółku w starej części Podacy są odprawiane w niedziele msze święte? Jeżeli nie to gdzie najbliżej znajdę kościół z niedzielną mszą(Gradac?)

W Podacy przy ulicy Maćkovica (powyżej Studenaca) jest kościółek i w niedzielę odprawiana jest w Nim Msza święta.
Pozdrawiam.


Potwierdzam i z tego co zauważyłem odprawiają też msze święte obok kościoła w cieniu drzew :D



A dzwonią w tym kościele jak nie wiem co. Akurat go z okna widziałem prawie że po drugiej stronie ulicy.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.08.2017 19:47

...komu dzwonią, temu dzwonią... :wink:
sebula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 581
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 25.08.2017 20:11

orson napisał(a):
sebula napisał(a):Witaj orson :) w tym roku wynajmowałam apartament Vistica. Byliśmy na ostatnim piętrze. Mieszkanko skromne ale bardzo czyste, duży taras z leżakami. Do sklepu, restauracji i na plaże bardzo blisko. Pozdrawiam :)


Dzięki za info. A kojarzysz może tam apartament z dwoma sypialniami i częściowo zabudowanym tarasem, na którym znajduje się część kuchenna? Właśnie ten "wstępnie podrezerwowałem" :) Poza tym jak bardzo odczuwalny jest brak kilmatyzacji w tych apartamentach?


My mieliśmy klimatyzacje (dodatkowo płatna ). Podczas pobytu temperatura dochodziła do 40 st.więc bez niej niedało by się wytrzymać na poddaszu. Apartamenty są od południa pomiędzy 12 a 17 lampa :mrgreen: a jak w środku wyglądają to nie wiem :(
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 27.08.2017 09:08

Tak potwierdzam to co Sebula napisała bez klimy może być ciężko .Kwestia jakie temperatury będą. My mieliśmy parę dni też prawie 40 stopni. Klimatyzacja przyniosła zbawienie :D Pozdrawiam
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.09.2017 21:33

..a to, taki mail od Rade Kvesica z Podacy...
Postovani gospodo,
Hvala sto ste se javili mi smo tako tuzni sto nismo skupa . Imali smo mnogo turista iz Poljske i tvojom zaslugom jer mi je sin ukazao tvoje komentare na poljskom forumu. Hvala za one lijepe rijeci za nas dom za nasu rakiju i za sve sto si napisao.
Bilo je dosta tvojih Poljka koji su bili na odmoru u Podaci, Bristu i tu blisko koji su trazili nakupit "najbolj lozu" kako je ti imenujes na forumu.
Jos jednom velika hvala i ako Bog da iduce godine se sretnemo u Podaci
Tebi i Evi srdacne pozdrave salju Smilja i Rade s djecom

:P :P
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 01.09.2017 21:44

Została mi jeszcze butelka. Kurcze jak żyć kiedy ja otworzyć. Do wyjazdu jeszcze 10 miesięcy :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.09.2017 22:09

śmigacz napisał(a):Została mi jeszcze butelka. Kurcze jak żyć kiedy ja otworzyć. Do wyjazdu jeszcze 10 miesięcy :)

...znam ten ból..... :cry:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 02.09.2017 06:48

Hej ja właśnie wczoraj otwarlem winko tez ostatnia butelka :( ja w przyszłym roku nie wiem czy pojadę do Chorwacji i jak tu zyć :( pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 07.09.2017 15:09

Hej jest ktoś może aktualnie w Podacy? może jakieś newsy Pogoda itp. :D
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 23.09.2017 20:52

Cześć.Ktoś z Was był może w apartamencie Santić lub w pobliżu?
http://apartments-santic.split-dalmatia ... om/pl/#map
Szukam raczej ciszy i spokoju i wydaje mi się że tam powinienem to znaleźć...?
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 24.09.2017 07:31

Hej mysle że tam powinno być już spokojnie :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone