Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2017!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 15.08.2017 11:39

Witam 11 wróciłem z Podacy . Pobyt udany :D Podaca bardzo miła i spokojna miejscowość, Piekne plaże. Co do restauracji to Bonaca nie powaliła mnie na kolana, dobre jedzenie i tyle. Obeszliśmy wszystkie restauracje i bary i dla nas najlepsza był Restauracja Obala na głównej wjazdowej ulicy do Podacy po prawej stronie. Nie byłem po trunki tam gdzie poleca Bogdan bo moja gospodyni miała dużo towaru dobrego :oczko_usmiech: Mieszkałem na Primorski Put 12.Aha jedno czego mi brakowało to wieczorem wyjść na kawkę lub piwko, mało restauracji w Podacy i wieczorem zajęte .Wiec chodziliśmy do Zaostorgu większy wybór restauracji i co a tym idzie menu.Oczywiście jest to moje zdanie :D Jeżeli macie jakieś pytania a będę mógł pomóc to pytajcie. Co do relacji raczej nie zrobię , nigdy nie byłem w tym dobry :( Aha tak już od siebie nie polecam jechać autokarem .20 godzin jechałem masakra :( pierwszy i ostatni raz. Pozdrawiam
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.08.2017 17:08

Z ogromnym żalem, muszę Was wszystkich poinformować, że wszystko na to wskazuje..........nie będzie mnie w tym roku po raz pierwszy od lata 2010 roku w Podacy :cry: :cry: :cry: :cry: . Mam nadzieję, że dla większości z Was spędzających w Podacy swoje chorwackie (Dalmackie) wakacje moja "agitacja" polecająca to Wspaniałe Miejsce, nie doprawadzała do wściekłości, nerwowości, marudzenia i ...jęczenia :wink: Pozdrawiam i do zobaczenia za rok w Podacy :papa: :papa:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 16.08.2017 17:20

Jedziesz w kierunku Chorwacji czy całkowicie rezygnujesz w tym roku?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.08.2017 17:55

śmigacz napisał(a):Jedziesz w kierunku Chorwacji czy całkowicie rezygnujesz w tym roku?

..no, niestety wyszły takie "względy", że w tym roku Chorwacja tylko we wspomnieniach... :cry:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.08.2017 06:06

Witam no to przykro mi że tak wyszło. ale może na relacjach przeleci miło czas do przyszłego roku :D i za rok wyjazd do Podacy :D
A ja jechałem można powiedzieć z Twojego polecenia. i uważam wyjazd ogólnie za udany, odpocząłem :D Dzięki Bogdan
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 17.08.2017 19:30

...miło mi bardzo i pozdrawiam serdecznie :)
loleskasoweczka89
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) loleskasoweczka89 » 18.08.2017 13:13

Witam czy ktoś coś wie na temat Targu w Zadarze ? wszelkie informacje mile widziane :)
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 19.08.2017 18:34

VONPLES napisał(a):Z ogromnym żalem, muszę Was wszystkich poinformować, że wszystko na to wskazuje..........nie będzie mnie w tym roku po raz pierwszy od lata 2010 roku w Podacy :cry: :cry: :cry: :cry: . Mam nadzieję, że dla większości z Was spędzających w Podacy swoje chorwackie (Dalmackie) wakacje moja "agitacja" polecająca to Wspaniałe Miejsce, nie doprawadzała do wściekłości, nerwowości, marudzenia i ...jęczenia :wink: Pozdrawiam i do zobaczenia za rok w Podacy :papa: :papa:

No to daj Boże, żebyś w przyszłym roku znów trafił do Podacy, czego i sobie życzę, na razie 7:4 dla Ciebie :D , pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.08.2017 06:46

Absolut napisał(a):
VONPLES napisał(a):Z ogromnym żalem, muszę Was wszystkich poinformować, że wszystko na to wskazuje..........nie będzie mnie w tym roku po raz pierwszy od lata 2010 roku w Podacy :cry: :cry: :cry: :cry: . Mam nadzieję, że dla większości z Was spędzających w Podacy swoje chorwackie (Dalmackie) wakacje moja "agitacja" polecająca to Wspaniałe Miejsce, nie doprawadzała do wściekłości, nerwowości, marudzenia i ...jęczenia :wink: Pozdrawiam i do zobaczenia za rok w Podacy :papa: :papa:

No to daj Boże, żebyś w przyszłym roku znów trafił do Podacy, czego i sobie życzę, na razie 7:4 dla Ciebie :D , pozdrawiam i wszystkiego najlepszego

Dziękuję i liczę w 2018 na ........8:5 :D ....pozdrawiam!
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 22.08.2017 10:14

Witam może ktoś teraz jest w Podacy i podrzuci jakieś nowe niusy :D
KrzysTurbo
zbanowany
Posty: 149
Dołączył(a): 01.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysTurbo » 22.08.2017 12:57

Przez 2 noce strasznie wiało i woda bardzo się ochlodzila...Naprawde jest zimna :(
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 23.08.2017 20:27

Witam. Tydzień temu wróciłem z Drvenika, a już powoli myślę coś poplanować na 2018. Przestudiowałem cały emat i wybór padł właśnie na Podacę. Mam kilka apartametnów na oku, ale chciałbym zapytać na chwilę obecną o jeden. Mianowicie chodzi mi o Primorac, ul. Ribarska 4. Według info ze stronki apartamentu, do plaży jakieś 250m. Jak to wygląda w praktyce? No i ogólnie jak okolica wygląda? :)

PS. Inny apartament, który wpadł mi w oko, to Vistica, Primorski put 6.

Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na temat powyższych, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
sebula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 581
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 23.08.2017 21:08

Witaj orson :) w tym roku wynajmowałam apartament Vistica. Byliśmy na ostatnim piętrze. Mieszkanko skromne ale bardzo czyste, duży taras z leżakami. Do sklepu, restauracji i na plaże bardzo blisko. Pozdrawiam :)
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 23.08.2017 21:30

Witam co do apartamentów przy tym numerze to nie wiem jakie warunki. Ja byłem primorski put 12 do plaży blisko do jednej i drugiej. Chodziłem z tobolami bo mamy 7 letniego syna i dawałem radę. Wiec nie ma czym się przejmować :wink: pozdrawiam.
robines
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 25.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) robines » 25.08.2017 11:53

Cześć,orientujecie się może czy w kościółku w starej części Podacy są odprawiane w niedziele msze święte? Jeżeli nie to gdzie najbliżej znajdę kościół z niedzielną mszą(Gradac?)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone