Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2017!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lesko77
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 22.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko77 » 05.05.2017 14:07

rozumiem, że to świetna cicha i spokojna miejscowość, nie ma jakiegoś deptaka/molo/starówki/publicznych placów zabaw?


Deptak - jest do Gradaca, świetny do wieczornych spacerów

Starówka - ruiny Starej Podacy - świetna wycieczka piesza (ale polecam rankiem).

Po kolacji (przynajmniej w naszym przypadku - chłopcy 3 i 8 lat) spacery deptakiem, plażą, rzucanie kamieniami do wody, przesiadywanie na tarasie lub na plaży do 22.
Kilka razy na plaży południowej były też dmuchane kule - zorbing na wodzie.
Julka17
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 05.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Julka17 » 05.05.2017 16:44

dzięki za odpowiedź :-)
Bulbazaur
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 16.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bulbazaur » 08.05.2017 13:04

Witam,
pewnie ktoś kojarzy Apartamenty Jelena (tak się nazywają na bookingu, na googlach Vila), mogę więc prosić o krótki opis, czy to w miarę dobra miejscówka?
Na mapie wygląda OK, dojazd, parking itp. ale nie wiem czy np. nie trzeba iść z plaży wysoko pod górę.
https://goo.gl/maps/C6GguQS24gA2

Ps. To chyba nie ta sama miejscówka o którą pytał ciawus na początku wątku, bo ta "moja" jest na ul. Primorskiej
ciawus007 napisał(a):Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kwatery Apartamenty JELENA na ulicy Put Sela 2 w Podaca
u pani Jelena Kljajo?
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 08.05.2017 14:36

Bulbazaur napisał(a):Witam,
pewnie ktoś kojarzy Apartamenty Jelena (tak się nazywają na bookingu, na googlach Vila), mogę więc prosić o krótki opis, czy to w miarę dobra miejscówka?
Na mapie wygląda OK, dojazd, parking itp. ale nie wiem czy np. nie trzeba iść z plaży wysoko pod górę.
https://goo.gl/maps/C6GguQS24gA2

Ps. To chyba nie ta sama miejscówka o którą pytał ciawus na początku wątku, bo ta "moja" jest na ul. Primorskiej
ciawus007 napisał(a):Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kwatery Apartamenty JELENA na ulicy Put Sela 2 w Podaca
u pani Jelena Kljajo?


Hejka, mi udało się zarezerwować już w sumie 3 apartamenty dla mnie i moich znajomych z rodzinami na ten sierpień właśnie w Villa Jelena (Primorski put 21) - rezerwacja bezpośrednia z ogłoszenia. Jadę tam pierwszy raz, ale z info uzyskanych od osoby u której dopinałem rezerwacje oraz z tego wątku, wygląda to całkiem nieźle (wiadomo o gustach się nie dyskutuje :D ), do morza jest ok 30-40 m, do plaży (północnej) kolejne 20m, każdy apartament ma miejsce parkingowe, pełne wyposażenie kuchni, internet, TV i każdy "wczasowicz" ma dostęp do dużego tarasu na dachu, gdzie jest grill i miejsce do siedzenia.

nie wiem jakie ogłoszenia Ty widziałeś, trochę opisu i fotek znajdziesz tutaj: --> http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... elena/6210
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 08.05.2017 14:46

Poniżej mapka Podacy......i wszystko jasne
podaca-2015-t47072.html
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 08.05.2017 14:52

VONPLES napisał(a):Poniżej mapka Podacy......i wszystko jasne
podaca-2015-t47072.html


VONPLES - z którego miejsca było robione to zdjęcie ?
zdjęcie.jpg

zastanawiam się czy to przypadkiem właśnie nie jest z okolic Villa Jelena i czy ten kawałek tarasu widoczny po prawej stronie zdjęcia to nie jest właśnie od tego apartamentowca.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 08.05.2017 14:56

Bingo!! Zdjęcie zrobione z tarasu apartamentu przy ulicy...Guvno!
Bulbazaur
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 16.09.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bulbazaur » 08.05.2017 16:19

el_grego napisał(a):
Bulbazaur napisał(a):nie wiem jakie ogłoszenia Ty widziałeś, trochę opisu i fotek znajdziesz tutaj: --> ...

Jedno zdjęcie się pokrywa (to zbliżenie różowego domu) i nawet cena podobna więc to musi być to samo.
Dzięki wszystkim za pomoc!
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 08.05.2017 19:56

Bulbazaur napisał(a):
el_grego napisał(a):
Bulbazaur napisał(a):nie wiem jakie ogłoszenia Ty widziałeś, trochę opisu i fotek znajdziesz tutaj: --> ...

Jedno zdjęcie się pokrywa (to zbliżenie różowego domu) i nawet cena podobna więc to musi być to samo.
Dzięki wszystkim za pomoc!


Cenę możesz negocjować - zawsze :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 09.05.2017 07:36

Witam teraz już pozostało odliczanie czasu do wyjazdu:)
Absolut
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 30.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Absolut » 09.05.2017 19:58

Witam serdecznie, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, jeśli chodzi o jedzonko w Podacy, a w szczególności o owoce morza. Przyznaję, że zawsze omijałem (w Podacy byłem już kilka razy) miejscowe knajpki i chodziłem na owoce morza do Gradaca, jakoś zawsze mi się wydawało, że w Gradacu są najlepsze (to tak, jak się człowiek naczyta opinii w internecie), aż w zeszłym roku postanowiłem zjeść coś w Bonacy, knajpce przy samej plaży. Szczerze mówiąc, szukałem opinii na temat tego lokalu i nic nie znalazłem.
Jeśli mogę coś doradzić, to szukając świetnego jedzenia w przyzwoitej cenie ( a trochę jestem kutwa :) ), rewelacyjnego swojskiego wina, chyba lepszego w życiu nie piłem, baardzo miłej i nie narzucajęcej obsługi, oliwy wyrabianej przez właścicieli, dodawanej gratis do degustacji, to nie wahajcie się wejść do Bonacy. Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego. Crni rizot :lol:
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 10.05.2017 09:17

będziemy to sprawdzimy :wink:
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 10.05.2017 10:38

Absolut napisał(a):Witam serdecznie, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, jeśli chodzi o jedzonko w Podacy, a w szczególności o owoce morza. Przyznaję, że zawsze omijałem (w Podacy byłem już kilka razy) miejscowe knajpki i chodziłem na owoce morza do Gradaca, jakoś zawsze mi się wydawało, że w Gradacu są najlepsze (to tak, jak się człowiek naczyta opinii w internecie), aż w zeszłym roku postanowiłem zjeść coś w Bonacy, knajpce przy samej plaży. Szczerze mówiąc, szukałem opinii na temat tego lokalu i nic nie znalazłem.
Jeśli mogę coś doradzić, to szukając świetnego jedzenia w przyzwoitej cenie ( a trochę jestem kutwa :) ), rewelacyjnego swojskiego wina, chyba lepszego w życiu nie piłem, baardzo miłej i nie narzucajęcej obsługi, oliwy wyrabianej przez właścicieli, dodawanej gratis do degustacji, to nie wahajcie się wejść do Bonacy. Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego. Crni rizot :lol:



Dzieki za cynk! Napewno skorzystam :D
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 10.05.2017 20:20

Absolut napisał(a):Witam serdecznie, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, jeśli chodzi o jedzonko w Podacy, a w szczególności o owoce morza. Przyznaję, że zawsze omijałem (w Podacy byłem już kilka razy) miejscowe knajpki i chodziłem na owoce morza do Gradaca, jakoś zawsze mi się wydawało, że w Gradacu są najlepsze (to tak, jak się człowiek naczyta opinii w internecie), aż w zeszłym roku postanowiłem zjeść coś w Bonacy, knajpce przy samej plaży. Szczerze mówiąc, szukałem opinii na temat tego lokalu i nic nie znalazłem.
Jeśli mogę coś doradzić, to szukając świetnego jedzenia w przyzwoitej cenie ( a trochę jestem kutwa :) ), rewelacyjnego swojskiego wina, chyba lepszego w życiu nie piłem, baardzo miłej i nie narzucajęcej obsługi, oliwy wyrabianej przez właścicieli, dodawanej gratis do degustacji, to nie wahajcie się wejść do Bonacy. Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego. Crni rizot :lol:

...jako "nieformalny polski burmistrz" Podacy....potwierdzam :D :D :D
kula67
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kula67 » 10.05.2017 21:30

Absolut napisał(a):Witam serdecznie, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, jeśli chodzi o jedzonko w Podacy, a w szczególności o owoce morza. Przyznaję, że zawsze omijałem (w Podacy byłem już kilka razy) miejscowe knajpki i chodziłem na owoce morza do Gradaca, jakoś zawsze mi się wydawało, że w Gradacu są najlepsze (to tak, jak się człowiek naczyta opinii w internecie), aż w zeszłym roku postanowiłem zjeść coś w Bonacy, knajpce przy samej plaży. Szczerze mówiąc, szukałem opinii na temat tego lokalu i nic nie znalazłem.
Jeśli mogę coś doradzić, to szukając świetnego jedzenia w przyzwoitej cenie ( a trochę jestem kutwa :) ), rewelacyjnego swojskiego wina, chyba lepszego w życiu nie piłem, baardzo miłej i nie narzucajęcej obsługi, oliwy wyrabianej przez właścicieli, dodawanej gratis do degustacji, to nie wahajcie się wejść do Bonacy. Pozdrawiam i życzę wszystkim smacznego. Crni rizot :lol:

Witam wszystkich.
Wreszcie ktoś coś napisał o jedzeniu. Ja melduje się w Podacy od 14-07-2017. Cenowo jak to wygląda??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone