Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2013

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010
PODACA 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.04.2013 18:20

4 wakacje z rzędu mamy zamiar spędzić w Podacy!!! Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wpisów na tym wątku!! Pozdrawiam :D !!!
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.04.2013 18:34

Nasz planowany termin pobytu to 5-16 sierpień (kolovoz) 2013
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2013 18:30

Witaj,

To się trochę rozminiemy... My od 24.07. do 01.08.
Pierwszy raz w Podacy. Pełni obaw, bo pierwszy raz w szczycie sezonu. Zaniepokojeni, czy nam dzieci na plaży nie zadepczą :wink: Ale także z wielkimi planami, jeśli chodzi o zwiedzanie okolicy
Ale jeśli Ty już czwarty raz będziesz w Podacy... 8O
Coś w tym musi być :roll:
:D
Ostatnio edytowano 02.04.2013 18:47 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 02.04.2013 18:45

Witajcie!
Podaca po raz drugi w terminie od 17.08 - 27.08.2013. Fajna mieścina, w której można odpocząć jak również potraktować jako baza wypadowa - Dubrownik, Mostar, Sarajewo. Pozdrawiam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2013 18:51

Widzę, że się tu zbierają starzy bywalcy Podacy :D

Może w wolnej chwili wrzucicie jakieś zdjęcia? Z apartamentu przy Primorski Put mam dość blisko do plaży północnej - macie może jakieś fajne fotki?
Nicram
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicram » 08.05.2013 21:57

My po raz 3 jedziemy do Podacy na 8 dni od 6 do 14 lipca a potem Hvar pod namiot :) na 7 dni w składzie 4 osobowym.
Co do plaży są dwie i największy tłum jest w niedziele a tak to jest w miarę dużo miejsca.
Jest to świetna baza wypadowa do Dubrownika, Makarskiej, Medjugorie, Wodospadów tuż za granicą z BiH, ogólnie świetna miejscówka jeżeli ktoś lubi spokojny wypoczynek.
Polecam wyjść do starej Podacy na górkę świetny widok.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 17.05.2013 17:52

Nicram napisał(a):My po raz 3 jedziemy do Podacy na 8 dni od 6 do 14 lipca a potem Hvar pod namiot :) na 7 dni w składzie 4 osobowym.
Co do plaży są dwie i największy tłum jest w niedziele a tak to jest w miarę dużo miejsca.
Jest to świetna baza wypadowa do Dubrownika, Makarskiej, Medjugorie, Wodospadów tuż za granicą z BiH, ogólnie świetna miejscówka jeżeli ktoś lubi spokojny wypoczynek.
Polecam wyjść do starej Podacy na górkę świetny widok.

No i popieram w pełni....mam gdzieś "zapchane" przesiąknięte pseudosnobizmem kurorty!! A w Podacy mamy spokój, ciszę i sączoną Rakiję od "naszego" gospodarza, które to doznania sprawiają, że chce się tam co rok wracać!!
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 26.05.2013 18:14

Czyżby nikt z Was nie miał zamiaru spędzać chorwaciego lata w Podacy??? Nie wierzę!!
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 26.05.2013 18:54

VONPLES napisał(a):Czyżby nikt z Was nie miał zamiaru spędzać chorwaciego lata w Podacy??? Nie wierzę!!

Owszem zamierza :) Może się zdarzyć, że się zobaczymy na plaży, bo będę w podobnym okresie (do 10.08) :)
ipudlik
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 22.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ipudlik » 26.05.2013 19:32

Mikromir napisał(a):Widzę, że się tu zbierają starzy bywalcy Podacy :D

Może w wolnej chwili wrzucicie jakieś zdjęcia? Z apartamentu przy Primorski Put mam dość blisko do plaży północnej - macie może jakieś fajne fotki?


No my w zeszlym roku bylismy wlasnie w Podacy w sumie 3 samochody - 12 osob w tym 6 doroslych i 6 mlodziezy w tym jedno dziecko 2,5 letnie. Czas pobytu 2 tygodnie u Antoni Takać. Plaze ktora mielismy to plaza poludniowa, naszym zdaniem o wiele lepsza niz polnocna. W razie duzego slonca , wiecej cienia. Deptak do Gradacia spacerkiem 5 km. Ogolnie super miejsce, plaza kamienista. Bardzo polecam.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 26.05.2013 19:47

Uderz w stół a bywalcy Podaczy się odezwą!! 4 lata temu trafiłem do Podaczy i nie wyobrażam sobie, spędzać mojego "chorwakiego" urlopu w innej chorwackiej miejscowości!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.05.2013 20:05

To dla mnie niezwykłe, bo ja staram się spędzać urlopy w różnych miejscowościach zazwyczaj. Zaintrygowałeś mnie swoim przywiązaniem do Podacy, VONPLES :D Ciekawe, czy w tym roku też tak bardzo zachwycimy się tą miejscowością :?:

A przy okazji - pytałam już o to w innym wątku, ale nikt nie odpowiedział - czy na poniższym zdjęciu, w miejscu gdzie znajduje się czerwona kreska, jest ogólnodostępne przejście między domami do małej plaży? Może ktoś z Was się orientuje?

Obrazek
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.05.2013 07:34

Moje przywiązanie??? Po prostu znam tam już chyba z połowę mieszkańców a wśród znajomych, czujemy się zawsze o wiele lepiej!! Co do dojścia do tak zwanej małej plaży, to nie wyobrażam sobie, żeby go nie było. W ubiegłym roku mieszkałem na najbardziej wysuniętym cyplu (widać na zdjęciu duży czerwony dach) i codziennie rano zapaleńcy nurkowania chodzili sobie na małą plaże!! Pozdrawiam i życzę cudownego urlopu w Podaczy!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.05.2013 08:19

VONPLES napisał(a):Moje przywiązanie??? Po prostu znam tam już chyba z połowę mieszkańców a wśród znajomych, czujemy się zawsze o wiele lepiej!! Co do dojścia do tak zwanej małej plaży, to nie wyobrażam sobie, żeby go nie było. W ubiegłym roku mieszkałem na najbardziej wysuniętym cyplu (widać na zdjęciu duży czerwony dach) i codziennie rano zapaleńcy nurkowania chodzili sobie na małą plaże!! Pozdrawiam i życzę cudownego urlopu w Podaczy!!


Bardzo dziękuję :D
To dobre wieści. W fajnym miejscu mieszkałeś :) Chciałam jeszcze zapytać, czy ta mała plaża nadaje się dla dzieci i jak tam na niej z zagęszczeniem ludzkości w godzinach plażowania w sezonie? Z różnych zdjęć odniosłam wrażenie, że ludzi tam jakby mniej niż na głównej plaży. :?:
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2671
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 27.05.2013 09:02

Zdecydowanie mniej "ludzkości" korzysta z małej plaży!! Co do dzieci, to na plażach "północnej" i "południowej" jest.... o wiele szerszy pas płytkiej wody, zdecydowanie są bardziej "przyjazne" dzieciom!! Polecam skorzystanie z plaż jak to fajnie nazwałeś "głównych"!!
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone